Футбол

Изключителното представяне на Уест Борм, за да победи Челси с 5: 2 на Стамфорд Бридж.

Какъв Филм Да Се Види?

Матю Перейра и Калъм Робинсън вкараха два гола, тъй като Уест Бром се бореше да победи десетте мъже на Челси и завърши, като подчерта акцента върху началото на 14 мача без загуби по време на Томас Тухел на Стамфорд Бридж.

Бегите бяха блестящи като сините, чийто Тиаго Силва бе изгонен в 29 -ата минута.

Резултатът премества страната, класирана на 19 -то място, между седемте точки на Нюкасъл, класирани на 17 -то място. И дори да не се справят с това, което не се случва и да избягат от изпадане. Те ще погледнат назад към този ден по -късно с голяма гордост.

Сам Алардайс „Мъжете бяха видни в опозицията и техните намерения бяха най-високи за всички времена.

Челси поведе в 27 -ата минута на мача, когато Кристиан Пулишич последвано след пряк свободен удар на Маркос Алонсо.

Две минути по -късно денят им започна да се влошава. Когато Тиаго получи втори жълт цветен картон за предизвикателството на пробив в Добре Yokuslu .

колко пъти Ранди Ортън спечели шампионата на wwe

Това беше последвано от шокиращо шоу по време на суспендирането в първия кръг, когато Перейра стъпи в средата.

Първият опит на Бразилия беше добър завършек за Едуард Менди, преди да завърши добро действие с нисък удар между тримата защитници.

Сред тези голове Мат Филипс нанесе удар, който излезе от дърво.

След това Уест Бром потърси своите след почивката, като заместник Робинсън направи 3-1 с воле на крака, преди Мбайе Диане да завърши мача с отличен удар.

Полузащитникът на Англия Мейсън Маунт, който бе привлечен на полувремето, влезе, за да намали дефицита.

Но Baggies устояха на други заплахи от Челси, преди Робинсън да прекрати един прекрасен ден на посетителите в крайна сметка.

Мързеливият Челси плаща цената: Това ли беше първата грешна преценка на Томас Тухел?

Причините му да напусне първия редовен отбор от първия XI, включително Mount and Кай Хаверц , бяха, защото искаше нови крака на терена. Поради допълнителните усилия на играчите на пейката по време на международната пауза.

Начинаещите може да са били физически остри. Но те бяха психически мързеливи, когато Тиаго плати много висока цена.

Отбор Челси (Източник The Sun)

Отбор Челси (Източник: The Sun)

Беше опасно да започне за 36-годишния бразилец, който току-що се беше върнал два месеца след контузия.

Той взе „един от отбора“, когато върна Перейра на ръба на терена.

Втората му резервация обаче не би била извинение за играч с неговия размер.

Датчанинът Андреас Кристенсен, който работеше върху позицията на Тиаго, се намеси, когато халфът Хаким Зиеч го замени.

Нападателят Тимо Вернер влезе невредим в мача и пропусна „уреждането“ на Германия срещу Северна Македония.

Вероятно би искал да е реагирал толкова бързо, колкото Пулишич за целта на сините, въпреки че е поставил гората Mount.

В този момент и той, и съотборниците му може би са искали да продължат международната си кариера.

къде отиде Майк Томлин в колеж

Отборът, който е допуснал само два гола в последните 14 мача на Тухел, е уволнен и смутен от голмайстора на този сезон.

Челси има четири дни да се възстанови, преди да се изправи срещу Порто на четвъртфиналите в Шампионската лига.

Атаката срещу Уест Бром е славна на Стамфорд Бридж.

Победата на Уест Борм над Челси беше перфектна буря за Уест Бром. Също така, ден, когато техните играчи пееха по различен начин от своите колеги.

Перейра е една от най -ярките светлини за Baggies през това предизвикателно време.

Отбор West Borm

Отбор West Borm (Източник: Висша лига)

Нещо повече, въпреки че той подписа постоянна сделка миналото лято. Може да бъде предизвикателство да се придържате към него, когато слязат.

Неговият пробег за първия гол при вратаря Сам Джонстоун беше перфектен, точно както той завърши с клиниката във втория.

Робинсън, който влезе точно в 37 -ата минута за контузения Бранислав Иванович, бързо се съгласи с натиска на отбора си. Третият му финал в Уест Бром беше избор на публиката.

През дългата си кариера Алардайс никога не се е чувствал изпаднал във Висшата лига. Ако запази този запис през този сезон. Това ще бъде най -значимият му акт.

Обръщайки се към малко статистика

Челси е допуснал осем гола в двата си мача срещу Уест Бром във Висшата лига през този сезон. Повечето от тях са изпратени на една страна в една кампания.

Челси е допуснал пет гола и домакинство във Висшата лига за втори път. За последно обаче направи това срещу Арсенал през октомври 2011 г. (3-5).

Освен това Алардайс е първият мениджър, спечелил пътуване до Стамфорд Бридж във Висшата лига с три различни отбора (Болтън Уондърърс, Кристъл Палас, Уест Бром).

какво прави Аштън Мийм сега

Сам Алардайс (Източник Висша лига)

Сам Алардайс (Източник: Висша лига)

От друга страна, Челси загуби у дома при Тухел за първи път във всички състезания. В осмия мач на сините на „Стамфорд Бридж“ с ръководител на немския треньор.

Откриването на Пулишич в Челси за първи път за сините в последните му 21 мача във всички състезания. След като победи Лийдс през декември във Висшата лига.

Червеният картон на Тиаго за 29 минути беше първият за Челси във Висшата лига от август 2017 г., когато Гари Кейхил бе уволнен от Бърнли само 14 минути по -късно.

Джонстън е първият вратар, който предоставя подкрепа на Висшата лига на Уест Бром и е вторият, който го прави този сезон, след Едерсън от Манчестър Сити срещу Тотнъм през февруари.

Двата гола на Перейра за Уест Бром паднаха само за две минути и 46 секунди. Първият от деветте гола на Бразилия в девет мача от лигата.

Робинсън е първият играч в историята на Висшата лига, който удари поне два пъти у дома. И гостуване срещу Челси за по -малко от един сезон.