Нба

Кевин Дюрант отказа за мача тази вечер срещу Портланд

Бруклин Нетс вече влиза в плейофите като номер 1 в Източната конференция, като остават 10 мача за редовния сезон.

Те постигнаха това място с много възходи и падения, тъй като играеха с топ играчи, които винаги пропускаха играта в един или друг ден поради контузии.

Бруклин Нетс играха без Кевин Дюрант в началото на сезона, а Кайри Ървинг от време на време пропускаше мачове.

Когато Дюрант направи завръщане, Джеймс Хардън пропусна мачове поради контузия на подбедрицата и въпреки това остана встрани от контузията.

Дори след завръщането си Дюран все още липсва от време на време поради управление на наранявания.

Той отново пропуска мача тази вечер срещу Портланд Трейл Блейзърс, за да си почине и вече е изключен с причина за управление на наранявания.

Кайри Ървинг е имал периодични проблеми с слабините и е отсъствал от време на време дори след завръщането на Кевин.

Той пропусна последния мач в четвъртък вечер срещу Индиана Пейсърс поради болезненост.

В мача срещу Индиана Пейсърс, Кевин Дюрант изпусна своите 42 точки за сезона за 36 минути.

Впоследствие, давайки победа на Нетс при липсата на Ървинг.

И сега Нетс се изправя срещу Портланд Трейл Блейзърс без Кевин ДУРАНТ.

Утре ще бъде различно предизвикателство, каза Неш след победата в четвъртък, четвъртата поредна в Бруклин.

е Бил Кауър, женен за кралица v

Ще видим кой е на разположение и как изглежда всичко и ще изиграем наистина добър отбор на Портланд и ще се опитаме да имаме добро представяне.

Какво мога да кажа? Имам лукса да тренирам Кевин Дюрант, каза Неш. Забивате го в състава и се случват хубави неща.

Дюрант записа 10 асистенции, направи 16 от 24 опита за гол в полето и удари всичките осем свободни хвърляния в силни многобои срещу Индиана

„Нетите“ изключи Кевин Дюрант

Дюран каза, че ще проследи треньорския щаб за мача в четвъртък.

Ще взема указания от треньорския щаб, каза Дюрант, играейки в петък. Съотборниците ми разбират каква е ситуацията, така че просто трябва да съм готов за всяка ситуация, чувствам се.

И когато играя там, обичам да го взема едно по едно и да видя какво ще се случи.

Трябваше да се върна на четвъртия и може би бих могъл да го договарям малко по-добре, ако не трябваше да се връщам на четвъртия за следващия мач.

Но това е, което е. Опитах се да го владея в даден момент и просто да се доверя на това, което треньорският и обучителният персонал искат да направя.

колко пръстена има ориз с какао

Kyrie на разположение срещу Trail Blazers

Нетите отстраниха Кири срещу мача от четвъртък срещу Пейсърс, когато Нетс спечели над Пейсърс.

Kyrie също ще трябва да преценим ... но мисленето ми за това е, надявам се, Ky се чувства много по-добре [петък] и може да играе, каза Неш. Бих казал, че моят глас е вероятно Кевин да не играе секундата от гръб до гръб.

За играта тази вечер срещу TrailBlazer обаче нетите не са настрана от Kyrie Irving.

Треньорът на Бруклин Стив Наш предпочиташе да вижда Ирвинг на пода срещу Портланд и Кевин Дюрант, седнали на пейката.

Неш също добави, че би предпочел Блейк Грифин да играе за втора поредна вечер, отколкото Дюрант, който наскоро се завърна от контузия в бедрото и пропусна 23 мача с контузия на подбедрицата по-рано през сезона.

Според списъка на играчите, изключени за играта срещу Блейзърс, Кайри ще получи помощ от Блейк Грифин, тъй като не е изключен.

Kyrie също ще има Alize Johnson, който имаше най-добрата вечер в четвъртък, след като направи звездно представяне, вкара 20 точки и 21 борби в кариерата.

Енергията беше налице от момента, в който влязох в сградата, каза Джонсън. Бях готов да изляза там и да докажа, че принадлежа.

Въпреки че Nets вече са достигнали до плейофите, но това не означава, че ще им е лесно да победят други отбори.

Сега нетите официално съобщиха, че Кевин Дюрант е отстранен за мача.

Мрежите се изправят срещу Блейзърите.

Portland Trail Blazers са един от такива отбори, които не са лесни за победа.

Те също се представят отлично с победи от 21 точки на пътя над Pacers и Memphis Grizzles.

Определено бяхме готови да играем, каза ветеранът нападател Кармело Антъни след победата в сряда 130-109 в Мемфис.

Можете да го усетите. Усещахме, че сме заключени и знаехме колко важна е тази игра за нас.

Портланд (34-28) отстъпва на Далас Маверикс с една игра в битката за номер 6 в Западната конференция. Тъй като шестте отбора избягват кръга за игра.

'Блейзърс' също са отбори, които са пълни с великолепни реализатори.

Съвсем наскоро Трейл Блейзърс имаше трима 20-точков голмайстори срещу Мемфис; Си Джей Макколъм имаше 26 точки и шест асистенции.

Докато Норман Пауъл събра 24, а Дамян Лилард добави 23.

Докато Портланд водеше с цели 33 през първото полувреме, преди да се превърне в победа.

За мен това е защита от пет човека, така че всеки трябва да си върши работата, треньор на Trail Blazers Тери Стотс казах.

За мен първото полувреме беше за защитата на отбора и това включва защита в преход.

„Блейзърите“ търсят възвръщаемост на „Мрежите“.

каква е средната стойност за варене на майк пъстърва

Докато „нетите“ победиха домакина Портланд с 116-112 на 23 март без Дюрант и Ървинг, Джеймс Хардън поведе напред, като вкара 25 точки и съвпадна с най-добрата си кариера от 17 асистенции.

Но за съжаление Хардън ще пропусне 13-ия си пореден мач в петък с контузия на подбедрицата

Актуализация на нараняванията на мрежата

Освен Джеймс и Дюрант, Брус Браун ал

Кевин аут срещу Блейзърс

Кевин аут срещу Блейзърс (източник: twitter.com )

така изключен поради болезненост в дясното коляно, Nic Claxton се стреми да спазва протоколите за здраве и безопасност.

Chris Chiozza аут с фрактура в дясната ръка, а междувременно Спенсър Dinwiddie с частично разкъсан ACL.

С толкова много играчи, всичко вече ще бъде в ръцете на Kyrie. Но това не е първият път, когато Кайри остава сама с отговорността.

Всъщност той е водил Нетс да печелят мачове в отсъствието и на Джеймс, и на Кевин. Играта тази вечер също ще бъде да видим същата тази на Kyrie и Кевин да си починат.