Футбол

Манчестър Юнайтед 3-1 Астън Вила: Сити трябва да изчака на титлата

Какъв Филм Да Се Види?

Манчестър Юнайтед почти потвърди, че ще бъде в четворката на Висшата лига. И отборът потвърди, че техните съперници Манчестър Сити трябва да чакат да бъдат обявени за шампиони, тъй като идват отзад, за да победят Астън Вила на Вила Парк.

След като затвориха мястото си във финала на Лига Европа, въпреки че загубиха с 3: 2 в реванша от Рома в четвъртък. Голове през второто полувреме от Бруно Фернандес, Мейсън Гринууд.

И неговата подмяна Единсон кавани гарантира, че отборът на Оле Гунар Солскяер се нуждае от една точка. От останалите четири мача за защита на мястото на Шампионската лига.

Победата на Вила би блокирала титлата на Сити - победена с 2: 1 от Челси в събота. А блестящият завършек на Бертран Траоре в горния ъгъл по средата на първото полувреме заплаши да направи точно това.

Емилиано Мартинес изравнено с Гринууд и Маркус Рашфорд Усилията на Юнайтед в началото се бореха да отговорят. В същото време Дин Хендерсън приключи Оли Уоткинс ‘Удар, за да откаже на Вила момент преди полувремето.

Юнайтед се събира малко след началото на сезона, когато Фернандес изпълнява наказателен удар.

След като Дъглас Луис фаулира Пол Погба, а Гринууд завърши четириминутен обрат. И когато неговият нисък удар намери дъното.

Тестът на VAR с хандбал срещу Гринууд бе отменен, след като Луис насочи топката в ръката на играча на Юнайтед.

И гостите успяха да устоят на миналия натиск на Вила. Въпреки загубата на капитана Хари Магуайър поради контузия, преди Кавани да осигури победа в последните месеци.

В натоварения финал нападателят на Вила Уоткинс също получи червен картон. За втора имитация на букинг под натиска на вратаря Хендерсън.

Юнайтед е на 10 точки пред Сити, който бе избран за шампион. Но те ще получат шанс да получат четири точки, тъй като се изправят срещу Лестър и Ливърпул преди клубната игра следващата.

Юнайтед отвръща на удара.

С изтощителен краткосрочен план за навигация, Solskjaer направи четири промени от пътуването до Рим в средата на седмицата. В Рим, където ще играе за втори път от четири дни след осем дни.

Ситуация се създаде след среща на лигата през уикенда с Ливърпул, спряна поради протести на феновете.

Хендерсън, Маркус Рашфорд, Скот Мактоминай и Виктор Линделоф стартираха във Вила Парк. За разлика от това, Линделоф трябваше да се противопостави категорично на откриването на Траоре. Хендерсън нямаше какво да направи, за да спре отличния си удар.

Това беше десетият път през този сезон Юнайтед допусна начален гол в мач от Висшата лига.

Юнайтед отново отвръщат на удара (Източник: Action Network)

Всъщност отборът на Solkjaer загуби 1-0 повече пъти (14), отколкото в предишния сезон (13) този сезон. Но изненадващо те остават непобедени далеч от дома след скорошната битка.

С лов на Кавани на пейката, след като вкара два гола в четвъртък, Юнайтед първоначално го намери за предизвикателен. Да тествате Мартинес, въпреки че популяризирате игра за изграждане.

Но те бяха възнаградени с най-напредналото представяне през второто полувреме. И когато ритането на Фернан постави на заден план съвсем неуреден сидетон.

Гринууд направи най-новото си искане да бъде включен в плановете за европейско първенство на Гарет Саутгейт. За петия си гол в пет мача от Висшата лига.

Въпреки че напускането на Магуайър рано след сблъсък с Ануар Ел Гази ще тревожи както Англия, така и Солскяер.

Но точното заглавие на Кавани от центрирането на Рашфорд завърши, поддържайки добра седмица за Юнайтед.

Те достигнаха първия мандат от времето на Солскяер. А съпредседателят Джоел Глейзър обяви планове за първото си интервю с фенове, откакто семейството му купи клуба през 2005 година.

Вилата не може да се отърве от худутата на Юнайтед.

Победата на страната на Евертън над надеждите от миналата седмица за запазване на надеждите на Европа е още едно свидетелство. За напредъка на страната на Дийн Смит през този сезон, въпреки че резултатите са ниски от една година.

Последен мандат, домакинско поражение с 3: 0 от Манчестър Юнайтед с останалите четири мача. Да запази Вила на второ място и четири точки безопасно, преди да се срещнат, за да живеят с една точка.

Вилата може

Астън Вила не може да се отърве от худутата на Юнайтед (Източник: Goal .com)

къде отиде Реджи Буш в гимназията

Отборът се бори без контузен капитан Джак Гриалиш за 12-и пореден мач. Силна защита отрече шансовете на Юнайтед. И Мартинес изглеждаше удобно, тъй като Гринууд и Рашфорд предоставиха тестовете.

Липсата на защитен бек на Траоре Мати Кеш се оказа безпокойство, когато Люк Шоу намери голямо вълнение.

Но той показа качеството си в противоположната половина, когато мина покрай Линделоф, преди да извади мощен удар в далечния ъгъл.

Но когато пътуването на Луис до Погба позволи на Юнайтед да се съсредоточи. Вила се сблъска с обезсърчителна задача, тъй като гостите пътуваха 22 пъти във Висшата лига във Вила Парк без поражение.

Вила остава на 11-то място и има много финални щрихи, върху които да се съсредоточи. На останалите им четири мача от втория сезон, които се подобриха значително в най-добрия полет.