Новини

Юнайтед печели над Уест Хем с резултат 1: 0 случайно завъртян от Доусън

Какъв Филм Да Се Види?

Манчестър Юнайтед се плъзга на второ място във Висшата лига, след като автоголът на Крейг Доусън облагодетелства клуба с победа с 1: 0 по време на 14 март Old Trafford MAtCH.

Играта се игра в тясна борба, тъй като и двата отбора се надпреварваха да бъдат в челната четворка.

Това обаче не беше най-доброто представяне на Юнайтед, освен до осем минути след второто полувреме. Капитанът Хари Магуайър разочароващо го направи, като направи забележка на отбора си да се засили през първото полувреме.

Уест Хем се опита да свърши добра работа. Те обаче не видяха какво предстои.

По случайност, Крейг Доусън сам си направи гол за Юнайтед и след това нещата се обърнаха надолу.

Изпълнението му от последно време беше брилянтно, за да тласне Хамър в четворката. Но по време на второто полувреме, натиснат от Скот МакТоминай , той вкара в собствената си мрежа.

Манчестър Юнайтед

Доусън погрешно постави гол за Юнайтед [Източник: bbc.com/sport/football]

Дейвид Мойес каза на Sky Sports:

Разочарован съм, че загубихме. Части от играта играхме добре, а части не. Начинът, по който създадохме, може би не съвсем работи. Нашите почивки бяха наистина лоши тази вечер.

Току-що ми казаха, че това е автогол от Доусън, мислех, че го е вкарал Скот МакТоминай. Едно е, че бяхме добри през този сезон, поставихме фигури, защитавайки или атакувайки, но тази вечер не беше нашата нощ.

Юнайтед си връща второто място във Висшата лига

Юнайтед се нуждаеше от резултата, макар и неволно. Те минаха покрай Лестър Сити, които бяха на второ място, след победата си с Шефилд Юнайтед с домакинска победа с 5: 0.

Marcus Rashford’s неочаквано завръщане подсили духа на отбора му. Той беше контузил глезена си по време на победния им мач с Сити миналия уикенд, но се възстанови, за да заеме позицията си предварително.

Усилията на Мейсън Гринууд за гол бяха блестящо разиграни, но без резултат.

има ли роджър федерер братя и сестри

След 25 минути през първото полувреме той насочи топката към Рашфорд, който разочароващо не успя да грабне добра възможност.

37 минути по-късно, Гринууд беше позициониран перфектно да получи топката от Фернандес, за да направи началния резултат само няколко минути преди почивката.

Въпреки това, пазач на чук Лукаш Фабиански хитро отклони ниския си изстрел.

Томас Сучек е възпиран от Люк Шоу.

Дойде момент, когато Уест Хем беше насочен и Томаш Сучек направи опит, който беше спрян от Люк Шоу.

По този начин, под Солскяер , за първи път Юнайтед поддържа четвърти пореден чист гол.

През първото полувреме нито един от отборите не можеше да отбележи. 'Червените дяволи' бяха неуверени и небрежни с подаванията си, докато 'чуковете' работеха усилено, за да запазят предишните си мачови резултати. И двете страни бяха без цели.

Рашфорд, Фернандес , а игралните способности на McTominays не бяха най-предизвикателните.

Отборът на Мойс, въпреки няколко опита, не успя да успее да стреля в целта.

Автоголът на Крейг Доусън измества баланса в резултатите

Едва след второто полувреме Юнайтед се качи. Невероятно, това също беше пробив за тях.

Дизайнът на Мойс за Червените дяволи беше да създаде по-силна защита в средата на терена, като премести играчите от трима на четири. Но Юнайтед игра агресивно и поведе.

Тогава дойде непредвиденият момент. Силната ариелска защита на Доусън срещу Фернандес неволно насочи топката в собствената си мрежа под натиск, изграден от Мактоминай.

Играчи на Уест Хем след пълно работно време

Мойес разочарован от своя страна [Източник: bbc.com/sport/football]

През последните 30 минути португалският нападател Фернандес направи мощен добре ударен удар към топката, само за да бъде блокиран от Фабиански еднолично от границата на зоната.

И последният опит на Гринууд бе дерайлиран, когато изстрелът му отскочи от основата на поста, поканен с бърза почивка.

Дейвид Мойс разказа BBC Sport :

Настроихме се да се опитаме да им създадем някои проблеми, от своя страна това, което открихме, беше, че Люк Шоу беше проблем отляво [за нас] и трябваше да подобря положението на полувремето.

Те имаха няколко моменти в контраатака, но мислех, че имаме периоди, в които играхме много по-добре.

Ние сме разстроени. Не съм доволен, че сме загубили, защото чувствах, че имаме шанса да дойдем тук и да организираме шоу. Играчите се справиха отлично и ние ще отидем отново и ще се опитаме да спечелим следващия.

Обичаме да затрудняваме себе си. - Оле Гунар

Оле Гунар Солскяер разказа Sky Sports : Както се очакваше, те винаги ще ви затруднят.

Можеше да ни е по-удобно към края, тъй като имахме няколко прилични шанса да го довършим - обичаме да си затрудняваме.

Създадохме масивни възможности, но последното подаване или изстрел не беше достатъчно добро.

Можеше да са две или три лесно - но в крайна сметка можеше да се озове в нашата мрежа, тъй като те са заплаха.

Знаем, че Уест Хем е предизвикателство да влезе в четворката, така че това беше голям резултат и отново запазихме чист лист.

С 14 точки назад и девет изиграни мача, Манчестър Юнайтед е готов да изправи свирепа позиция в надпреварата за първите четири в шампионата на Висшата лига.

Със сигурност ще бъде битка между най-добрите от най-добрите и играчите на Solskjaer са позиционирани добре и са готови за победа на най-добрия човек [отбор].