Новини

Уест Хем срещу Арсенал: Всички подробности

Уест Хем Юнайтед дава приемственост за сезона си във Висшата лига 2020/21 с посещението на Арсенал на стадион в Лондон в неделя следобед.

Чуковете посрещат артилеристите.

Които са и най-близките им съперници във Висшата лига, в техните 29 от 38 мача. След като знаят, че победа ще ги задържи пети в таблицата.

„Айрънс“ ще търсят да отмъстят за поражението с 2: 1 на стадион „Емирейтс“.

на каква възраст се оттегли Джо Монтана

Тъй като във втората им игра за сезона през септември, Еди Нкетия Голът в 85-ата минута отказа на Уест Хем точка. Въпреки това, Дейвид Мойес ‘Страна удвои преднината.

С три точки Уест Хем ще привлече 51 точки, а четвъртото място Челси ще играе шестия кръг този уикенд.

Головата разлика на 'сините' обаче е с девет гола по-добра от 'чуковете' през уикенда.

Междувременно Арсенал ще влезе през уикенда в 22 часа. Но победата ще ги постави над Астън Вила на девето място с 44 точки.

Ето акцент във Висшата лига от 2020 г .:

Поне докато Вила приеме Тотнъм Хотспур по-късно в неделя вечерта.

Със страната в националния край, неделната игра ще се проведе без фенове.

Началото на 15:00 обаче ще бъде излъчено на живо във Великобритания от Sky Sports и по целия свят от партньори във Висшата лига.

Относно екипите

Уест Хем Юнайтед ще бъде без Артър Масуку , възстановяващ се след нараняване на коляното. Джеси Лингард обаче се завръща, след като пропусна мача срещу родителите на Манчестър Юнайтед.

Анджело Огбона все още се възстановява от контузия на глезена по време на поражението на ФА Къп от Манчестър Юнайтед през февруари. Андрий Ярмоленко получи травма на коляното в същия мач.

Уест Хем

Уест Хем по време на английската Висша лига

Дарън Рандолф (талия) и Райън Фредерикс (слабини) се възстановяваха от Ръш Грийн, докато Пабло Форналс (слабините) също се приближаваха към завръщането.

Арсенал може да приветства нападателя на Англия Бука Сака. Той пропусна мача на УЕФА от Лига Европа срещу Олимпиакос в четвъртък заради контузия на подбедрицата. Все пак се очаква бразилското крило Вилиан да липсва на прасеца.

На 19 септември 2020 г. гол от покойния Еди Нкетия защити победата на Арсенал с 2: 1 над Уест Хем Юнайтед на стадион Емирейтс.

Седем седмици след като победи Челси във финала за ФА Къп на Уембли. И три седмици след победата над шампионите от Висшата лига, Ливърпул с дузпи, за да спечели FA Community Shield.

Арсенал беше спечелил два от началните си мачове и се класира втори на масата.

След предизвикателен сезон 2019/20, прекъснат от напускането на мениджъра Унай Емери.

И епидемията от COVID-19, артилеристите изглежда са настроени да изстрелят всички цилиндри под бившия капитан и нов треньор Микел Артета, когато се появи настоящата кампания.

Шест месеца обаче минаха и цевта на Арсенал изглеждаше стегната. И.

След като завършиха миналия сезон с осем, северните лондончани отново бяха в средата на таблицата.

Надеждите им да се класират в четворката бяха приключили. И те имаха истинска битка, за да спечелят европейски 26-и пореден сезон.

Арсенал

Арсенал по време на английската Висша лига

И така, какво не е наред с червената и бялата част на северен Лондон?

Премахнато от EFL Cup и FA Cup. Най-добрата надежда на Арсенал за завръщане в Шампионската лига на УЕФА може да се крие в УЕФА Лига Европа.

Те спечелиха предизвикателството на гръцкия Олимпиакос да се класират на четвъртфиналите в четвъртък вечерта.

Арсенал все още има много топ играчи, особено нападателят на Габон Пиер-Емерик Аубамеянг и обещаващи младежи, водени от англичанина Бука Сака.

И все пак предизвикателните дни на победителите на Арсен Венгер и носителите на трофеи на Джордж Греъм отдавна отминаха.

След като изстреля няколко публикации през последните сезони, Артета трябва да накара своите артилеристи да стрелят отново във Висшата лига.

Уест Хем Юнайтед и Арсенал ще се сблъскат във Висшата лига за 50-и път

Арсенал има най-доброто от последните 49. „Артилеристите“ спечелиха 32 от 49 за Уест Хем с осем победи, с девет равенства.

Гостите също са вкарали повече от два пъти, толкова голове, колкото домакините, 91 до 35. И са запазили повече от два пъти повече чисти листове, 23 до 11.

Уест Хем обаче води с жълти и червени картони, показани съответно от 93 жълти и шест червени за 71 и три Арсенала!

Уест Хем срещу Арсенал

Арсенал спечели всяка от последните три срещи във Висшата лига, последната победа на Уест Хем дойде на стадион в Лондон на 12 януари 2019 г., когато целта на Деклан Райс осигури победа с 1: 0.

Най-добрите резултати на Айрънс във Висшата лига срещу „артилеристите“ бяха победа с 2: 0 над Хайбъри на 30 април 1994 г. и на стадион „Емирейтс“ на 9 август 2015 г.

Рефер: Джонатан Мос

Роден в Съндърланд през 1970 г., Джонатан Мос печели футболна стипендия в Държавния университет в Централен Кънектикът в САЩ.

И все пак завършва обучението си със степен по физическо възпитание и преподаване в Университета в Лийдс.

Мос игра за футболната академия „Съндърланд“ и „Милуол“, преди да предпочете да стане учител по фитнес, тренирайки бъдещата звезда на Ливърпул и Англия Джеймс Милнър в началното училище „Уестбрук Лейн“ в Лийдс!

Джонатан Мос

Джонатан Мос - рефер

Реферът на Мос стартира в Източната лига на Северните окръзи и Северната висша лига, преди да бъде повишен в националния асистентски съдийски отбор през 2003 г.

Той стана съдия във Футболната лига през 2005 г. и стана съдия във Висшата лига през 2011 г., преди да поеме юздите във финала за купата на Англия през 2015 г. на Уембли.

50-годишният футболист управлява Уест Хем Юнайтед 29 пъти след поражение с 2: 1 в шампионата на окръг Дерби през Нова година 2011.

Новото му назначение на „чуковете“ беше поражение във Висшата лига с 3: 1 от Ливърпул на стадион в Лондон на 31 януари тази година.