НАСКАР

Кой е братът на Джъстин Хейли, Куентин Хейли? Запознайте се с двете му сестри

Какъв Филм Да Се Види?

Братът на Джъстин Хейли, Куентин, прави вълни заедно с него в света на състезанията тъй като и двамата продължават да демонстрират своя талант и умения в различни състезания.

Джъстин Хейли е американски професионален пилот на състезателни коли, състезаващ се в сериите NASCAR Cup за Kaulig Racing. Той е роден на 28 април 1999 г. в Уинамак, Индиана.

Той започва състезателната си кариера в картинг и в крайна сметка се премества, за да се състезава в различни серии от късни модели. През 2014 г. той направи своя дебют в NASCAR в K&N Pro Series East и спечели шампионата през 2016 г.

Джъстин Хейли за фотоснимка
Джъстин Хейли за фотосесия (Източник: Instagram)

През 2018 г. Хейли се премести в NASCAR Xfinity Series, където кара за GMS Racing. Той спечели първото си състезание от NASCAR Cup Series на Daytona International Speedway през юли 2019 г.

lebron james възраст, когато той влезе в nba

Все пак победата беше спорна, тъй като беше подложена на предпазливост поради дъжд и NASCAR го обяви за победител, след като състезанието беше отбелязано с червен флаг.

През 2021 г. той се присъедини към Kaulig Racing за постоянно каране на Cup Series, където имаше солиден сезон, като спечели няколко класирания в топ 10.

Кой е братът на Джъстин Хейли Куентин Хейли?

Джъстин Хейли и Куентин Хейли са двама братя, оказващи значително влияние в света на състезанията. И двамата братя са показали изключителни умения и талант, което им е спечелило репутация в състезателната индустрия.

Джъстин е завършен състезател, който си е направил име като победител. Той се е състезавал в няколко състезания и е печелил множество състезания.

Любовта му към състезанията започва в ранна възраст и той усъвършенства уменията си през годините, превръщайки се в един от най-уважаваните състезатели в спорта.

Джъстин и Куентин
Джъстин и Куентин (Източник: роторон )

каква позиция играе бен зобрист

От друга страна, Куентин Хейли може да няма толкова победи като брат си, но все пак е впечатляващ състезател сам по себе си.

Успехът на братята Хейли в състезанията е свидетелство за тяхната отдаденост и упорит труд. Като братя и сестри те несъмнено са най-големите поддръжници един на друг и се вдъхновяват взаимно да бъдат най-добрите.

Джъстин Хейли Две сестри

Джъстин Хейли идва от сплотено семейство, което подкрепя състезателната му кариера. Той има един брат Куентин и две сестри, Ерика и Джена, които също са въвлечени в света на моторните спортове.

Ерика Хейли работи като специалист по гуми за JR Motorsports и е част от общността на NASCAR от няколко години. Тя е допринесла за подпомагането на брат си Джъстин да напредне в кариерата му и е ценен член на неговия състезателен отбор.

Джена Хейли участва в социалните медии и маркетинга за Kaulig Racing. Тя отговаря за управлението на акаунтите на екипа в социалните медии, популяризирането на техните събития и изграждането на тяхната марка. Приносът на Джена помогна на Kaulig Racing да расте и да спечели база от лоялни фенове.

Джъстин с екипа на Каулиг
Джъстин с отбора на Kaulig (Източник: Twitter)

Израснал в семейство, което е потопено в състезанията, той бързо развива страст към спорта.

Въпреки състезателния опит на семейството си, Джъстин си направи име в спорта чрез собствената си упорита работа и отдаденост.