Нба

Хоукс зашемети парите в игра 1 на финалите на Изтока

Атланта Хоукс се изправи срещу Милуоки Бъкс за мач 1 от финалите на Източната конференция в сряда вечер.

Битката между два топ отбора на Изтока завърши с победата на Хоукс в Игра 1 над Бъкс.

Хоукс зашемети Бъкс, побеждавайки ги 116-113 и поведе 1-0 серия преднина.

Trae Young отстъпи историческо представяне за победата и получи помощ от Джон Колинс заедно с победителя в играта на Клинт Капела.

От друга страна, Giannis Antetokounmpo и Jrue Holiday обединиха усилията си, задържайки Хоукс на крака през цялата игра.

Игра 1 показа A-ниво изпълнение и усилия и от двете страни, което направи серията много вълнуваща и интересна.

Бъкс стартира силно, като поведе през първото полувреме, но Хоукс направи ретур в третата четвърт и спечели играта.

Силен старт от Бъкс през първата четвърт.

Бъкс започна горещо, когато Брук Лопес пусна първата кофа в играта зад дъгата.

Трае Йънг бързо отговори с плаващ съд и Капела хвърли потапяне при подаването на Йънг и Хоукс поведе.

Но Бъкс пое аванса веднага. Впоследствие те показаха страхотна работа в екип, подавайки топката наоколо, преди Лопес да пусне потапяне при подаването на Джанис.

Йънг направи неуспех при собствения си пропуск, като отново намали преднината до една точка.

Giannis направи фаул, пусна кофа от другата страна, а също така хвърли потапяне при подаването на Jrue Holiday.

Кевин Юртер излезе със скок и Хоукс отново поведе.

Вървейки напред-назад, те бяха на 14-13 по средата на първата четвърт.

Giannis излезе с потапяне и Collins направи подскачащ ход за кофата.

Боби Портис събори подаръчен пас на Холидей и Бъкс излезе напред с 26-22.

Впоследствие Холидей се отправи към джантата, поваляйки потапяне с една ръка, което свръхна на пейката.

След това Лу Уилямс добави тройка от другата страна.

Четвъртината завърши 28-25 с лидерство на Bucks.

Бъкс отново поведе през втората четвърт.

Джанис започна четвъртината с обратен ред, а Бъкс напред с 34-28 две минути след четвърт.

Хютер се обърна и пусна джъмпер.

Впоследствие Антетокумпомпо откри Крис Мидълтън за потапяне от другата страна.

Те имаха 38-31, когато Джанис пусна флоатър със 7:56, останали в четвърт.

Йънг отговори с плувка от другата страна и пусна тройка на следващото притежание.

Той добави още една тройка, водеща до пробег 8-2 изцяло сам, намалявайки преднината до четири точки около половината от четвърт.

са свързани с eli и peyton manning

Капела добави забиване на пас на Йънг и Хоукс беше в рамките на две точки.

Впоследствие Мидълтън направи избледняващ джъмпер от другата страна.

Huerter събори три точки и Хоукс поведе с точка. След това PJ Tucker добави подреждане.

Бъксът поведе с пет точки, докато Холидей събори три точки.

Йънг бързо отговори с дълга двойка и Холидей събори тройка от другата страна.

Данило Галинари излезе с три точки и Холидей отговори с плувка.

Четвъртината завърши 59-54 с пет точки напред от Бъкс.

Хоукс се завръща през третото тримесечие.

Бяха 58-65 след минута в третата четвърт.

Впоследствие Клинт Капела кара до ръба, но Лопес го блокира, а Джанис го блокира следващия.

Капела най-накрая успя да пробие защитата на Бъкс и отпадна на следващото притежание.

Young’s alley-oop на Collins за потапяне, изравни играта при 65-65 с 9:18, останали в четвърт.

кога Ранди Ортън започна wwe

Впоследствие Холидей намери Джанис от другата страна за потапяне, давайки преднина на Бъкс.

Huerter обаче пусна джъмпер и играта отново изравни.

Колинс излезе с подреждане, след като Йънг пропусна, следователно Хоукс поведе с пет точки.

Холидей отговори с една ръка, а Колинс отговори с потапяне на пас на Йънг.

Йънг отправи удар с кука и Хоукс 83-75 с 2:48 останали в четвърт.

Холидей събори три точки и Йънг отговори с три точки.

Впоследствие Холидей добави още една тройка, а Галинари излезе с дълга двойка от другата страна.

Четвъртината завърши 88-85, като Хоукс се завърна и поведе.

Хоукс поведе в последните секунди.

Състезателната среща между двата отбора продължи за пореден път през четвъртата четвърт.

Соломон Хил подкара направо към кофата, пускайки потапяне, за да започне четвъртината.

Брин Форбс повали тройка от другата страна.

Giannis отхвърли Богдан Богданович точно на ръба.

Впоследствие Холидей пусна джъмпер, изравнявайки мача при 92-92 с по-малко от осем минути за игра в четвърт.

Бяха останали 98-96 под шест минути в четвърт, тъй като Джанис пусна потапяне на Мидълтън, за да изравни отново играта.

Giannis направи фаул, пусна кофа и Bucks поведе със 7 точки преднина, след като Holiday отхвърли три точки.

Колинс отправи пропуск на Уертер и Йънг отправи удар с кука, нарисувайки фаул.

Впоследствие Пат Конотън блокира Йънг на ръба.

Giannis пусна потапяне в подаването на Holiday. След това Колинс събори три точки, намалявайки преднината в рамките на точка.