Футбол

Реал Валядолид 1-2 Атлетико Мадрид: Атлетико Мадрид отвръща

Какъв Филм Да Се Види?

Луис Суарес каза, че благодари на Атлетико Мадрид, че разчита на мен, тъй като неговият гол им помогна да победят Реал Мадрид до титлата в Ла Лига по зрелищен начин.

Диего Симеоне Следват мъжете Оскар Плано Реалният удар на Валядолид. Но те преобърнаха играта през второто полувреме с гол на Ангел Корея и усилие Суарес да се успокоя.

Въпреки че Реал вкара два гола късно, за да победи Виляреал с 2: 1, те дойдоха малко късно, тъй като се нуждаеха от Атлетико, за да свалят точки.

Уругвайският нападател Суарес започна сезона, след като мениджърът на Барса Роналд Куман му каза, че не е в плановете си за сезона. Но той вкара 21 гола в лигата, включително и решение.

Атлетико е страхотен клуб.

Надпреварата за титла беше определена за вълнуващ край и не разочарова.

Пострадалият капитан Серхио Рамос забавляваше сцената, когато се появиха новини за завръщането на Атлетико.

от колко време Аарон Роджърс е женен

И все пак испанският защитник беше победен две минути по -късно, когато Йереми Пино вкара във финала на Лига Европа. Срещу Виляреал срещу защитаващите се шампиони.

След почивката Симеоне и Зидан трябваше да осигурят окуражаващи екипни дискусии от двете страни на Мадрид.

През второто полувреме Карим Бензема смяташе, че е балансирал Реал, когато използваше глава.

коя година е роден Сидни Кросби

Но докато VAR погледна вратата и я извади. Атлетико обедини добрия завършек на Корея, за да ги постави на първо място.

Бензема, който върна Франция на европейското първенство през лятото, се отдръпна от светлото място. А няколко минути по-късно Суарес избяга и се обърна, за да успокои Атлетико с 2: 1.

Луис Суарес краде сделката (Източник: The Indian Express)

Отговаряйки на въпросите, повдигнати от медиите, Симеоне каза: В момента целият свят преминава през различна фаза. Така че, ако можем да направим хората щастливи, това със сигурност означава много за нас. Мисля, че 32 -те играчи участват. Всички те са важни като едно цяло. Много съм благодарен.

Суарес добави: Единствената ми работа е да помагам на отбора и да плащам за него, като вкарвам голове за отбора. Понякога е необходимо да се натиска много.

Но Атлетико е страхотен клуб и ние го показахме този сезон. Бяхме много среден играч и затова сега сме шампиони.

Въпреки че Бензема вкара изравнителен гол в 87 -ата минута, а Модрич победи Реал в момента на контузията.

Това не беше достатъчно, тъй като играчите на Атлетико празнуваха на терена с други гостуващи фенове, събрани извън Валядолид.

Саул ел Канело Алварес Нет Уърт

В докладите миналата седмица се казваше, че Зидан е казал на играчите на Реал, че ще напусне в края на сезона. Но французинът каза, че ще обсъди бъдещето си с клуба.

В момента просто трябва да се отпуснем и когато ситуацията се успокои през следващите няколко дни. Ще говоря с клуба и това е всичко. Но днес не е денят, каза Зидан.

Скоро ще видим какво ще се случи по -нататък. Не само аз, но и целият клуб планира следващия сезон. Медиите вече го казаха. Тази година не сме спечелили нищо и знаем какво трябва да направим за този клуб.