Нба

Историческо завръщане на Милуоки Бъкс във финалната надпревара

Феновете на Milwaukee Bucks се радват, след като Bucks се завръщат и водят с 3-2 пред Phoenix Suns във финалите на НБА.

Слизайки в първите две мачове от финалната серия на НБА, Бъкс направи историческо завръщане, спечелвайки три поредни мача от поредицата.

С третата победа Bucks сега водят поредицата над Suns.

Бъкс победиха Сънс 123-119, за да спечелят в игра 5 в събота в Милуоки.

Сега феновете на Bucks могат да си въздъхнат с облекчение, тъй като Bucks вече имат шанс да спечелят първия си финал в НБА от около петдесет години.

Всичко това е възможно благодарение на усилията, положени от тримата им стартери за победата.

къде Джулиан Еделман отиде в гимназията

Бившият MVP Giannis Antetokounmpo поведе Bucks, последван от Jrue Holiday и Khris Middleton, които подкрепиха Giannis за победа.

И трите титуляри отпаднаха с 20 точки. Докато четирима от играчите на Bucks вкараха двуцифрено.

От друга страна, Девин Букър поведе „Сънс“, отбелязвайки висок мач, а всичките петима стартери отбелязват двуцифрено.

Баксът дойде преднината на Suns през първата четвърт. В крайна сметка спечелване на победата над Сънс в края на играта.

'Сънс' поемат преднина през първата четвърт.

Jrue Holiday излезе с първия изстрел от кофите, като повали джъмпер.

'Сънс' изравниха играта и след това Краудър събори три точки на следващото притежание на 'Сънс' и поведе.

Джанис Антетокумпомпо отговори в отговор, правейки изстрел от другия край.

Девин Букър подкара право до джантата, отпадайки. С кофата „Сънс“ поведе с пет точки.

След това Джанис пусна подреждане изпод ръба.

Впоследствие Крис Мидълтън загуби топката и Джей Кроудър изпусна забиване при преход.

Букър излезе с скок при следващото притежание и Сънз поведе със седем точки.

Pat Connaughton отговори в отговор, поваляйки тройка при подаването на Giannis.

Отборите бяха с 18-14 по средата на четвърт, когато Букър събори три точки.

Антетокумпомпа се отправи към джантата, като се отпусна. Докато Микал Бриджис измисли кражба и намери Букър от другата страна за потапяне в преход.

Впоследствие Джанис излезе с блок на Микал Бриджис.

'Сънс' поеха 16 точки преднина с по-малко от три точки, за да играят през четвърт.

Connaughton събори три точки от ъгъла и Booker отговори в отговор с джъмпер на другия край.

Тори Крейг добави още една кофа иззад дъгата с оставаща под минута игра.

Следователно четвъртината завърши 37-21, като 'Сънс' поведе 16 точки пред Бъкс.

Bucks правят завръщане през второто тримесечие.

Jrue Holiday излезе с подреждане и Bucks намали преднината до 9 точки в началото на тримесечието.

Крис Пол събори три точки и 'Сънс' поведе с 10 точки.

Jrue намери Brook Lopez за потапяне от другата страна. Боби Портис добави още една кофа, поваляйки тройка при следващото притежание.

Jrue

Огромното представяне на Jrue през 2-ра четвърт. (източник: Twitter )

Бъкс направиха 9-0 и намалиха преднината до 3 точки с 8:27, останали в четвърт.

Деандре Ейтън се отказа, след като грабна офанзивен рикошет.

Конотън събори кофа от дъгата. Впоследствие Пол излезе с кражба и намери Джонсън за тройка на другия край.

Крис Мидълтън събори три точки и Бъкс намали преднината до три точки.

Крис Пол отговори в отговор, като пусна джъмпер. Портис отправи удар с кука, а също така направи фаул в процеса.

Бяха на 50-51 с по-малко от пет минути, за да играят в четвърт.

Мидълтън стигна до джантата и пусна флоатър и Бакс най-накрая поведе.

Камерън Пейн получи собствена рикошет и отпадна. 'Сънс' пое аванса обратно с 4:35, останали в четвърт.

P.J Tucker събори три точки и Bucks изравни играта.

Пейн пусна флоатър, но Бъкс отново изравни играта.

Айтън хвърли потапяне при подаването на Пейн. Jrue Holiday отговори в отговор, повали тройка и поведе.

