Нба

Лейкърс печелят над Раптърс, Атланта Хоукс записва победа над Пеликанс

Toronto Raptors приеха La Lakers на Amalie Arena този вторник за мача.

Първо LA Lakers започна силно и завърши с така необходимата победа от 110-101 над Raptors.

Всъщност победата завършва поредицата от загуби на Лейкър с 11 мача срещу Торонто Раптърс от 2014 г. насам.

Лейкърс започна нещата силно и веднага излезе 6-за-9 от терена с три от тези изстрели отвъд дъгата.

В крайна сметка отборът преобразува 45% от тройките си, докато Raptors преобразува само 15% от тройките си.

Горещият старт на Лейкър продължи, тъй като завършиха първата си четвърт с преднина от 12 точки.

Първата четвърт обаче имаше хаотичен завършек, тъй като по един играч от всеки отбор се изхвърли.

OG Anunoby на Raptors и Montrezl Harrell изхвърлиха през първата четвърт.

След близо две и половина минути през първата четвърт Ануноби получи възможност за гол, след като хвана преднина.

Точковият защитник на Лейкърс Денис Шрьодер се опита да попречи на Ануноби да вкара лесни две точки.

Затова той направи тежък фаул срещу Анунбой, който доведе до неудобно заплитане между двамата. Тогава Ануноби пусна Шродер на земята за отмъщение.

Впоследствие Харел излезе в защита на своя съотборник Шрьодер, предизвиквайки хаоса между два отбора.

Имаше малко челюсти, напъни и тласъци, поради което съдиите прегледаха дейността след играта.

И така, в крайна сметка и Анунбой, и Харел бяха изхвърлени преди края на 1-ва четвърт.

Ануноби изигра 10 минути в играта и направи две точки и три асистенции.

Междувременно нощта на Харел тепърва започваше, играеше само две плюс минути и все още бележи.

И двата отбора с къси ръце:

LA Lakers взе съда без Леброн Джеймс, Антъни Дейвис, Андре Дръмонд.

Докато Raptors бяха без Kyle Lowry и Fred VanVleet, Rodney Hood, Patrick McCaw, Paul Watson и Jalen Harris

Тогава Лейкърс и Раптърс загубиха още по един играч след изхвърлянето в късната четвърт.

Лейкърс загубиха Харел, а Raptors загубиха Anunboy, но загубата на Anunboy беше труден удар за Raptors. Торонто вече нямаше шестима играчи поради контузия или протоколи за здраве и безопасност.

И така, изхвърлянето на Anunoby остави на Raptors само осем допустими тела за остатъка от играта.

В резултат на това Лейкърс доминираха над Раптърс през цялата игра. Въпреки че Raptors направиха късен ретур и играха добре, но ние вече сме твърде назад, за да направим ретур.

LA Lakers срещу Toronto Raptors

LA Lakers срещу Toronto Raptors (източник: silverscreenandroll.com )

Тъй като Лейкърс имаха силен старт, а също така те направиха бараж от три точки, което им даде преднина от 34 точки в един момент.

колко пари прави Ранди Ортън

С бараж от три точки, Лейкърс направи девет тройки в 1-ва четвърт, което е сезон за Лейкърс за една четвърт.

Силният старт на Лейкърс, невероятно нападение, впечатляваща защита, включително баражни тройки, им даде победа.

Обидно, Тален Хортън-Такър поведе отбора си по точки, отпадайки 17 точки и 6 асистенции.

Междувременно Марк Гасол се засили за Лейкърс с 13 точки, 9 борби и 4 блокади в края на защитата.

И новобранецът Девонтае Какок изпусна 10 точки, 8 борби, 1 блок.

Играчите на Seven Lakers направиха точки с двуцифрени цифри. Маркиф Морис беше сред седемте Лейкърса с двуцифрени показатели, като направи 15 точки, 9 борби.

Паскал Сиакам изведе резултата с 27 точки за Raptors и най-висок резултат в резултата.

Той също така добави 7 борби и 2 асистенции. По същия начин Крис Баучер вкара 19 точки, включително 8 точки и асистенция.

С победата Lakers са на 32-19, докато Raptors са на 20-31.

Сега Лейкърс ще се изправи срещу Маями Хийт, а Раптърс ще се срещнат с Чикаго Булс в петък.

Рекорд на Атланта Хоукс в НБА за 3 секунди при победата над Ню Орлиънс Пеликанс.

Историческа победа на Атланта Хоукс над Ню Орлиънс Пеликанс 123-107 във вторник вечерта и им даде 7-ма поредна победа.

Под ръководството на новия треньор Нейт Макмилън, Хоукс играят невероятно и регистрират победи след победи.

И двата отбора стартираха силно, Пеликаните поведоха през 1-ва четвърт само с 4 точки, впоследствие Хоукс се завърнаха силно с поведението и през 2-та четвърт.

В резултат на това и Хоукс, и Пеликанс изравни на 61 на полувремето. По същия начин двата отбора са средно над 30 точки на четвърт.

Но изведнъж Атланта се завърна с гръм и трясък след 1-то полувреме. Те отпуснаха 46 точки през третата четвърт със силната си стрелба.

Хоукс стреляха 11-за-11 на 3 точки в третата четвърт и направиха рекорд в НБА за най-много тройки, направени без пропуск.

Кливланд Кавалиърс преди това държеше рекорд на 9-9 за стрелба с 3 точки.

Атланта направи 20 от 31 общо 3 точки за сезон с най-високите 64,5 процента на 3 точки.

Trae Young от Атланта вкара 30 точки, за да допринесе за победата над Пеликанс. Йънг беше 10-за-21 от терена.

Трей Йънг води ястребови ястреби покрай Пеликани (източник: nz.news.yahoo.com )

И той отиде 6-за-7 на 3 точки, предизвиквайки бараж от 3 точки и добави 12 асистенции.

Това беше 14-та игра на Йънг с над 30 точки. Богдан Богданович падна с 21 точки, включително 4 борби и 4 асистенции.

Кевин Юртер направи 17 точки и 14 точки дойде от Данило Галинари.

Междувременно Ерик Бледсо от Пеликанс падна с 14 точки, а Лонзо Бол направи 12 точки и 11 асистенции дабъл-дабъл.

за какво е играл екипът на nfl Колтън Ъндърууд

По същия начин Сион Уилямсън регистрира 34 точки, пет борби, две асистенции и кражба за 35 минути за Пеликанс. Уилямсън се завърна от отсъствие от три мача.

Въпреки загубата с Хоукс, Сион завърза 20-годишните рекорди на Шакил О’Нийл за 25 поредни мача с 20+ точки.

Хоукс ще се изправи срещу Мемфис Гризли, а Пеликанс ще се изправи срещу Бруклин Нетс през следващата сряда.