Нба

Голдън Стейт Уориърс побеждават 76ers, тъй като Стивън отпада своята десета поредна игра с 30 точки

Каква нощ в центъра на Фарго с един срещу друг Филаделфия Сиксърс и Голдън Стейт Уориърс.

И двата отбора играха челно помежду си, като GSW дойде победител със 107-96 победа над 76ers.

Играта имаше страхотно първо полувреме, като и двата отбора се изравниха и в двете четвърти, заедно с шоудаун на Къри Брадър.

Стивън Къри , който получи награда „Конферентен играч на седмицата“ само една вечер преди това.

Сега той продължава своята гореща игрална серия.

Докато отпада своите единадесети поредни игри с 30 точки, за да спечели отбора на брат си.

Шоуто на Къри Фам през 1-то полувреме

Филаделфия срещу GSW не означава само битка между двама топ играчи Джоел Ембид и Стивън Къри .

Но това също означава битка между братята Къри Стеф Къри и Сет Къри.

Докато се изправят един срещу друг заедно със зет си Деймън Лий до Стеф.

Тази вечер за първото полувреме всичко беше семейното шоу на Къри, тъй като и тримата играчи получиха огромни кофи.

Извън корта и двамата братя имат голямо приятелство и често показват братята си любов преди играта.

Но вътре в корта те показват най-голямото си съперничество, като правят кофи една над друга и играят в защита и т.н.

Същото се случи и през първото полувреме, тъй като и двамата братя си даваха всеки труден момент с 3-точкови удари един към друг.

Стивън имаше 20 точки, докато Сет имаше 15 точки през цялото полувреме.

Деймиън Лий също показа страхотно шоу, като направи 5-5 изстрела от терена с 12 точки за 15 минути.

Още 30 игри с плюс точки за топ играча на GSW Стивън Къри .

Той продължи своята гореща серия от точки над 30 точки и тази игра, като направи своята единадесета поредна игра с над 30 точки.

GSW и Стивън започнаха доста бавно и без резултат за около четири минути в първата четвърт.

Те все още бяха 6-16 с последните над 5 минути в четвърт.

Но след това Стеф удари гръб в гръб с три точки, намалявайки преднината до 4 точки.

Тогава той никога не погледна назад. Всички изстреляни той вкара 20 точки, за да завърши първото полувреме.

Също така вкара бръмчалка, за да изравни играта през 2-рата четвърт.

Второто полувреме беше изцяло Стивън Къри, докато той продължаваше да вкарва и да прави страхотни кофи, докато завършваше играта с 49 точки.

Той направи всичките си 29 точки през второто полувреме и направи 10-ата тройка, за да вземе победата над поставената Филаделфия.

На път да вземе победата, той премина рекорда на Кобе Брайънт за поредни мачове от 30 точки от играч на възраст над 33 години.

Стеф пусна своята пета игра от 40 точки за месеца, която е най-много в историята на НБА за играч на възраст над 33 години.

За последните шест мача той вкарва 43,7 точки на мач с 56,6% от полето и 31,4 точки на мач като цяло.

Сега той е новият голмайстор в лигата, преминавайки Брадли Бийл.

Той също така прави рекорди за три точки, показвайки защо е най-добрият стрелец в три точки в лигата.

Steph има 6 мача с 10+ тройки този сезон, докато никой друг играч няма повече от 5 в кариерата си.

Всъщност той е направил 72 тройки в последните си 10 мача и 36 тройки, направени миналата седмица, което е повече от 5 отбора.

Изглежда, че премиерът му не приключва по-рано, тъй като той вкарва на ниво MVP.

Светът на НБА аплодира Стеф с похвали след победа над 76er’s.

Откакто Стивън влезе в света на НБА, той остави страхотни впечатления в НБА.

Пътуването му като аутсайдер до двукратния шампион на MVP и три пъти в НБА показва колко страхотен е той.

По принцип той е променил играта на баскетбол с безумните си стрелба, плеймейки и т.н.

Изглежда, че наследството му не спира скоро, тъй като той играе на елитно ниво през този сезон като 12-годишен ветеран.

terrell owens обичам ме някои мен

Той продължава да прави и чупи рекорди в НБА и мачът тази вечер срещу номер 1 Филаделфия показа същото.

