Астън Вила 0-2 Тотнъм: Разочароваща нощ на домашна трева

Позицията в средата на април бележи значително подобрение в отбора на Астън Вила. Отборът оцеля с една точка през миналия сезон.

lebron james възраст, когато той влезе в nba

Но след добро начало на кампанията, сезонът им заплашва да ги изолира.

Те също загубиха много гръцки интелект и разбиране през третото тримесечие.

Вилата нямаше необходимия вход, за да затрудни задните линии на Тотнъм. Въпреки че беше показан по-добре през второто полувреме.

Отборът на Смит спечели само един от последните шест мача без контузия на крака на Grealish.

Обещанието на мениджъра преди мача, че халфът ще се завърне определено след международната почивка на 3 април, ще даде тласък на отбора му в последните 10 мача.

В крайна сметка две грешки струваха на мениджърите. Тъй като Вила така и не се възстанови Мавритански атакува несправедливо Мартинес. Докато Кеш ненужно уволни Кейн на линия.

С надеждата си да намерят неочаквано европейско място. Това започва да изглежда мрачно след спечелването на четири мача в 15 мача. От деня на бокса завръщането на Grealish просто няма да дойде скоро.

Ако правите грешки, както направихме ние. И не показвайте високо ниво през последната третина, ще загубите игрите, каза мениджърът на Вила Смит Смит пред BBC Sport.

Те получиха числата на гърба на топката. Но много пъти влизахме в кутията.

Освен това ударихме първия човек или не показахме необходимото качество. Това вероятно ни липсва в момента.

Участие на 30-ия гол на Кейн за сезона

Тотнъм спечели шест поредни мача от Висшата лига срещу Астън Вила.

Шпорите спечелиха последните си пет мача в лигата - колкото в началото на 15 мача.

Непобедената игра на Астън Вила е най-дългата им игра през сезона. Току-що са вкарали гол в тези мачове.

Хари Кейн (Източник: Висша лига)

Вила не успя да стреля веднъж в първите 45 минути срещу шпорите. За първи път не успяват да го направят в мач от домакинската лига от април 2014 г. насам.

Отборът на Дийн Смит е спечелил само 17% от мачовете от Висшата лига, в които Джак Грилиш не е участвал през този сезон, в сравнение с 50% печалба с него в отбора.

Тотнъм Хари Кейн е първият играч, участвал пряко в 30 гола през този сезон.

Шпорите реагират, за да поддържат живи четирите надежди.

След разочароващо северно от лондонското дерби миналия уикенд, сезонът на Тотнъм спадна драстично при смущаващото им излизане от Лига Европа.

Това доведе до това, че Моуриньо постави под съмнение отношението и ангажираността на своите играчи.

Португалецът, който се бори да запази работата си, отговори, като посочи седем промени. Той се надяваше да донесе добри и нови умове във Вила Парк.

С Гарет Бейл, който възобнови резервната скамейка, въпреки липсата на контузения играч Son Heung - минути.

Арсенал срещу Тотнъм

Арсенал Vs. Тотнъм (Източник: Висша лига)

Претендиране на първия трофей на клуба от 13 години на финала за Купата на лигата срещу Манчестър Сити следващия месец.

коя година се роди eli manning

Осигуряването на първите четири в лигата идва единственият начин Моуриньо да претендира за победа през този сезон. И постигнете необходимото, бърза реакция в неделя.

След като изигра всичките 120 минути в четвъртък, Кейн беше засаден точно зад Виниций и успя да намери място между линиите на Вила, тъй като шпорите се опитаха да се отворят по време на първото полувреме на клетката.

Капитанът на Англия изигра ключова роля във Виниций.

Капитанът на Англия изигра ключова роля в отварянето на Виниций, вкарвайки добре топката за Моура, преди бразилецът да изиграе деветия гол на отбора си, тъй като мнозина започнаха шпорите във всички състезания.

Моура добави инерция и директност към атакуващата игра на отбора си.

Но непобедените шпори се мъчеха да намерят необходимия втори гол. Докато небрежният залог на Кеш даде шанс на Кейн да намали разликата.

Лукус Моура

Лукас Моура от Тотнъм (Източник: Висша лига)

Това даде увереност на страна на Моуриньо, който отговаря за играта на предния крак и ще се завърне след двуседмична международна пауза с още да играе въпреки седмица болка.

Мениджър Жозе Моуриньо заяви, че е жалко, че Тотнъм трябваше да работи усилено през седмицата.

По време на Лига Европа те се представиха добре, както сметнаха за подходящо да защитят Астън Вила, който задържа шпорите в четворката във Висшата лига.

Те бяха приветствани като капитан Уго Льорис след поражение с 3: 0. Реваншът от реванша от Динамо Загреб в четвъртък, когато шпорите загубиха победа с 2: 0 и оставиха надеждите си за класиране за Шампионската лига за следващия сезон, закрепени върху титлата си в лигата.

Отворих сърцето си като момче над 20 години футбол.

Карлос Виниций ‘Първа игра и скоба между Хари Кейн през второто полувреме гарантира, че Тотнъм направи необходимия отговор, за да премине на шесто място. Три точки зад Челси в четвъртия.

Добре, доволен съм от това, но за съжаление се нуждаем от тежко поражение, за да се защитим, каза Моуриньо пред BBC Sport.

Това не трябва да е реакция. Но вечно състояние на духа, вечна душа в групата. Мисля, че това е следващото ни предизвикателство - да имаме това ниво на усилия, ангажираност, саможертва.

Независими резултати, това винаги трябва да бъде в чест на нашите дейности.

Хората, които ни обичат, клуба и феновете. Тъжно ми е да видя, че можем да имаме тази душа и не сме през последните няколко дни, за да бъдем същите.

Отворих сърцето си като момче над 20 години футбол. И много опит. Мен ме интересува, че са го направили и следващото предизвикателство като екип правим всеки мач.

Меката размяна на земя между Лукас Моура и Кейн след неодобрение от вратаря на Вила Емилиано Мартинес позволи на Винисиус да изведе Спърс напред за близо 30 минути.

И Кейн избегна потенциално смущаващ край на играта на своя страна, изпращайки Мартинес неправилно с дузпата си, след като бе фаулиран от Мати Кеш.

Вила, които изостават на 17 точки от шпорите в Лига Европа. Не успя да регистрира удар до 58-ата минута с отсъствието на капитана Джак Грилиш и Ануар ел Гази.