Нба

Милуоки Бъкс свързва поредицата със Сънс

Милуоки Бъкс и Финикс Сънс се срещат за четвърти път във финалната серия на НБА в сряда.

Все още водещи, 'Сънс' се стремяха да удължат победата над Бъкс. Бъкс обаче имаха други планове за Сънс.

Слизайки надолу с две победи, Bucks бяха отчаяни за победата. И Bucks получиха така необходимата си победа в Game 3.

Продължавайки рекорда, Бъкс взе нова победа и завърза поредицата със Сънс.

Bucks победиха Suns 109-103 в Game 4, като спечелиха победа и обвързаха поредицата.

Те показаха, че това не е приключило, докато не приключи и държат играта и правят завръщане.

Крис Мидълтън и Джанис Антетокумпомпо не дават на 'Сънс' лесна победа.

Тяхната увереност и брилянтно представяне се превърнаха в жизненоважна част от победата на Bucks над Suns.

Мидълтън поведе Бъкс, последван от дабъл-дабъл на Янис.

От друга страна, Девин Букър поведе 'Сънс' с висока точка на игра. Въпреки най-добрите му усилия „Сънс“ не успяха да спечелят победите.

колко струва теяна Тейлър

'Сънс' започнаха добре през първата четвърт от играта, дори поведеха.

Бъкс обаче бързо се завърна през второто тримесечие.

През третата четвърт отново „Сънс“ надмина „Бъкс“, но в крайна сметка Бъкс излезе с победа през четвъртата четвърт.

Сънз поведе през първата четвърт.

Девин Букър излезе с първия изстрел за нощта, като пусна скок. Крис Мидълтън пусна подреждане на другия край, за да изравни играта.

Брук Лопес пусна повод на подаването на Джури Холидей и поведе за първи път.

Впоследствие Букър отговори в отговор, пусна флоатър и завърза играта отново.

Deandre Ayton пусна потапяне на Jae Crowder и Suns в крайна сметка взе 6 точки преднина.

Букър грабна собствения си обиден отскок и повали скачач. Това увеличи преднината до 8 точки.

Мидълтън най-накрая отпадна с три точки, намалявайки серията от 8: 0, за да намали аванса на пет точки.

- отговори Микал Бриджис и пусна джъмпер. След това Мидълтън излезе с джъмпер.

Боби повали тройка от ъгъла. Впоследствие Giannis пусна забиване и Bucks намали аванса на две точки с 1:26, останали в четвърт.

Букър намери Айтън под ръба за кофа. Камерън Джонсън събори три точки с около 30 секунди, останали в четвърт.

В крайна сметка четвъртината завърши 23-20, като Сънс взе три точки преднина във втората четвърт.

Бъкс изравни играта през втората четвърт.

Те бяха 25-20 в началото на тримесечието, тъй като Мидълтън изпусна флоатър като първи изстрел от втората четвърт на Бъкс.

Джанис подкара право до джантата и изпусна, добавяйки още една кофа за Бъкс.

Краудър излезе с три точки при подаването на Крис Пол.

Antetokounmpo пусна повод за подаване на Jeff Teague. Докато Тори Крейг пусна джъмпер при подаването на Пол.

Jrue Holiday пусна джъмпер и също изведе фаул в процеса. В крайна сметка Бакс поведе.

Но 'Сънс' пое аванса веднага. Лопес направи кофа при подаването на Мидълтън и изравни играта.

Бяха на 37-33 по средата на четвърт, когато Букър повали джъмпер.

Мидълтън отговори в отговор, пускайки джъмпер на другия край.

Букър пусна ляво разположение и изравни играта. Те бяха изравнени при 41-41, а 4:31 останаха в четвърт.

Впоследствие Букър добави още един джъмпер, който да поведе. Те обаче изравниха още веднъж при 45-45.

Камерън Пейн излезе с джъмпер, а Букър добави още един джъмпер при следващото притежание.

Jrue Holiday пусна флоатър и Mikal Bridges отговори в отговор, поваляйки тройка.

Мидълтън хвърли топката на Джанис за кофа и също така изравни играта с три точки на следващото притежание.

В крайна сметка тримесечието завърши с равенство при 52-52, влизайки в третото тримесечие.