Steph за MVP?

Magic Johnson: Steph за MVP (източник: twitter.com )

Тъй като получи аплодисменти и похвали от своя треньор, съотборници, играчи и феновете си.

Twitter взриви отличия за бившия MVP, след като НБА отново стана свидетел на величието.

Като се започне с бившия съотборник Мат Барнс, който веднъж спечели шампионата в НБА с Къри, каза, че е свидетел на величие.

Меджик Джонсън, един от най-великите играчи в историята на НБА, и Залата на славата са сигурни, че Стеф е истинският MVP.

Кендрик Пъркинс, който никога не е оценил величието на Стивън Къри остава зашеметен от представянето му.

И дори поиска извинение, че не осъзнава и говори негативни неща за Къри.

Друг бивш съотборник Ерик Пашал написа в Twitter, Greatest Shooter Ever във всички шапки.

Старши треньорът на GSW Стив Кер каза: Не знам какво друго да кажа. Това е пълно учудване от нивото на умения, сърце, ум.

По същия начин неговият съотборник Кент Баземор също похвали своя съотборник.

Андрю Уигинс, съотборникът на Стивън, който винаги оценява играта на Стеф Къри също го похвали.

Най-важното е, че Steph получи MVP скандиране на терена 76ers за невероятната си игра на стрелба тази вечер.

GSW страхотен завършек за победата.

Филаделфия в началото на 4 минути през 1-ва четвърт поведе с 12 точки преднина пред Warriors.

Преди Кевон Луни да направи ревю за Уориърс. Все пак 76ers изпревари 10 точки и увеличи преднината до 13 точки.

Те отидоха 16-6 с повече от 5 минути игра в четвърт, но след това Стеф се засили.

И удряйте гръб в гръб с три точки, за да намалите преднината в рамките на четири точки.

Но отново 76ers удължиха преднината си и бяха 15-22 с 2:25 остават в четвърт.

Тогава Warriors направиха 9-2, като Steph удари 3-точковото изстрелване в зумера над брат си Сет.

И изравни играта при 24-24, за да завърши 1-ата четвърт.

Втората четвърт беше още по-интересна, тъй като нито отборът си даваше взаимно преднина.

И двата отбора се бориха напред-назад, за да получат кофите, като в крайна сметка изравниха играта на 53-53 точки.

GSW започна да се нагрява през третото тримесечие, тъй като получи първата кофа и поведе.

Но скоро 76ers отговориха със собствени кофи и отново се стреляха напред-назад и в крайна сметка отново изравниха при 66-66.

GSW обаче поведе с пет точки преднина през четвъртото тримесечие.

Започвайки четвъртия, GSW пое най-голямата преднина през нощта при 81-75, но 76ers направи завръщане, като направи 10-0, за да поведе с 3 точки.

Играта се изравни на 88-88, но в крайна сметка GSW се изкачи, за да поведе в крайна сметка, като спечели 107-96 над 76ers.

Стивън Къри водеше на таблото с 49 точки, 3 борби и 5 асистенции с 10 три точки.

След Стеф, Андрю Уигинс вкара дабъл-дабъл с 16 точки и 10 борби.

Деймиън Лий направи 12 точки с 6 борби, докато Кевон Луни имаше 15 борби в кариерата, вкарвайки 5 точки.

От друга страна, Джоел Ембид вкара дабъл-дабъл с 28 точки и 13 борби заедно с 8 асистенции.

Докато Сет Къри вкара 15 точки с 5 асистенции, а Матис Тибул направи 13 точки заедно със 7 борби.

По същия начин Дани Грийн изпусна 12 точки и 7 борби.

С печелившите скоби GSW за Washington Wizards.

GSW играе добър баскетбол за няколко мача и бавно увереността им се повишава, докато се подготвят да се изправят срещу Wizards за следващия мач.

Нуждаем се от всяка победа, която можем да получим, и играем наистина добре сега през последните няколко седмици.

И така, ние сме в добра стъпка, каза старши треньорът Стив Кер.

Наистина добър дух и енергия с екипа в момента. Мисля, че момчетата го усещат.

И ние получаваме страхотни приноси нагоре и надолу в списъка.

Сега GSW се изправя срещу Wizards, докато 76ers играе срещу Phoenix Suns в четвъртък.