Играчи

Историческа нощ на Ръсел Уестбрук и гореща стрелба на Брадли Бийл

Какъв Филм Да Се Види?

Страхотна нощ е за две звезди на Washington Wizards Ръсел Уестбрук и Брадли Бийл, тъй като и двамата имаха огромен резултат за победата над Индиана Пейсърс.

Магьосниците победиха Индиана Пейсърс със 133-132 в продълженията, като Брадли Бийл вкара 50 точки, а Ръсел отпадна 181-ия си трипъл-дабъл.

Бийл и Ръсел поведоха Wizards до победата за сезона за първи път през този сезон.

И двата отбора се борят за място в турнира за игра, тъй като сега застават на девето и десето място.

С победата Wizards са на девето място, докато Pacers са на десето място.

А отбори от седмо до десето място могат да участват в турнира за игра, за да си осигурят място в плейофите.

Отборите се изправиха един срещу друг от началото на играта до края на регламента, което в крайна сметка доведе до продължения за крайния резултат.

Индиана Пейсърс завърши третата четвърт с огромна преднина, но не можа да задържи преднината и Wizards отскочи в четвъртата, отвеждайки играта в продължения.

Където Wizards спечелиха с точка над Pacers.

Пейсърс поведе в началото на първата четвърт.

Карис ЛеВерт отвори нощта с подреждане, давайки първата преднина за нощта на Пейсърс.

Дъг Макдермот пусна три точки в следващото притежание, за да увеличи аванса на 5-0 за Пейсърс.

След това Rui Hachimura вкара първата кофа за Wizards, също изчертавайки фаула, а Westbrook получава отскок и вкарва, след като Hachimura пропуска в следващото притежание.

Пейсърс Домантас Сабонис блокира на ръба на Хачимура, което изравни играта за Магьосниците с 9:18, останали в четвърт и също така даде преднина с Хачимура, вкарал коша.

Бийл застреля джъмпер и Алекс Лен го подаде на асистенция на Ръсел, като даде преднина на Wizards.

Уестбрук увеличи аванса до пет точки при следващото притежание.

Изстрелът вървеше напред-назад, като двата отбора вкараха кошовете. И двата отбора поведоха само точка до 3:52, останали в четвърт.

След това Пейсърс стартираха с 4: 0, довеждайки мача до 21-26 и оставаха само около три минути.

Бийл вкара джъмпер веднага след това, а Даниел Гафорд заби топката в алеята на Иш Смит, за да донесе играта в рамките на точка, преди Пейсърс отново да вкара.

Ръсел обаче отговаря на Пейсърс, за да изравни играта с един и половина, останали в играта.

Първата четвърт завърши 33-32, като Уестбрук вкара скок, за да поведе точка пред Пейсърс с оставащи 2.1 секунди.

Магьосниците проследяваха Пейсърс през половината от втората четвърт.

Веднага след като започна втората четвърт, Пейсърс пое преднина и продължи до четири точки на три точки и блокове на Гога Битадзе.

След това Уестбрук направи фаул, стреляйки с кош, за да доведе Wizards до точка.

колко струва Колтън Ъндърууд

Въпреки това, Пейсърс все още водеше 38-41, а 8:58 оставаха за четвърт.

След това Брадли Бийд пусна тройка, за да доведе играта до точка, а Пейсърс Т. Дж. Макконел отговори вдясно, а Аарон Холидей пусна тройка, удължавайки преднината до шест точки за Пейсърс.

Бийл продължи да отбелязва с три точки на другия край на Wizards, без да позволи на Pacers да се измъкне с огромна разлика в резултатите.

Вашингтон поведе с точка преднина след около 8 минути в четвъртината, оставайки 4:25 на часовника.

T.J. Макконъл се подхлъзна, докато се опитваше да отбележи, почти губейки топката.

Въпреки това Левърт възстанови топката и подаде към Домантас, за да отбележи, а разположението на Домантас отново даде преднина на Пейсърс.

И двата отбора отново вървяха напред-назад, отбелязвайки и повеждайки, докато мачът изравни при 55-55 с 1:39, останали в четвърт.

