НАСКАР

Сестри Брад Кеселовски: Доун Никълъс, Джинджър Хофман и Кати Самборски

Какъв Филм Да Се Види?

Сестрите на Брад Кеселовски правят вълни в съответните си области. От състезателната писта до управляващите компании, семейство Кеселовски оставя впечатляваща следа от постижения след себе си.

Брад Кеселовски е американски професионален състезател, който си е направил име в света на НАСКАР.

Той е роден на 12 февруари 1984 г. в Рочестър Хилс, Мичиган, и започва състезателната си кариера на 14-годишна възраст.

Оттогава той постигна голям успех в спорта, печелейки множество състезания и шампионати през цялата си кариера.

Брад Кеселовски със сестра си
Брад Кеселовски със сестра си (Източник: Instagram)

В допълнение към успеха си на пистата, той побеждава извън пистата, натрупвайки значително състояние чрез различни бизнес начинания и одобрения.

Кеселовски е известен с агресивния си стил на шофиране и способността си да се представя добре под напрежение. Състезателят е спечелил многобройни награди и отличия през цялата си кариера и днес е считан за един от най-добрите пилоти в NASCAR.

Докато Брад е най-известният член на семейство Кеселовски, неговите сестри също са си направили име в съответните области. Въпреки различните им кариери, братята и сестрите остават близки и се подкрепят един друг.

nfl общ достъп гласове жена домакин

Сестри Брад Кеселовски

Брад Кеселовски е син на Боб Кеселовски, бивш Шофьор на NASCAR , и братът на Доун Никълъс, Джинджър Хофман и Кати Самборски.

Неговата сестра, Доун Никълъс, известна още като Естер Доун Франк, е най-близкият му брат и сестра по възраст; тя е с 10 години по-голяма от Брад и беше негова бавачка при израстването.

В миналото тя е участвала в NASCAR с екипа на брат си, тъй като е била изпълнителен вицепрезидент на 'Brad Keselowski Inc.'

Dawn работи за компанията от 2012 г. до 2016 г., където ръководи 40+ служители на пълен работен ден, занимаваше се с наемането и уволнението, разработваше политики и процедури, като например наръчник за персонала по човешки ресурси, и се занимаваше с връзките с обществеността.

Тя също е работила във фондацията Checkered Flag, управлявана от брат й Брад, като секретар и временен изпълнителен директор.

В момента Никълъс работи в собствената си компания като основател и дизайнер на “ioi Design” в Мичиган.

Джинджър Хофман е най-голямата сестра на Брад и негов „интернет“ учител. Тя го научи на всичко, което знае за компютрите и технологиите.

По същия начин средната му сестра Кати Самборски е семейна жена. Тя имаше семейство, когато той беше още дете.

Според Брад, Кати го е научила на много за семейството по начини, които дори не е обмислял по това време, и той е кръстник на нейните деца.

Семейство Брад Кеселовски: Съпруга и деца

Брад Кеселовски е щастливо женен за съпругата си Пейдж Уайт. Тя е дъщеря на бивш играч и треньор на НФЛ Робин Уайт. Пейдж го срещна, докато работеше на автостоянка за шофьори на NASCAR.

Брад Кеселовски със съпругата и децата си
Брад Кеселовски със съпругата и децата си (Източник: Instagram )

Те се сгодиха през 2014 г. и сключиха брак през февруари 2017 г. Двойката има две деца заедно, дъщеря на име Скарлет и син на име Отъм.

Двойката изглежда има силна връзка. Пейдж често е виждана да подкрепя съпруга си отстрани по време на неговите състезания.

Кариера на Брад Кеселовски

Брад направи своя дебют в Cup Series през 2008 г. Той започна да шофира на непълен работен ден за Hendrick Motorsports. След това се премества в Cup Series на пълен работен ден през 2010 г., карайки за Penske Racing.

Кеселовски спечели първото си състезание от Купата на Talladega Superspeedway в първия си пълен сезон и завърши пети в общото класиране.

През 2012 г. той имаше пробив в сезона на NASCAR Cup Series. Той спечели пет състезания, включително две от последните три, като в крайна сметка осигури първата си титла от Купата.

Това беше значително постижение в кариерата на Кеселовски и затвърди мястото му като един от най-добрите пилоти в серията.

Крис Брайънт и Джесика Делп сватбен регистър

Неговият шампионат беше подчертан от драматична победа на Chicagoland Speedway, където той се бори с Jimmie Johnson за победата и излезе на върха.

Брад Кеселовски парадира с белия си костюм и кола
Брад Кеселовски парадира с белия си костюм и кола (Източник: Instagram)

Откакто спечели шампионата, Кеселовски продължи да бъде постоянен претендент в серията Купа. Той редовно е печелил състезания и се е състезавал за класиране в топ пет.

В допълнение към успеха си в серията Cup, Кеселовски има успех и в серията Xfinity. Там той спечели шампионата като собственик/пилот на отбор през 2010 г.

Той също така е печелил състезания в Truck Series и е станал виден собственик на отбор в Xfinity Series, предлагайки автомобили за бъдещи пилоти.