Нба

Двубоят на Джанис и Кевин в Игра 7 бръмчи в НБА

Финалната игра между Brooklyn Nets и Milwaukee Bucks накара всички да закачат столовете си.

И двата отбора дадоха всичко от себе си, за да спечелят победата, за да продължат до финалите на Източната конференция.

Следователно играта се превърна в един от най-вълнуващите мачове от 7-те серии от плейофите в НБА.

В крайна сметка Bucks зашеметиха тълпата на Nets с победа в Game 7, която продължи продълженията.

Бъкс победи Нетс 115-111, за да спечели финала на Източната конференция.

Нетите започнаха играта силно, но Бъкс намериха начин да се завърнат всеки път въпреки историческото представяне на Кевин Дюрант.

Кевин Дюрант накара цялото НБА да жужи с представянето си въпреки загубата, докато Джанис Антетокумпомпо също зашемети тълпата на Нетс с брилянтното си представяне.

И двамата направиха някои записи от представянето си в събота вечер.

Нетите поведоха през първата четвърт.

Бъкс стартираха тримесечието с тройки отзад към гръб на Брук Лопес и Пи Джей Тъкър, водещи до 6: 0.

Впоследствие Дюран отговори с джъмпер и трипосочен гръб.

И „Нетите“ поведоха пет точки с три точки на Джо Харис със 7:48 останали в четвърт.

Джанис отговори с три точки и подреждане.

Те бяха на 18-19, когато Jrue Holiday пусна джъмпер за преднината.

Кевин Дюран подаде топката на Брус Браун-младши за подреждане и нетите намалиха преднината в рамките на точка.

Той бързо отправи удар, преди да падне, за да даде преднина на „нетите“ с малко повече от 2 минути в първата четвърт.

Крис Мидълтън излезе с дълъг джъмпер, преди четвърт да завърши 28-25, като Нетс поведе.

Мрежите продължават да поддържат преднината.

Около минута в играта Мрежите бяха с 6 точки пред Бъкс.

Блейк Грифин повали тройка при подаването на Джеймс Хардън.

Сидни Кросби има ли жена

Браун пусна забиване при подаването на Дюрант, като намали преднината с две точки.

Бяха 36-33, когато Дюрант блокира изстрела на Мидълтън по ръба.

Грифин отправи пропуск на Дюрант при следващото притежание, а Пат Конотън отговори с три точки при подаването на Джанис.

Хардън пусна кофа при подаването на Грифин, тъй като нетите поведоха с пет точки.

Дюрант добави тройка и Лопес отговори в отговор на следващото притежание.

Впоследствие Дюрант пусна бегач, а Хардън излезе с кофа, след като беше блокиран от Лопес.

Jrue излезе с алеята на Giannis за потапяне с една ръка с останалите 29.4 секунди.

Следователно четвъртината завърши 53-47, като нетите поведоха шест точки в полувремето.

Bucks правят завръщане през третото тримесечие.

PJ Tucker събори три точки и Bucks направи 7-0, за да вземе точка преднина, играейки две минути от третата четвърт.

Дюран повали избледняващия джъмпер.

Те бяха 57-55, тъй като Мидълтън излезе с кражба, а Лопес изпусна подреждането в прехода.

Впоследствие Дюран повали три точки, давайки преднина на нетите,

Докато Джанис събори три точки, а след това Тъкър също излезе с три точки.

Харис отговори с тройка и Грифин подкара до ръба, като отпусна.

Те бяха 67-68, когато Брук Лопес събори три точки за преднината на Бъкс.

Впоследствие Джанис излезе с подреждане, като увеличи преднината до 4 точки с 4:30 минути, останали в четвърт.

Хардън повали тройка, а Кононатън отговори вдясно с тройка.

Мидълтън взе пропуска на Хардън и излезе с неуспех при пропуска на Jrue в преход.

В резултат на това играта изравни 79-79 с 47,5 секунди, останали в четвърт.

Jrue настройва Giannis за потапяне и Bucks поведе.

Четвъртината завърши 82-81 с лидерство на Bucks.

Дюрант форсира извънреден труд през четвъртото тримесечие.

Хардън излезе с удар с кука, за да започне четвъртата четвърт и да поведе.

Giannis пусна джъмпер от среден клас, за да изравни играта 86-86 с 9:25, останали в четвърт.

Харис събори три точки и Дюрант пусна джъмпер на следващото притежание на Нетс.

Впоследствие Мидълтън отговори с дълъг джъмпер.

Те бяха 91-96, когато Жру повали три точки с 5:22, останали през четвърт.

Giannis пусна подреждане, намалявайки преднината в рамките на две точки. А Хардън отговори в отговор с тройка, биейки часовника.