'Сънс' поведе през третата четвърт.

Jae Crowder събори три точки, за да започне третата четвърт. Букър добави още една кофа, събори джъмпер.

Giannis пусна джъмпер, намалявайки преднината до три точки в продължение на две минути в четвърт.

Те бяха 59-56, тъй като Букър пусна избледняващ джъмпер с 7:40, останали в четвърт.

Mikal Bridges излезе с блок на Giannis Antetokounmpo.

Впоследствие Antetokounmpo излезе с потапяне на прохода на Jrue. Крис Пол събори джъмпер.

Jrue намери Giannis под джантата и Giannis отговори в отговор, пускайки плувка.

Те бяха 69-67 с по-малко от четири минути, за да играят в четвърт. Докато Пат Конотън събори три точки и поведе за Бъкс.

Камерън Пейн се отказа и също направи фаул в процеса.

Букър повали избледняващ джъмпер. В крайна сметка мачът изравни 73-73 с около две минути в четвъртината.

Букър излезе с тройка назад. А Камерън Джонсън блокира Джури Холидей от другата страна.

Докато Пейн събори три точки и в крайна сметка поведе 7 точки преднина с по-малко от минута, за да играе в четвърт.

Мидълтън отговори в отговор, поваляйки тройка. Краудър излезе с блок на Мидълтън в последните секунди на играта.

Следователно четвъртината завърши 82-76, като Сънс взе 6 точки преднина в четвъртата четвърт.

Bucks обърнаха играта.

Те бяха на 85-76 в началото на тримесечието, когато Пат Конотън събори три точки.

Bucks намали аванса на четири точки, но Джонсън повали джъмпер, за да увеличи аванса.

Крис Пол нокаутира джъмпер и Бъкс отстъпи на Сънс с пет точки с 8:40 останали в четвърт.

Мидълтън излезе с джъмпер. Докато Джанис излезе с кражба, за да добави още една кофа, нокаутирайки потапяне в преход.

колко прави Джим Нанц

Giannis добави още едно потапяне при подаването на Jrue. Мидълтън се отказа и Бъкс намали преднината до три точки в средата на четвърт.

Пейн се качи направо до ръба за кофа, но Боби Портис го блокира на ръба.

Мидълтън отправи удар с три точки, но не успя да получи кофата. Конотън отправи мис.

Айтън излезе с блок на Портис от другата страна. Впоследствие Джанис отклони подаването на Крис към Букър и подаде на Жру, който отстъпи обратно на Джанис.

След това Джанис се отказа, като докара играта до точка с 3:15, останали в четвърт.

Connaughton събори три точки и Bucks в крайна сметка поведе.

Букър пусна джъмпер и „Сънс“ изравни играта с по-малко от две минути, за да играят.

Мидълтън нокаутира джъмпер с дълъг удар и Бъкс пое аванса обратно.

Antetokounmpo излезе с решаващ блок на Айтън, който попречи на Suns да обвържат играта.

След това Пол загуби топката, докато Мидълтън изпусна, като увеличи аванса с 27,2, останали в четвърт.

Играта завърши с изпускане на свободни хвърляния от Jrue, докато Пол събори оформлението в последните секунди на играта.

В крайна сметка Бъкс взе победата и изравни серията с 2-2.

Точкуване на акценти.

Крис Мидълтън поведе Бъкс, вкарвайки 40 точки, 6 борби и 4 асистенции.

След него Джанис Антетокумпомпа имаше 26 точки и 14 борби дабъл-дабъл заедно с 8 асистенции.

Изпълнението им в последния момент от Игра 4 помогна на Bucks да поведе.

Бъкс празнуват огромен резултат в Мидълтън

Баките празнуват огромната отбелязваща нощ на Мидълтън. (източник: Twitter )

Блокирането на Янис в защитния край и големият удар на Крис заедно със свободни хвърляния след това промениха хода на този финал в НБА.

Крис няма страх и никога не е имал, каза пазачът на Милуоки Джури Холидей.

Това прави той по протежение на участъка. Искаме той да има топката, каза Антетокумпон за Мидълтън.

Искаме той да е този, който взема решения.

Той добави: Ние знаем, че той ще направи големи кадри и тази вечер той беше невероятен.

