Нба

Ръсел Уестбрук тройно удвоява за победата на Магьосниците, невероятното завръщане на Кевин Дюрант за Нетс над Пеликанс

Какъв Филм Да Се Види?

Washington Wizard посети Amway Center за мач с Orlando Magic в сряда вечерта.

Брадли Бийл се завърна за първи път, след като пропусна пет мача заради натъртвания на бедрото, за да се присъедини към Ръсел Уестбрук.

По същия начин Руи Хачимура също се завърна за действие, след като пропусна последните два мача със стегнатост на дясното рамо за Wizards.

който е Аби по Fox News

Мачът завърши с победа на Wizards над Orlando Magic 131-116, в резултат на което прекъсна серията от 4 загуби.

И двата отбора започнаха силно за 1-ва четвърт, тъй като Wizards поведоха четвърт само с точка.

Wizards загряха през втората четвърт, стреляйки 12 от 21 от полето и 7-9 от дълбочина.

Гарисън Матюс от Wizards и Раул Нето паднаха с три, за да предизвикат 11-0, за да дадат преднина на Вашингтон 45-35 с 9:35 през втората четвърт.

Wizards ги надбяга 24-12 с пет минути, останали през първото полувреме, и поведоха 73-60 на почивката.

Wizards печелят 131-116 над Magic in Beal

Wizards печелят 131-116 над Magic в завръщането на Beal (източник: nba.com )

Впоследствие Магьосниците продължиха невероятното си нападение с Бийл и Дейвис Бертанс, които удряха тройки в три поредни притежания на Магьосниците.

В крайна сметка удължиха преднината си до 21 точки с 3:39 останали през третата четвърт. Но Орландо започна да се завръща, след като направи 15-2 серия и намали аванса на осем в последните секунди на третата четвърт.

С навлизането си в четвъртата четвърт преднината на Wizards намаля до четири с Magic’s R.J. Хамптън прави 3-точки в началото на четвъртата четвърт.

Орландо обаче не можа да изпревари преднината на Вашингтон. Оставайки 5:46 в играта, Бийл направи редица.

И предизвика пробег 16-2, вкарвайки Wizards с 20 точки с две минути вляво в крайна сметка запечатайки победата.

Ръсел изпуска своя 20-ти трипъл-дабъл в победата на Wizards.

Wizards направиха невероятното си стрелба в играта за победата срещу Magic.

Магьосниците направиха 57,6% процент на стрелба, определяйки нов сезон в категорията.

Всъщност те надхвърлиха 55,6% процента на стрелба, настроен срещу Pacers миналата седмица. От дълбоко също Вашингтон изстреля невероятно 19-36 от дълбочина, поставяйки нов сезон за 3 точки и завърши само един изстрел по-малко, за да постигне рекорда на франчайза за всички времена.

Кралят на трипъл-дабъл Ръсел Уестбрук постави още един трипъл-дабъл под колана си, за да даде на Wizards победа с 15 точки.

Той изпусна 23 точки, 14 борби и 15 асистенции и направи своя 20-ти трипъл-дабъл за сезона.

Ръсел пуска своя 20-ти трипъл-дабъл

Ръсел пуска своя 20-ти трипъл-дабъл (източник: twitter.com )

Всъщност той направи трикратни дубъли в девет от последните си 12 мача. Уестбрук почти записа трипъл-дабъл през второто полувреме срещу Magic, тъй като направи 10 точки, осем борби и девет асистенции.

Сега той записва 20 пъти трибъбъла в сезон четири пъти.

По същия начин той изостава само от Оскар Робъртсън за най-много такива сезони в историята на НБА, както Робъртсън е правил за пет сезона.

По същия начин сега той изостава с 15 тройни двойки от Робъртсън за най-много в историята на НБА. Само девет активни играчи са записали 20 тройни дубъла през цялата си кариера.

Той направи своя 20-ти трипъл-дабъл за сезона само в 43-ия си мач, което е третото най-бързо темпо в историята на НБА.

Оскар Робъртсън постигна това в 32 мача през 1961-62, а Уестбрук направи същото в 42 мача през 2016-17.

Силно нарушение на Wizards.

Освен Уестбрук, Бийлс на Wizards ’записа 26 точки при завръщането си, след като пропусна пет поредни мача с контузия на десния бедро.