Отново равенство при 57-57 с оставена минута за игра.

След това Бийл поведе с три точки за Уидърс с кош и фаул с останалите 39,7 секунди.

Тогава Pacers Oshae Brissett крачи нагоре по другия край, отбелязвайки оформлението и довеждайки играта до точка.

И Сабонис направи фаул с кош, водещ с две точки преднина с 13,3 на часовника.

Но Wizards в крайна сметка поведе обратно, след като Ръсел вкара три точки в зумера, за да завърши втората четвърт.

Пейсърс горещо вкара в третия.

И двата отбора бяха директни помежду си в началото на тримесечието, като всеки отбор отговори на обидни ходове на другия отбор.

Те вървяха напред и назад, отбелязвайки в началото на две минути от третата четвърт.

Но Пейсърс възстановиха ритъма си и поведоха три точки с 9:28 на часовника, за да приключат четвъртината.

Oshae Brissett удължи преднината, след като заби забиване на прохода на Sabonis.

С това Пейсърс направиха 10-2, за да поемат най-голямата преднина за нощта с 9 точки преднина при 69-78 с 8:18 останали.

Бийл пусна джъмпер, за да постигне резултата в рамките на точка от Пейсърс. Той продължи да вкарва, за да запази Wizards в играта.

И Левърт продължи да отбелязва, за да отдалечи Пейсър от Магьосниците.

Пейсърс отново направиха 9-0, за да поведат с 9 точки, оставайки да играят повече от минута.

Левърт вкара три точки за Пейсърс с 31,3 останали в четвърт, а Ръсел отговори със собствена тройка.

И този път Карис Леверт удря тройка в зумера, като води преднина от 9 точки при 92-101, влизайки в четвъртата четвърт.

Wizards горещо вкара в четвъртия.

Продължавайки горещите си стрелби на третата, Пейсърс запазиха преднината си в началото на четвъртата четвърт.

С поведението от седем точки дори след половин минута в четвъртата четвърт.

Ръсел подаде топката на Хачимура, който в замяна вкара кофата.

Донесе играта в рамките на точка, преди Левърт отново да отбележи.

Отборите отново се върнаха напред-назад, като отбелязаха с около минута, за да приключат играта.

Играта се изравни при 122-122 с 26,9 оставащи за края на регламента.

Ръсел Уестбрук поведе с две точки преднина, след като вкара мач за Wizards.

въпреки това Карис Леверт изравниха играта, като отбелязаха с 3.5 секунди, останали в четвъртия.

А Уестбрук пропусна джъмпер, завършващ четвърт с равенство и влизащ в продължения.

Пейсърс поведе точно с времето. И Уестбук отговори на десния бек, отбелязвайки джъмпер, обвързващ отново играта.

След това Брисет поведе отново за Пейсърс, вкарал кош.

Wizards бяха с точка напред с минута и половина, за да играят в 1-то продължение.

Едмънд Самър вкара джъмпери в зумера с наведени вятърни стрелки, за да даде преднина на Пейсърс.

Левърт призова за фаул на Уестбрук с второ ляво извеждане на Уестбрук на линия за свободни хвърляния.

След това удари и двете свободни хвърляния, като даде преднина на Wizards.

След това Пейсърс вкара хвърлянето и Т. Дж. Макконъл хвърли към Левърт, за да стреля, но Уестбрук го блокира, като даде на Wizards победата в продълженията.

Магьосниците обсипаха любовта с Уестбрук след победата.

Уестбрук 181-и трипъл-дабъл.

Влизане в съда Ръсел Уестбрук имаше 180 трипъл-дабъл под колана си само един трип-дабъл зад Оскар Робъртсън, който има рекорд за всички времена за най-много трипъл-дабъл в историята на НБА.

Старши треньорът на Wizards Скот Брукс беше само с похвали за звездата.

Той е един от най-големите победители, които някога съм бил, както на корта, така и извън него, каза Брукс по-рано този сезон. Той добавя толкова голяма стойност към нашия екип.

Справяйки се с това, което всички сме преживели, не бих могъл да поискам по-добър човек, който да ни води и той го направи - и не беше лесно.

