Нба

Trae Young вдига Atlanta Hawks, за да спечели над Knicks в игра 3

Какъв Филм Да Се Види?

Атланта Хоукс се изправи срещу Ню Йорк Никс в State Farm Arena, Атланта за мач 3 от плейофи 1 кръг.

И двата отбора влязоха в корта с победа, всяка под тях и с намерение да поемат преднината.

В крайна сметка Атланта Хоукс победи Никс със 105-94, като пое серията пред Никс.

Невероятното представяне на Trae Young доведе Хоукс до победата. Той направи 14 асистенции в играта и записа повече от 30 асистенции в първите си три мача в плейофи в кариерата.

От друга страна, Дерик Роуз изведе Никс на таблото.

Доминиращото представяне на Хоукс през втората четвърт ги доведе до победата в края на играта.

Никс поведе през първата четвърт.

Джон Колинс стартира четвъртината с плаващ на пас на Trae Young. Тогава Никс изравни играта с 9:31, останали през четвъртината.

Дерик Роуз удря джъмпер от среден клас, за да поведе. Йънг отпадна, след което отново завърза играта.

Роуз пропуска изстрел, но получава обратно топката, за да пусне подреждане. Йънг отговори с кофа на другия край, като направи фал.

Тадж Гибсън пусна кофа на подаването на Роуз. De’Andre Hunter удря джъмпер, след като преди е бил блокиран на ръба.

Но Роуз бързо отговори с кофа. След това Джон Колинс пусна флоатър, завързвайки играта в 6:42, оставайки на часовника.

Стотинката на RJ Barett за Тадж Гибсън даде още една кофа на Никс, като поведе. Но след това Хънтър отново пуска игра, обвързвайки играта.

Роуз пусна три точки, като даде преднина и подаването на Йънг към Клинт Капела води до потапяне на Хоукс.

Далин Галинари пусна три точки при подаването на Кевин Хънтър, за да даде преднина на Хоукс. Но Никс отново изравни играта с 4:16, останали в четвърт.

Впоследствие Хютер пусна тройка при подаването на Галинари, което отново даде преднина на Хоукс.

След това Роуз пусна кофа от другата страна.

Те отново имат равенство при 21-21 с 2:16, които остават на часовника. Тогава Йънг пусна три точки след това.

Onyeka Okongwu блокира Nerlens Noel, а Heuter блокира Rose при следващото притежание.

В резултат на това Галинари пусна тройка от другата страна.

Те останаха 28-29 с оставащи 1,1 секунди на часовника, когато Джулиус Рандъл пусна три точки към зумера, завършвайки четвърт 31-29.

Хоукс доминираха през втората четвърт.

Никс започнаха четвърт с кофа, която удължи преднината до четири точки, а след това Галинари пусна три точки на следващото притежание.

на колко години е Пеле от Бразилия

След това Лу Уилямс пусна флоатър, за да поведе на Хоукс. След това Имануел Куикли прави фал, отпадайки кош, поемайки правото назад.

Впоследствие Уилямс пусна избледняващ джъмпер, за да поведе.

Всички те бяха изравнени при 36-36, като останаха 7:24 през четвъртината. След това Алек Бъркс пусна три точки, за да даде преднина на ниците.

След това Уилямс пусна флоатър, а Йънг пусна три точки точно след това, като даде преднина на Хоукс с около пет минути оставащи в четвъртината.

Young’s alley-oop на Колинс даде още една кофа за Хоукс. Капела предупреди пропуска на Колинс, водещ до 9-0.

Тогава Реджи Бълок пусна тройка и Колинс отговори със своя собствена тройка на пас на Йънг.

След това Йънг пусна джъмпер, удължавайки преднината до осем точки с три минути, останали в четвърт.

Той измисля още една асистенция за Капела, която впоследствие направи потапяне, в резултат на което Хоукс поведе с десет точки пред Никс с 1:27 останали.

Богдан Богданович пусна три точки при друга асистенция на Йънг. Хънтър също пусна три точки, за да даде преднина от 16 точки с оставащи 26,9 секунди.

След това Роуз се отказа, завършвайки четвърт 44-58 с водещите Хоукс.

Хоукс продължават да доминират през третото тримесечие.

Колинс пусна три точки на подаването на Хънтър, за да започне четвъртината за Хоукс. След това Роуз пусна джъмпер.

Барет направи три точки, водещ до 5: 0, но тогава Йънг лоб към Капела даде още една кофа на Хоукс.

Бълок проби още една тройка при подаването на Рандъл. Впоследствие Хънтър пусна джъмпер.

И Йънг излиза с кофа след това, като дава на Хоукс 16 точки преднина.

Роуз отговори с тройка, а Йънг излезе с кофа от другата страна.

Докато Роуз пусна плаващ при следващото притежание.

Хънтър пусна джъмпер. Йънг лоб на Колинс дава още една кофа и Богданович пусна подредба, водеща до 6-2.

Ноел пусна забиване при подаването на Рандъл, което доведе до 4-0.

Богданович отговори с три точки на пас на Хуертер. След това Рандъл пусна три точки на следващото притежание.

След това Богданович пусна джъмпер с една ръка. Той измисля още една кофа на собствената си мис.

Huerter пусна три точки при подаването на Уилямс с оставащите 31,2 секунди.

Четвъртината завърши 72-86, като Хоукс поведе с 14 точки.

Хоукс взе победата през четвъртата четвърт.

Богданович пусна три точки, за да започне четвъртата четвърт. Quickley отговори с джъмпер.

