Нба

Огромна загуба на Warriors от Raptors без Steph и Draymond, Mavericks печелят третата си поредна победа

Когато Golden State Warriors влязат в играта срещу Toronto Raptors, те знаеха, че ще бъде трудна нощ.

какво прави buck showalter сега

Тъй като те без своя ключов играч Стеф Къри и те отново удариха с лоши новини преди играта.

Друг ключов играч Дреймънд Грийн отхвърли точно преди мача поради контузия.

Стеф вече е аут поради продължителна контузия на опашната кост, подобно на Green отхвърлена поради изкълчване на левия пръст.

Без Стеф и Дреймонд Уориърс падна нещастно до Raptors 130-77.

GSW започна силно, но бързо се разпадна.

Надолу по двама от основните си членове и All-Stars, Dubs им бяха наредили работата.

Малкият нападател на GSW Андрю Уигинс започна силно за Dubs, тъй като през първите 12 минути той падна с 11 точки.

Без Steph и Draymond, Warriors Falter Against Raptors

Без Steph и Draymond, Warriors Falter Against Raptors (източник: nba.com )

Усилието му задържа Dubs в резултат с Raptors, които поведоха с 27-26 след първата четвърт.

Въпреки това скоро GSW започна да се колебае през второто тримесечие.

Отборът успя да генерира само 16 точки през тримесечието, докато Торонто записа 35 точки през втората четвърт.

Междувременно, в защита, Dubs не успяха да контролират Raptors ’Paschall Siakam, който вкара 23 точки.

А наскоро придобитият Гари Трент-младши вкара 17 точки и комбинира за 40 точки само през първото полувреме.

От друга страна, Уигинс на Уориърс стартира силно и завърши първото полувреме с 15. Докато играчите на други Уориърс не успяха да намерят много ринга. Кели Обре младши беше единственият друг воин, който пресече пет точки през първите 24 минути с шест точки. По същия начин центърът за новобранец Джеймс Уайзман отбеляза девет точки и пет борби. Докато Draft Pick на Warriors 2020 Нико Манион добави 10 точки и три асистенции. Ерик Пашал също изпусна девет точки, шест борби, две асистенции, кражба и една блокировка за 23 минути, които игра.

Raptors огромна победа срещу Warriors.

Междувременно Raptors спечелиха 130-77, най-голямата им победа в историята на франчайзинга.
За Raptors Паскал Сиким вкара 36 точки, 7 борби и 5 асистенции. Гари Трент-младши отпусна 24 точки, включително 5 борби и асистенция. OG Anunboy направи 21 точки, 3 борби и 2 асистенции. По същия начин Малахи Флин вкара 16 точки, 5 борби и 5 асистенции. Със загубата в петък, Golden State загуби шест от последните си седем мача и застава на 10-то място в Западната конференция.

Уориърс ще играят в неделя, за да завършат пътуването срещу Хоукс в Атланта.

Далас Маверикс грабва победата в основната игра на треньора Рик Карлайл.

Докато Маверикс играеше срещу Ню Йорк Никс, това беше треньорът на Mavs Rick Carlisle в 1500-ата игра на НБА.

Рик Карлис обаче не присъства на играта, тъй като сутринта се оказа положителен за Covid-19.

Далас влезе в корта под ръководството на треньора Джамал Мосли на мястото на Рик като изпълняващ длъжността старши треньор.

През последните няколко години Мосли е финалист на няколко треньорски позиции.

Това беше чудесна възможност за Мосли да покаже способността си и Маверикс се справи отлично под неговия треньор.

Mavericks на Далас успяха да спечелят срещу New York Knicks с 86-99 в 1500-ия мач на Carlise.

Далас Маверикс побеждава срещу Ню Йорк Никс

Далас Маверикс победи срещу Ню Йорк Никс (източник: mavsmoneyball.com )

През първата четвърт Никс стартира силно със серия 13-2 през четвърт, за да завърши с резултат 25-22.

След това през втората четвърт, Далас Маверикс възстанови точки, тъй като отборът постигна частично 18-2 бягане през четвърт и отбеляза максималната разлика (три точки) в края на тримесечието.

Четвъртината завърши с резултат 21-27. След това играчите се отпуснаха с 46-49 за първото полувреме.

През третата четвърт преднината на таблото често се променя, което завърши с равенство 23-23 и 69-72 общо.

И накрая, в хода на последната четвърт, играчите на Mavericks успяха да отбележат големи и направиха дистанцията с 14-2.

Те имаха максимална разлика от 15 точки и след това завършиха четвърт с резултат 17-27.

Накрая играта завърши с победата на Далас Маверикс с резултат 86-99.

По време на мача Далас Маверикс спечели победата, тъй като Лука Дончич падна с 26 точки, седем асистенции и осем борби.

По същия начин, новопридобитият Кристапс Порцингис падна с 14 точки, асистенция и осем борби.

От друга страна, Никс Юлиус Рандъл вкара 14 точки, 11 асистенции и осем борби, а Алек Бъркс вкара 20 точки, асистенция и две борби.

Впоследствие следващата среща на New York Knicks ще бъде срещу Детройт Пистънс в Little Caesars Arena.

Добра новина за Далас Маверикс.

Междувременно следващата игра на Далас Маверикс ще бъде срещу Washington Wizards в Capital One Arena.

Към момента Рик Карлайл се присъедини към Mavericks за пътуването им до Вашингтон

Карлайл беше напълно ваксиниран преди три месеца, но беше положителен за коронавирус в петък сутринта в Ню Йорк.

И той влезе в протоколи за безопасност, докато чакаше резултатите от допълнителни тестове и пропусна 1500-ата си игра.

Той каза преди играта, че се надява, че сутрешният му тест е фалшиво положителен.

През тази година на неочакваното, имах неочакван положителен тест тази сутрин, Карлайл.

Има шанс и има надежда това да е фалшиво положително.

Впоследствие изпълняващият длъжността старши треньор на Mavericks Джамал Мосли каза, че на Рик е разрешено да пътува с нас до DC

Предполага се, че Карлайл ще бъде в страничната събота срещу Wizards.