Той се интересува, иска да спечели, иска нашите играчи да се справят добре, иска да изгради култура на професионализъм на и извън корта и го изисква.

С огромен трипъл-дабъл, направен в играта срещу Пейсърс, сега той обвързва рекорда на НБА с Оскар Робъртсън.

Историческа нощ на Ръсел

Историческа нощ на Ръсел (източник: twitter.com )

Самият Оскар Робъртсън в скорошно интервю с Марк Щайн от New York Times заяви, че се надява да види Уестбрук да чупи рекорда си.

Надявам се да го получи, каза Робъртсън.

Мисля, че той е един от елитните гардове в баскетбола и мисля, че е смешно, че някои спортисти го критикуват, защото той не е спечелил шампионат.

Играчите не печелят шампионати сами. Трябва да имате добро управление. Трябва да се свържете с правилната група играчи.

Уестбрук беше трогнат от думите на Робъртсън.

Когато си в тази позиция и те споменат с великите като Оскар - не само това, но те правят комплименти за нещата, които правиш за играта, наистина е чест, човече, каза Уестбрук.

Това е нещо, което, честно казано, не приемам за даденост, защото Оскар е човек, който направи повече за играта, играеше в епохата, в която беше трудно да си афроамерикански спортист в нашата игра и той разбра и пожертва толкова много неща, за да бъде да играя играта и аз разбирам това.

За мен съм просто благодарен да бъда в разговора с неговото име, свързано с моето име. Благодарен съм за внимателните му думи.

Той пусна 181-ия си трипъл-дабъл, вкарвайки 33 точки, заедно с 19 високи борби и 15 асистенции.

Уестбрук не само завърза почти 50-годишния рекорд на Оскар Робъртсън за повечето трибройни двойки в историята на НБА.

Но също така станете първият играч в историята на НБА, който записва мачове отзад назад с отскок от 15 плюс и 15 плюс асистенции.

Гордея се, както казвам всяка вечер, че оставям всичко на пода, каза Уестбрук. Искрено вярвам, че няма играч като мен. Ако хората искат да го приемат за даденост, извинете за тях.

Сигурен съм, че ако всеки можеше да го направи, би го направил.

Честно се уверявам, че влияя на играта по много начини всяка вечер, защитавайки отскок, подаване, асистиране, каквото и да е необходимо на моя отбор от мен, за да може да спечели.

Брадли Бийл огромен резултат.

Освен Уестбрук Бийл също имаше страхотна вечер, като вкара 50 точки за победата на Wizards.

Бийл е точно зад Стивън Къри за отбелязване на титла през този сезон с 31.4 точки на мач.

И само 0,5 точки на мач зад Стеф, който имаше 49 точки срещу Оклахома Сити Тъндър.

Брадли водеше в таблото, отпадайки 50 точки заедно с 5 борби и асистенция.

По същия начин Руи Хацимура допринесе с 13 точки, 6 борби и асистенция, която имаше чудесен старт в първата четвърт за Wizards.

Дейвис Бертанс поведе скамейката на Wizards, отбелязвайки 10 точки.

Пейсърс също имаше страхотна нощ въпреки загубата.

Въпреки че Пейсърс загубиха играта с точка, играчите направиха всичко, за да запазят Магьосниците дори на крака с течение на времето.

По време на играта играчите изпуснаха огромни резултати на таблото за Pacers.

С всичките пет предястия на нощта в двуцифрени.

И Домантас Сабонис отпада трипъл-дабъл и Карис ЛеВерт отпадане на дабъл-дабъл.

Карис ЛеВерт поведе резултата за Pacers, вкарвайки 35 точки. 14 борби и 8 асистенции.

Междувременно Домантас пусна трипъл-дабъл, вкарвайки 30 точки, 13 борби заедно с 13 асистенции.

Едмънд Самър падна с 13 точки и две борби, докато Ошай Брисет направи 12 точки с 4 борби.

По същия начин Дъг Макдермот допринесе с 11 точки с 2 борби.

T.J. Макконъл води на пейката, вкарвайки 8 точки заедно с 6 борби и 3 асистенции, следван от Гога Битадзе със 7 точки.