Футбол

Малта 0-3 Северна Ирландия: Бараклоу се радваше на победата си

Ян Баръклоу казва, че приятелската победа с 3: 0 над Малта е отбелязала много полета, тъй като той се радваше на първата си 90-минутна победа като мениджър на Северна Ирландия в 12-ия кръг.

Джордан Джоунс , Гавин Уайт , и Али Маккан са идентифицирани в Австрия.

за който играе Джени Финч

Изключително щастлив съм да отбележа три гола в играта и очевидно чрез създаване на шансове. И накрая да получат своите награди, каза Бараклоу.

И също така, за да поддържам листа чист, беше наистина много забавно.

Джонатан злоупотреби с отбраната, за да вкара първия гол, преди Джош Магенис да види глобата си, спасена от вратаря на Малта Хенри Бонело през първото полувреме.

Северна Ирландия се класира за второто полувреме с две попадения за три минути.

Уайт изстреля у дома, преди Маккан да влезе спокойно.

Показването на второто полувреме ще повиши увереността преди приятелския мач в четвъртък, който ще се играе насаме, срещу Украйна в Днепър.

И начинът, по който бяхме започнали и двете половини, е нещо, за което винаги сме говорили. Искахме да започнем веднага. И сложихме опозиционния отбор на задния крак и ние го направихме, добави Баръклоу.

Екипът като цяло вече е отбелязал много полета. Когато погледнем, мисля, че играхме по-добре в други игри. И не получихме награди, така че се радвам, че получихме наградите. И можем да се наслаждаваме на гледането на голяма част от тази работа.

Бараклоу чупи ‘патица’ в Клагенфурт

Победата от 90 минути най-накрая попадна в полезрението на капитана на Северна Ирландия. Но беше неприятно да се гледа през първото полувреме въпреки първия гол.

Фердинанд Апап Несъвършеният свят даде на Джоунс тази възможност. И крилото на рейнджъра го взе с малка пушка през Бонело, преди да лети.

Бонело слезе да спаси удара на Магенис в 21-ата минута, получи фаул от Курт Шоу в Уайт. Боулингът обобщи първите 45 минути в Северна Ирландия.

Малта влезе в мача, поставяйки места под своите съперници в световната ранглиста. Но те се изравниха през първото полувреме с Джоузеф Мбонг и Лука Монтебело се приближават.

Имаше цип и различен гол от Северна Ирландия в ново начало. И Уайт удари подаването на Стюарт Далас, за да направи 2-0 след 53 минути.

Бараклоу прекъсва

Бараклоу пречупва „патица“ в Клагенфурт (Източник: BBC)

за които играеше Тери Брадшоу

Третият номер бързо го последва, тъй като Маккан беше поет от Пади Макнейр и представи красота, преди Бонело да постави играта от страната на Малта.

Кой привлече вниманието?

По-голямата част от играта се игра в нормален режим в края на сезона и през всичките 90 минути нямаше нападатели.

Джоунс и Маккан ще бъдат подобрени, като вкарат първите си голове в чужбина, и двамата са взети на апломб.

Далас се стреми да спечели като капитан на Северна Ирландия в отсъствието на Стивън Дейвис. Това е съществен момент за мъжа в Лийдс.

Макнейр вкара третия гол на Маккан, а човекът от Мидълзбро се превърна в офанзивен актив от центъра на терена, без Дейвис да дърпа конци.

И имаше първият старт в Северна Ирландия за младия младеж от Ливърпул Конър Брадли. След презентацията му на стадион Вортерзее в последния момент.

Защитникът на Челси Сам Макклеланд е един от най-непобедените играчи в отбора.

Защитникът може да направи първото си участие в приятелски мач в четвъртък срещу Украйна, равен на Евро 2020.

Даниел Балард пропусна мача, докато празнуваше, помагайки на отбора си от Блекпул да спечели финала в Лига 1 в неделя.

Защитникът ще бъде на разположение за украинската игра, заедно с нападателя на Килмарнок Кайл Лаферти.