Мидълтън намери Antetokounmpo за джъмпер и Пол се качи направо до джантата и отпадна с 0,4 секунди, останали в четвърт.

Следователно четвъртината завърши 64-61, като Бъкс направи завръщане и поведе с 3 точки.

Бъкс доминират през третото тримесечие.

Букър пусна джъмпер като първи изстрел от третата четвърт. Мидълтън отговори в отговор, поваляйки тройка от другата страна.

Впоследствие Букър пусна джъмпер и Мидълтън отговори с джъмпер.

колко печели Джон Мадън на луд футбол

Букър отново отговори, отпечатайки джъмпер от другата страна.

Jrue Holiday излезе с кражба и пусна три точки в преход.

Бъкс бяха 85-75 със 'Сънс', докато Крис Пол пусна джъмпер.

Те бяха 90-79, а 4:38 останаха в четвърт, тъй като Айтън отпусна ляво разположение.

Джанис повали джъмпер, а Холидей добави още един джъмпер. Джонсън събори три точки с 1:37, останали в четвърт.

Лопес пусна забиване при подаването на Джу и Бъкс поведе с 12 точки.

Букър събори подреждането и четвъртината завърши 100-90, като Бъкс пое 10-точки преднина.

Bucks поемат водещата роля в поредицата.

Букър пусна джъмпер и Antetokounmpo отговори в отговор, поваляйки потапяне при пропуска на Тъкър.

Две минути след четвърт Букър направи фаул, нокаутирайки подреждането.

Микал Бриджис добави още една кофа, пускайки тройка при следващото притежание.

Крис Пол събори три точки, а Антетокумпомпа пусна джъмпер от другия край.

Впоследствие Букър пусна обратна подредба. Бяха 113-102, докато Бриджис събори три точки около половината от четвърт.

има ли съпруга Пейтън Манинг?

Крис се приближи до джантата и събори редица с Джанис, който го пазеше.

Докато Мидълтън нокаутира джъмпер и също така начерта фаул в процеса. Крис Пол отговори в отговор, поваляйки тройка.

В крайна сметка „Сънс“ отстъпи на „Бъкс“ само с пет точки, като 2:28 останаха в четвърт.

Крис Мидълтън отговори в отговор, поваляйки тройка. И Бакс отново поведе с 8 точки.

Букър пусна подредба и добави три точки към следващото притежание.

Крис Пол добави още една кофа, като отпадна и постави играта в рамките на точка с 20,9 секунди, останали в четвърт.

Jrue Holiday излезе с кражба и намери Giannis на другия край за потапяне в преход.

Това даде на Бъкс преднина от 3 точки и Мидълтън повали едно свободно изпълнение.

Следователно четвъртината завърши 123-119 и Бъкс взе победата.

Точкови акценти:

За победата Джанис поведе Бъкс, вкарвайки 32 точки и грабвайки 9 борби заедно с 6 асистенции.

Крис Мидълтън отпусна 29 точки, 7 борби и 5 асистенции.

Докато Jrue Holiday имаше 27 точки и 13 асистенции дабъл-дабъл заедно с 4 борби.

Джанис и Джури Холидей излязоха с огромни изпълнения в края на четвъртата четвърт, които дадоха на Бъкс победа над Сънз.

Печеливши игри на Jrue и Giannis

Печеливши игри на Jrue и Giannis. (източник: Twitter )

Междувременно Пат Кононатън поведе пейката на Бъкс, вкарвайки 14 точки заедно с 6 борби.

От друга страна, Девин Букър поведе Сънс, вкарвайки 40 точки, 4 борби и 3 асистенции.

Крис Пол направи 21 точки и 11 асистенции дабъл-дабъл заедно с 2 борби.

Докато Deandre Ayton също направи 20 точки и 10 борби дабъл-дабъл заедно с асистенция.

По същия начин, Mikal Brideges падна с 13 точки и 4 борби. Докато Jae Crowder допринесе с 10 точки, 5 рикошета и 3 асистенции.

В допълнение, с победата Bucks стават първият отбор, който слиза с 0-2 и печели следващите 3 мача във финалите на НБА след Маями Хийт през 2006 г.

Също така, с играта с 40 точки на Девин Букър, той и Джанис Антетокумпомпо стават първата двойка играчи в историята на НБА, които вкарват по 40+ точки два пъти в един финал на НБА.