Футбол

Квалификации за Световната купа на ФИФА: Германия губи от Северна Македония за шок.

Какъв Филм Да Се Види?

Четирикратните световни шампиони, Германия са победени у дома от Северна Македония. Германия загуби с 2: 1 от добре познатия отбор на малцинството в Македония.

Северна Македония спечели мача в 85-ата минута. С Елиф Даймънд побеждавайки Германия с 2: 1 в квалификацията си за Световната купа в група J в сряда. Балканите отпразнуваха голямата си международна победа.

Елмас се намеси след световните шампиони четири пъти, отговарящи за играта. Те обаче се мъчеха да се обърнат.

Шансовете срещу тренирана Северна Македония се класираха на 65-о място в световен мащаб и влязоха в играта като непълнолетен под плюс 2800.

Това беше първата квалификация за Световната купа от 20 години насам като треньор Йоахим Лоу ‘S финален квалификатор.

Преди излизането му след лятното европейско първенство това е много неудобно, каза Лоу.

Освен 70% от германския контрол през първата половина и Леон Горецка стреляйки по прекия път, гостите вкараха, когато 37-годишният Горан Пандев бе оставен без маркировка в полето, за да се прибере в къщи по време на първото полувреме.

Германските войници сами поставят своите противници на ринга. Въпреки това, Серж Гнабри Усилията бяха малко за показване, докато Лерой Сане не беше изпуснат от кутията.

63-ата минута на Гундоган дузпа отскочи управлението. Но въпреки късния натиск и златния шанс на Тимо Вернер 10 минути след това, Германия не можа да намери победител.

Северна Македония, класирана на 65-о място в света, грабна победата пет минути преди Елмас.

Нападателят на Челси Тимо Вернер пропусна отличен шанс да изведе страната на Йоахим Лоу пред победителя от Северна Македония, но по някакъв начин стреля от разстояние.

Германия загуби квалификацията си за Световното първенство за първи път от 20 години, губейки с 2: 1 от Северна Македония.

Северна Македония победи Германия, за да завърши квалификациите за Мондиала.

Германия загуби квалификацията си за Световното първенство за първи път от 20 години насам. Шампионите през 2014 г. бяха победени с 2: 1 от Северна Македония в сряда.

Германия изравни след началния гол на Горан Пандев през първото полувреме.

Но не отговори на победителя на Елиф Елмас в 85-ата минута за Северна Македония. Кой пое Германия на второ място в група J.

Пандев откри резултата, тъй като германската защита напълно загуби следата от ветерана Дженоа.

Илкай Гундоган обаче изравни в наказателното поле в 63-ата минута, след като Езджан Алиоски свали Лерой Сане.

Германия претърпява поражение в чорапи (Източник Outlook Индия)

Германия претърпява поражение в чорапи (Източник: Outlook India)

Северна Македония можеше да получи хандбала на Емре Джан в ъгъла, но съдията не го видя. Няма квалифицирана програма за видео преглед.

Малко след това Тимо Вернер пропусна отлична възможност за Германия да продължи напред.

Изстрелвайки широка гама от удари, когато всеки вратар блокира терена на Гундоган.

Докато Германия се стреми към друг гол, Северна Македония направи този мач.

Ариджан Адеми балансира топката между краката на Антонио Рудигер, докато Пандев дърпа германските защитници. Те напускаха Елмас, за да победят Марк-Андре Тер Стеген.

Германия е изиграла 35 непобедени мача в квалификациите за Световното първенство, след като загуби с 5: 1 от Англия в Мюнхен през 2001 г. и спечели последните си 18.

Северна Македония никога не е играла на Мондиал.

Все пак тя ще направи първото си участие в европейското първенство тази година, след като Пандев вкара победния гол срещу Грузия през ноември.

Това беше последната квалификация за 15-годишното управление на германския треньор Йоахим Лоу. Който подаде оставка след европейското първенство през юни и юли.

Никога не сме побеждавали отбор с толкова много титли.

Северна Македония никога не е играла на световно първенство (източник Bavarian Football Works)

Северна Македония никога не е играла на световно първенство (Източник: Bavarian Football Works)

Това беше първото поражение на Германия от група J и първите голове, които бяха пуснали за прожекция.

Поражението също завърши безпроблемното им бягане в 35 квалификации за Световното първенство, връщайки се към поражението си с 5-1 от Англия през 2001 година.

Това е много неудобно, каза Лоу. Не бяхме достатъчно освежени, за да допускаме грешки.

Когато играехме бързо, бяхме опасни. Но не намерихме инструментите за страшни. Като цяло беше сърцераздирателно да загубиш такъв дом.

Германия е победена у дома в Северна Македония от квалификацията за Мондиал.

Северна Македония спечели мача в 85-ата минута, като Елиф Елмас победи Германия с 2: 1 в групата си J.

Елмас се намеси, след като четирикратните световни шампиони доминираха в играта.

за какъв колеж игра Чарлз Баркли

Но те се бореха да отхвърлят шансовете срещу висококвалифицираните северни македонци, които бяха класирани на 65-о място в света. И те успяха да влязат в играта като играчи под 2800.

Отбор Германия (Източник Анадолска агенция)

Отбор Германия (Източник: Анадолска агенция)

Това беше първата квалификация за Световната купа от 20 години насам в последната квалификация за треньора Йоахим Лоу. Преди да последва лятното европейско първенство. Това е много неудобно, каза Лоу.

Не бяхме достатъчно зрели и допуснахме грешки. Ако играехме бързо, бяхме опасни, но не получихме ужасяващи инструменти.

Преди началото на играта германските играчи отвориха банер, който поддържаше човешките права.

Миналата седмица играчи от Германия, Холандия и Норвегия носеха фланелки, за да изразят загрижеността на Катар за правата на човека.

Въпреки че Германия вкара 70% през първото полувреме и Леон Горецка стреля топката през наказателното поле.

Посетителите вкараха, когато 37-годишният Горан Пандев бе оставен без маркировка в полето, за да се върне у дома по време на първата спирка.

Съперниците на германците загубиха в средата на сезона. Но без Серж Гнабри усилие. Той нямаше какво да покаже, докато не пусна Лерой Сане от кутията.

63-минутната дузпа на Гундоган привлече вниманието на критиците. Въпреки закъснялия натиск и златния шанс на Тимо Вернер 10 минути след това, Германия беше непобедена.

Те имаха късмета да откажат наказанието за хандбал на Emre Can. Те продължиха да бъдат наказани за малтретиране, ако Елмас получи шанс в полето да обърне победителя.

Тези момчета направиха Северна Македония горда, като спечелиха четири световни купи. И три европейски мача, каза треньорът на Северна Македония Игор Ангеловски.

Все още не сме побеждавали отбор с толкова много титли. Сега трябва да си починем, тъй като постигнатото все още не е осъществено.

Победата вдигна Северна Македония с шест точки на второ място, преди головата разлика на Германия в група J. И три зад лидерите Армения.