По същия начин, Giannis отговори с подреждане и завърши играта 101-101 с 2:45, останали в четвърт.

Jrue излезе с кофа, поваляйки тройка. Дюран отговори с избледняващ джъмпер.

Впоследствие Дюрант се отказа, намалявайки преднината в рамките на две точки.

Те бяха 109-105, когато Дюрант повали джъмпер, за да намали преднината в рамките на две точки.

След това той излезе с дълъг джъмпер, за да изравни играта, като останаха само няколко секунди в играта.

В резултат на това играта изравни 109-109.

къде отиде Джей Кроудър в колеж

Следователно, Дюрант принуди играта да продължи с изгубения удар.

Бакът поведе в продълженията.

Браун се отказа да даде преднина на Nets. - отговори Джанис с изстрел с кука.

И мачът беше равен на 111-111, като оставаше само малко повече от минута.

Лопес излезе с решаващ блок на Дюрант на ръба.

Впоследствие Мидълтън пусна джъмпер с 40,1 секунди, останали в играта.

Дюрант не успя да стреля с тройка и в резултат на това играта завърши с победата на Бъкс.

Джанис и Дюран излязоха с невероятно представяне.

Битката на най-добрите отбори завърши по вълнуващ начин, като двата отбора дадоха всичко от себе си за победата до края на играта.

И двете звезди, които блеснаха през 7-те серии от игри, Джанис Антетокумпомпо и Кевин Дюрант излязоха с невероятно представяне.

И двамата поведоха съответните си отбори на таблото, отпадайки с 40 точки.

Те станаха първата двойка противникови отбори, които спечелиха 40 плюс точки от 2008 г. насам.

Всъщност, Giannis Antetokounmpo и Kevin Durant станаха 3-тата двойка противникови играчи, които вкараха над 40 точки в игра 7, присъединявайки се към LeBron James и Paul Pierce през 2008 г. и Sam Jones и Oscar Robertson през 1963 г.

Двубоят им държеше Nets и Bucks на крака през редовното време, давайки на NBA един от най-добрите мачове в плейофите.

Това беше най-дългата игра, П. Дж. Тъкър казах. Изглеждаше, че играем с часове. Точно като боксов мач [който] просто нямаше да приключи.

Това беше поредица, треньор на Бъкс Майк Буденхолцер казах. Влагате толкова много емоции, толкова много енергия и време в нея. Така че тази група да бъде възнаградена с огромна победа в Игра 7 в продълженията ... просто се чувствате добре за групата, чувствате се чудесно за играчите.

Някои от реакциите на играта.

Изпълнението им продължи да жужи днес от НБА с похвали.

Giannis поведе Bucks до победата.

За победата бившият MVP падна с 40 точки и 13 борби дабъл-дабъл заедно с 5 асистенции.

В резултат на това той вече е петият играч в историята на НБА, който записва 40 плюс точки и 10 плюс борби в игра 7, присъединявайки се към Елджин Бейлор, Джери Уест, Чарлз Баркли и Тим Дънкан.

Джанис каза: Знаехме, че влизаме в тази поредица, трябва да го направим в екип и това направихме. Запазихме самообладание през цялата поредица.

Той получи много подкрепа от своите съотборници, особено Крис Мидълтън , който излезе с тайбрека в последните минути на играта.

Мидълтън завърши мача, вкарвайки 23 точки и 10 борби дабъл-дабъл, заедно с 6 асистенции, и излезе с пет откраднати точки.

Той е първият играч, който е записал поне 20 точки, 10 борби, 5 асистенции и 5 кражби в мачове от началото на сезона след кражбите, тъй като кражбите са проследени за първи път през 1973-74.

Изпълнението на Дюрант показа, че той все още е един от най-добрите играчи в НБА.

Битката между два топ отбора стана още по-вълнуваща, след като кофата на Дюрант в последните секунди на четвъртата четвърт изравни играта и принуди продълженията.

Кевин Дюрант имаше едно от най-великите изпълнения на плейофите в историята на НБА.

Което не беше достатъчно, за да спечели играта, но със сигурност беше достатъчно, за да събуди НБА и да покаже на всички, че е един от най-добрите.

Той завърши играта с огромни 48 точки, 9 борби, 6 асистенции, играещи всяка минута от играта.

48 точки на Кевин Дюрант са най-много точки, вкарани в игра 7 в историята на НБА.

Той все още е най-добрият играч в света, каза Джанис в KD.

Сега с победата Bucks напредват до финалите на Източната конференция, за да се изправят срещу Philadelphia 76ers или Atlanta Hawks.