Нба

Бруклин Нетс оглавява Изтока: Кайри се засилва, когато Джеймс напуска заради контузия

Какъв Филм Да Се Види?

'Бруклин Нетс' се изкачи до номер 1 на изток, след като победи 'Хюстън Рокетс' със 120: 108 в 'Барклис Център' в сряда вечер.

Нетите посрещнаха Хюстън Рокетс за играта, като Нетс се надяваха на първото място, а Ракетите искаха победа.

Титулярът на Ракетс започна силно да прави 42 точки през първата четвърт, а Нетс спадна само с 29 точки.

„Ракетите“ направиха осем от първите си девет удара, включително всичките пет от опитите си за 3 точки.

Следователно поведе с 24-6 след пет минути игра. Рокетс Ървинг вкара осем поредни точки с чифт тройки, за да намали резултата.

Но Ракетите продължиха да се движат в офанзивен край, като стреляха 15 от 19 като цяло и 7 от 9 от обхват от 3 точки през първата четвърт, за да поведат с 42-29.

Мрежите приветстват Ракетите

Нетите приветстват Ракетите (източник: youtube.com )

Междувременно Ървинг и Хардън комбинираха по 26 от точките за първата четвърт на Бруклин. До полувремето Ървинг имаше 18, а Хардън - 17.

И нетите направиха само 4-от-18 3-точки в първото полувреме и загубиха с 11 точки

'Ракетите' водят 82-69 с пет минути до третата четвърт. „Нетс“ се нуждаеше от някой, който да се засили и да отбележи, за да намали резултата.

Кайри Ървинг засили за Мрежите.

След като Ракетите поведоха 82-69, Мрежите се засилиха. Ървинг започна 12-0 с шест точки.

Тогава Грифин направи обратна подредба, включително игра с три точки. Тогава Ървинг пусна 3-точка, въпреки че Харис от Рокетс го пазеше.

Това намали резултата и донесе Нетс в рамките на 82-81. Впоследствие Тимоте Лувау-Кабаро пусна 3-точка и скоро Бруклин поведе с 86-85.

Кайри Ървинг води „Мрежите“

Кайри Ървинг води мрежата (източник: netsdaily.com )

Това беше първа преднина в играта за Нетс, преди Ракетите да поведат със 87-86 в четвъртата четвърт.

„Нетите“ бяха без звездния си играч Джеймс Хардън, докато навлизаха в четвъртата четвърт.

Беше Кайри Ървинг през цялата игра, тъй като завърши с 31 точки, 12 асистенции и четири борби, за да помогне на Бруклин да спечели, побеждавайки Rockets, 120-108.

Ървинг пое контрола над отговорностите за боравене с топката с Джеймс Хардън, принуден да напусне играта неочаквано.

Ървинг изигра ролята си с голям успех, тъй като Нетс спечели играта срещу Ракетите.

Той пусна дабъл-дабъл за победата на Нетс над Ракетите.

Без Джеймс Хардън в играта, натискът ще продължи Кайри Ървинг за да спечелите за мрежите.

Кайри получи подкрепата, от която се нуждаеше, от своите съотборници.

Освен това Кайри Ървинг , Блейк Грифин даде на Nets добри минути извън пейката, завършвайки с 11 точки, шест борби и четири асистенции.

По подобен начин Николас Клакстън за пореден път си изкара солидна нощ извън пейката.

Тъй като той изпусна 12 точки, осем борби, една асистенция и голям блок за 21 минути.

Джо Харис допринесе за Нетс и завърши с 28 точки при стрелба 7 от 12 от дълбочина.

Той също така удари поредни кинжали от 3 точки в последната минута, за да запечата победата. Победата даде на Nets до 33-15 рекорд през сезона.

За Ракетите Кевин Портър-младши води отбора с 20 точки за 31 минути, последван от Дануел Хаус-младши с 18 точки за 30 минути.

Със загубата Хюстън пада до 13-34 за годината.

Джеймс Хардън напуска през третата четвърт заради контузия.

Хардън беше феноменален през този сезон, особено през март, и носеше мрежите без други ключови играчи, които да подкрепят.

Нетите влязоха в тази игра с Джеймс и Кайри, за да се опрат.

Но когато „нетите“ влязоха в третия, Джеймс излезе от играта поради контузия.

Джеймс Хардън беше принуден да напусне през второто полувреме с 4 минути, останали до третата четвърт поради контузия на подбедрицата.

Хардън претърпя известна стегнатост на дясната си сухожилие и не се завърна през четвъртата четвърт.

Ще го наблюдаваме. Нямам много какво да ви кажа, каза треньорът Стив Неш след мача. Убедени сме, че това не е дългосрочно нещо.

Джеймс излиза от играта срещу Ракетите

Джеймс излиза от играта срещу Ракетите (източник: nba.com )

Нетите и ракетите участваха в състезателен мач по баскетбол след три четвърти с резултат 91-89 в началото на четвъртата четвърт.

Хардън успя да вкара само 17 точки, 8 борби и 6 асистенции за 27 минути за „нетите“.

'Нетите' вече са напуснали Кевин Дюрант, тъй като той също се справя с контузия на подбедрицата, която го отклонява през последните няколко месеца.

Ако Хардън пропусне и други игри, тогава Нетс ще трябва да се облегне на Ървинг. Това не е нищо ново за Нетите.

Тъй като те бяха предимно без трите суперзвезди здрави или в състава едновременно.

Това е лоша новина за Джеймс Хардън, тъй като той играе като водещ за MVP тази година.

бивш водещ на новини за Fox 2 в Детройт

През март той се доближава до трипъл-дабъл на мач, средно 28.9 точки, 12 асистенции и 9.9 борби на мач.

Nets влязоха в тази игра с 10-2 записа този месец, което ефективно пусна Хардън в NBA MVP разговора.

Още за Бруклин Нетс

Повече за контузията на Джеймс тепърва предстои, но Нетс и Джеймс се надяват, че няма да бъде в дългосрочен план.

След победата, Нетс сега заемат номер 1 в Източната конференция и застават на 33-15.

„Нетите“ ще се върнат в действие този четвъртък, тъй като отборът е домакин на „Шарлот Хорнетс“, а впоследствие ще се изправи срещу „Чикаго Булс“ в неделя.