Бийл изигра 30 минути и добави рикошет и 5 асистенции също се превърнаха в един от тримата магьосници, които записаха над 2O точки.

По същия начин Руи Хачимура също се завърна след контузия. Въпреки че вкара само девет точки,

Но показа страхотно изпълнение в защита, общо 7 борби, две асистенции, три откраднати точки за 30 минути.

Дейвис Бертанс беше единственият човек, който вкара над 20 точки, тъй като вкара 22 точки.

От друга страна, Теренс Рос вкара 24 точки, 6 борби и 3 асистенции за Magic.

По същия начин, В Бамба спадна с 19 точки, Уендел Картър младши направи 15 точки от 116 точки.

Сега Wizards ще се изправят срещу Golden State Warriors в събота, докато Magic се изправя срещу Indiana Pacers.

колко прави ал Майкъл годишно

Завръщането на Кевин Дюрант за победата на Нетс над Ню Орлиънс Пеликанс.

Най-чаканото завръщане за Нетс се случи в сряда вечер, когато звездният играч Кевин Дюран излезе на корта за първи път.

Тъй като Дюрант беше отстранен от напрежение и изпусна 23 мача, Мрежите спечелиха 21 от последните си 25 мача.

По същия начин, Дюрант направи невероятно офанзивно шоу, докато „нетите“ победиха „Ню Орлиънс Пеликанс“, 139-111 в Barclays Center.

Суперзвездата на Nets излезе от пейката през втората четвърт и посрещна с бурни овации от публиката на Barclays Center.

Феновете бяха развълнувани да видят своята звезда в съда. По същия начин Дюрант представи страхотно представяне за тълпата на нетите.

Тъй като Дюрант вкара 17 точки при стрелба 5 от 5, включително две тройки, със седем борби и пет асистенции за 19 минути.

Кевин Дюрант се завръща за победата на Нетс над Пеликанс

Кевин Дюрант се завръща за победата на Нетс над Пеликанс (източник: netsdaily.com )

Дюрант влезе в играта със 7:37 през втората четвърт и бързо вкара първите си точки с джъмпер от среден клас.

колко струва тристан Томпсън

След това той направи три свободни хвърляния, след като беше фаулиран, след което отбеляза в преход, за да изведе „мрежите“ с 63-50. Той игра за останалото полувреме и вкара девет точки преди полувремето.

Беше хубаво да го върна. Това беше дълго отсъствие, което никой не прогнозира, дори когато се случи за първи път

Просто сме развълнувани, че той се чувства добре, игра добре и се завърна. Да видя тази усмивка на лицето му беше важно и за мен, каза Неш.

Развълнувана за него. Обича играта повече от всичко и той трябва да е там и да играе.

Мислех, че е много, много добър, каза Грифин при завръщането на Дюрант. След като пропусна два месеца и изглеждаше толкова удобно, това е лудост.

Кайри продължава да попълва пострадалия Джеймс Хардън.

Освен Дюрант Кайри Ървинг също представи невероятно представяне и поведе Бруклин с 24 точки при стрелба 7 от 14, включително 4-от-6 3-точки, плюс шест асистенции.

Откакто Джеймс Хардън пропусна мачове поради контузия, Ървинг се оттегли за мрежата и доминира над противниците, за да даде победи на мрежите.

ЛаМаркъс Олдридж изигра 30 минути и стреля с 8 от 12 и направи и двете си тройки, вкарвайки 22 точки, завършвайки с 24 точки, шест асистенции и общо две борби.

Джо Харис вкара 14 точки при стрелба 6 от 9, а Джеф Грийн имаше 11 точки, четири борби и четири асистенции.

Крис Киоца вкара 12 точки при стрелба 4 от 5, а Блейк Грифин завърши с 10.

От друга страна, Бледсо вкара 26 точки за 29 минути, преди да бъде изхвърлен, след като вдигна два технически фаула.

По същия начин Уилямсън вкара 16 точки, включително 4 борби и 6 асистенции за 23 минути.

Ню Орлиънс пада до 22-29 през сезона, падайки на 10-то място в класирането на Западната конференция.

„Нетс“ ще се завърнат в събота, за да приемат „Лос Анджелис Лейкърс“, докато Пеликанс се изправя срещу друг топ отбор „Филаделфия 76ърс“.