Това е специален момент от финалите на НБА точно там, каза старши треньорът на Bucks Майк Буденхолцер. И ще ни трябват повече от тях. Неговото въздействие върху играта в двата края на корта ... това е голям блок. На това е способен.

Бъкс се нуждаеха от звездните си играчи, за да се включат отново в играта. А звездните играчи зависеха един от друг и излязоха с печеливша игра.

Правили сме това много пъти, каза Antetokounmpo. Знаете ли, има моменти, които слизат по участъка, аз трябва да му се доверя и той трябва да ми се довери.

Както казах, затворихме толкова много игри. Загубихме много мачове, но затварянето на мач като този във финалите на НБА, очевидно, означава много. Чувствах се добре, но не можем да бъдем доволни. Трябва да продължим да се наслаждаваме на играта. Продължавайте да играете добър баскетбол.

Отборът на Bucks отлично представяне за победата.

Освен Крис и Джанис, трима други играчи вкараха двуцифрено. Представянето на отбора им тази вечер обръща нещата за Bucks, показвайки, че не е приключило, докато не приключи.

Брук Лопес направи 14 точки, докато Джури Холидей имаше 13 точки, 7 борби и 7 асистенции.

Междувременно Пат Конотън поведе пейката на Бъкс, отбелязвайки 11 точки и 9 борби.

Искахме това лошо и екипът го показа тази вечер, каза Антетокумпомпо.

Никой не отстъпи, каза Мидълтън. Останахме с него.

Девин Букър направи всичко за Слънцата.

Звездният играч на Сънс Букър беше брилянтен в Игра 4. Той направи всичко, за да ги накара Сънз да спечелят.

Девин вкара точки с висок мач и дори записа история в процеса. Но представянето му не беше достатъчно, за да спечели играта.

Той водеше „Сънс“, вкарвайки 42 точки и 2 асистенции заедно с рикошет.

Букър започва силно през първото полувреме

Букър започва силно през първото полувреме. (източник: Twitter )

Девин Букър (42 PTS тази вечер) е 3-ият играч в историята на НБА, който вкара 40+ точки 3 пъти през първия си постсезон, присъединявайки се към Рик Бари (5 пъти през 1967 г.) и Уилт Чембърлейн (3 пъти през 1960 г.).

И двамата с Крис имаха 40 точки мач, което ги прави едва 4-та двойка противници, за да вкарат по 40 плюс точки в игра на финалите на НБА.

Изобщо няма значение, каза Букър в голямата си вечер. Казах го и след последния мач, когато се мъчех да го застрелям. Основната цел е да спечелите играта.

Слънцето с ниска оценка.

Освен Букър, трима други играчи вкараха двуцифрено, но никой от тях не спечели повече от 15 точки.

След Букър Кроудър вкара 15 точки, 8 борби и 3 асистенции.

Докато Крис Пол имаше 10 точки, 4 борби и 7 асистенции.

Вземането на решения беше лошо, каза Пол в нощта си с ниски резултати. Тогава бяхме на две и аз се опитах да прекося точно там, подхлъзнах се, обърнах го.

Той имаше пет оборота, равни на общия отбор на Бъкс.

Имах няколко лоши подавания през първото полувреме. Те получиха значително количество (от) повече удари от нас, така че за мен трябва да се погрижа за топката. Получихме 17 оборота, изстрелваме топката твърде добре, за да нямаме тези възможности за гол, добави Пол.

Междувременно Камерън Джонсън поведе пейката на „Сънс“, отбелязвайки 10 точки.

След като загубиха мач 3, Сънс имаха за цел да спечелят още една победа в Игра 4. С този план, Сънз дори започнаха силно, като поеха преднината през първата четвърт и ги доминираха през третата четвърт. Но те не можаха да поддържат инерцията и загубиха от Бъкс в последния момент на четвъртата четвърт.

Когато имаш такъв вид преднина в четвъртия, ако можем просто да държим топката и да получим добри притежания, ти се струва, че поне можеш да я задържиш там, каза треньорът на Suns Монти Уилямс.

Сега след загубата „Сънс“ имаха за цел да се върнат и да поведат в игра 5.

Това е трудно, но трябва да отскочим, каза Пол. Ето защо се борихме през целия сезон за домашен корт.