Елфрид Пейтън пусна още една кофа зад дъгата на Хоукс. Роуз отговори с подреждане.

Той отново пусна поплавник при следващото притежание. Йънг наклони джъмпер.

Асистенцията на Роуз за Обадия Топин дава още една кофа на Никс.

Gallinari пусна три точки при подаване на Хънтър с 17 точки преднина около половината през четвърт.

Гибсън блокира Колинс, водещ до коша на Топин при подаването на Бъркс.

Роуз шофира право към кошницата, пускайки джъмпер, като също направи фал.

Богданович отговори с три точки на пас на Йънг.

Хоукс стигна до 100-87 с около четири минути, останали в четвърт.

Youngs подават към Collins и Collins alley-oop към Capela, за да увеличат преднината до 15 точки с 3:32, останали в четвърт.

къде Клей Томпсън играе колеж баскетбол

След това Бълок пусна джъмпер при подаването на Роуз, но Капела отговори отново с потапяне при подаването на Колинс.

Капела блокира Рандъл на ръба.

Барет избледнява при пропуснатата тройка на Рандъл даде кофа на Никс.

Впоследствие Роуз пусна три точки с около 31,4 секунди, останали в последната четвърт.

Четвъртината завърши, като Хоукс взе окончателната победа 105-94 и пое поведението от серията над Никс.

Trae Young с невероятно изпълнение.

Хоукс доминираха над Никс от втората четвърт с невероятно представяне от почти всеки играч от отбора.

Но един от ключовите играчи в играта беше Трей Йънг, който пусна невероятни удари и показа страхотни способности за игра за победата над Никс.

Йънг беше най-добър през първото полувреме, когато имаше 10 асистенции и нула обороти в полувреме за първи път в кариерата си.

Треньорът на Хоукс Нейт Макмилан каза, че Йънг трябваше да се възползва от това, което му даваха Никс, и той направи точно това.

Когато те се срутват в боята, както прави защитата на Ню Йорк, периметърът е отворен, каза Макмилан. Той трябва да намери тези момчета и да отнесе топката до стрелците. Ако те останат по периметъра, тогава той има способността да атакува големите в боята.

Той прави четене и се грижи той да се грижи за топката. Тази вечер той имаше само два оборота. Това е наистина добра игра за пазач - 21, 14 и две. Това са страхотни числа, които искаме да видим и очакваме да видим. Той е достатъчно добър, за да постави тези числа.

Трей Йънг направи малко история по време на играта.

След като загуби Игра 2 от Никс, Йънг каза на тълпата, че Хоукс ще те види в „А.“

Звездата на Хоукс пусна 21 точки и 14 асистенции заедно с рикошет в Игра 3 и доведе Хоукс до победата, поемайки преднината над Никс.

Енергията, бръмченето в сградата беше страхотна, каза Йънг. Само връщането на феновете определено помогна. Тяхната енергия наистина я захранвахме през цялата игра. ... Това е първият ми опит у дома в плейофите. Очаквам с нетърпение да имам много повече от тях. Толкова е забавно. В сградата има толкова много бръмчене.

Неговите 14 асистенции му осигуряват рекорд от 30 асистенции в първите му три мача в плейофа в кариерата. В резултат на това той се присъединява към Стивън Къри, Крис Пол, Кевин Джонсън, Меджик Джонсън и Оскар Робъртсън като единствените играчи, записали повече от 30 асистенции в първите си три мача в плейофите в кариерата.

Удивителната способност на Плеймейк на Трей накара и другите играчи да блеснат.

Той показва известен ръст в играта си и управление и разбиране какво трябва да прави на пода, каза Макмилан. Той държи всички тези момчета замесени, като същевременно продължава да остане агресивен. И прави добри четива. И сме говорили няколко пъти - той трябва да намали оборотите си. Той е твърде добър за подавач, за да има пет, шест оборота на игра. Две е добре. Но пет, шест е голямо число за човек, който минава също толкова добре, колкото и той.

Освен Трей, шестима други играчи на Хоукс вкараха двузначно, за да вдигнат Хоукс покрай Никс в игра 3.

ашли харлан хора също търсят

Богдан Богданович вкара 15 точки, 8 борби и 3 асистенции, докато Джон Колинс отпусна 14 точки, 6 борби и 2 асистенции.

Съотборникът на Йънг Богданович каза, че Йънг прави играта проста за съотборниците си.

Както каза Нейт, той е като Ферари, каза Богданович. И той просто се учи да кара колата.

Клинт Капела допринесе с 13 точки и 12 борби заедно с 2 асистенции.

Де’Андре Хънтър отпусна 11 точки, 5 борби и 2 асистенции.

По същия начин Данило Галинари поведе пейката на Хоукс, вкарвайки 12 точки заедно с 4 борби и асистенция.

Следван Кевин Юртер който отпусна 10 точки, 3 борби и 2 асистенции.

Дерик Роуз поведе Никс.

От друга страна, Дерик Роуз поведе Никс, вкарвайки 30 точки, 6 борби и 5 асистенции. Докато Джулиъс Рандъл направи 14 точки, 11 борби дабъл-дабъл по 2 асистенции.

Реджи Бълок допринесе с 11 точки, 5 борби и асистенция.

Междувременно Нерленс Ноел поведе пейката на Никс с 12 точки, 8 борби и асистенция, всички излизащи от пейката.

Сега те отново се изправят един срещу друг за мач 4 от 3-ия кръг на плейофите в неделя на State Farm Arena.