Играчи

Украйна 1-0 Северна Ирландия

Какъв Филм Да Се Види?

Полузащитникът Али Маккан смята, че страната на Северна Ирландия не е имала късмет да загуби от Украйна с 1: 0 в Днепър, след като допусна това, което той определи като лош гол.

Немаркиран Александър Зубков вкара в 10-ата минута за домакините в последната си квалификация за Евро 2020.

Северна Ирландия беше разочарована през първото полувреме, което не спря. Но те отговориха добре и се доближиха до резултата Ciaron Brown преди почивката.

Това беше тежка игра, каза Маккан, който също впечатли в средата на терена.

Мислех, че това е лош гол за нас и не започна добре. Но мислех, че сме израснали в него и се справихме добре през второто полувреме.

Можехме да се почувстваме късметлии да не излезем с нищо. Но това беше добра игра за отбора, особено през второто полувреме. И бихме могли да се възползваме от много предимства и да отидем до следващия лагер.

Тази седмица винаги е била умна. Получавате много шапки за влизане и излизане от лагерите. Страхотен е и го обичам.

Поражението, изиграно пред 15 000 местни привърженици, означаваше, че Северна Ирландия не може да изгради неделя с 3: 0 срещу Малта. Беше мениджър Иън Бараклоу Първа победа от 90 минути.

Мениджърът предупреди преди мача, че Украйна ще предложи много тежък тест.

И това личеше от последното издание в Северна Ирландия. Точно преди да подновят квалификационната си кампания за Световната купа през септември.

Както направи в неделя, Баръклоу търси опитен състав. Вместо да започне, някой от младежите повика отбора.

Въпреки това, Дан Балард стигна до първия списък, след като помогна на Блекпул да спечели финала на Първа лига.

Паун-Фарел е твърд, когато Украйна започва да се нагрява.

В отсъствието на Джони Евънс Северна Ирландия беше изненадана от опитния Крейг Каткарт и младия Балард.

И Ciaron Brown от двете страни и те бяха под постоянен натиск в ранните етапи.

Бягащите бекове бяха най-голямото им предизвикателство, а Зубков вляво. И Андрий Ярмоленко отдясно, причинявайки много неприятности от широк диапазон. С човекът от Уест Хем, който стреля широко в първата минута.

Северна Ирландия изглеждаше така, сякаш започва да прераства в игра, когато ръководството на клуба поведе в 10-ата минута.

Peacock-Farrell е твърд, когато Украйна започва да се нагрява (Източник: Leeds Live)

И именно Зубков вкара първата контузия, когато влезе отляво.

Той нахрани Роман Яремчук, който Паун-Фарел тежко стреля. И точно от втората половина на корнер излезе голът.

Със Зубков напълно белязан марка между Стюарт Далас и Пади Макнейр, за да получи свободен удар с глава.

Зубков влезе от левия бек и удари Яремчук, който изглеждаше да печели точки. Преди Peacock-Farrell да подаде окончателния иск и да го отрече, въпреки че по-късно Зубков беше сметнат за офсайд.

Мъжете от Бараклъ трябваше да работят много усилено, за да спрат Украйна да удвои преднината си преждевременно.

Шейн Фъргюсън работи като ляв бек в изграждането на Северна Ирландия 3-5-2 - блокирайки удар на Ярмоленко с много добър последен блок.

И не след дълго, един и същ играч просто стреля широко с изстрел - добра маша.

След като запази добре формата си, Северна Ирландия почти взе неочаквано изравняване за 36 минути.

коя година е съставен Реджи Буш

Когато Макнейр донесе напълно свободен удар отдясно, където Браун се изправи срещу солиден удар с глава. Но му бе отказано добро спасяване от Хорхий Бушчан.

Северна Ирландия заплашва със силно второ полувреме.

С толкова близкия голям турнир вероятно не е изненадващо, че статутът и мощта на Украйна спаднаха през второто полувреме.

И Северна Ирландия се възползва, тъй като те се ползват с по-голям контрол.

Наскоро няколко пъти Баръклоу отиде с бързо крило. Този път Макгин изпревари Джош Магенис, въпреки че имаше такива талантливи таланти като Лиъм Бойс и Кайл Лаферти на пейката.

Макгин се бори да удари и беше заменен от Джордан Томпсън по време на почивката.

Северна Ирландия заплашва със силно второ полувреме (Източник: Belfast News Letter)

Северна Ирландия заплашва със силно второ полувреме (Източник: Белфаст News-Letter)

С човекът от Стоук Сити изглежда по-уверен и по-често в топката. Или по-малко близо до Магенис, отколкото би могъл да бъде.

Али Маккан работи усилено върху това, което капитанът Стивън Дейвис често се хваща в средата на третото полувреме.

И човекът от Сейнт Джонстоун успя да премине към средата на втория период.

Преди главата му от кръста на Далас да излезе от грешната страна.

Лаферти и Пол Смит напуснаха пейката. И Лафърти играе умен футбол вътре до предната линия на Линфийлд.

Но той натисна спусъка точно преди Peacock-Farrell да направи още едно добро нещо и да бъде спасен от Ярмоленко.

Заместникът на Бесидин смяташе, че е направил 2: 0 в последната минута на мача.

Но се твърди, че неговият тъчдаун е останал незабелязан. След 19-то полувреме на 19-годишния Сам Макклеланд от Челси започна първия си мач в Северна Ирландия.