Футбол

Everton 1-0 Wolves: Everton оправда надеждите си за Европа

Какъв Филм Да Се Види?

Евертън най-накрая оправда надеждите им да играят европейски футбол през следващия сезон, тъй като главата на Ричарлисън даде на Тофи победата над Уулвърхамптън Уондърърс пред феновете си в Гудисън Парк.

След равенство без гол през първото полувреме, Ричарлисън се отправи към дома от началото на второто полувреме.

Бразилският халф беше най-опасният играч у дома. Принуждавайки добро спасяване от Джон Ръди през първото полувреме, преди да стреля отблизо.

Адам Траоре се доближи до отбелязване на голове за „вълците“. Но Джордан Пикфорд значително намали мощното си задвижване през първото полувреме.

Вратарят на Евертън също се справи добре, за да спаси Морган Гибс-Уайт Воле, тъй като гостите се подобриха в първите 45 минути.

Но това беше толкова близо, колкото Вълците стигнаха, когато Евертън замени Доминик Калверт-Люин и Ричарлисън, когато се доближиха до добавяне на точки.

Победата гарантира, че Toffees ще завърши разочароваща домашна кампания на върха. И значи, те влизат във финалния кръг на мачовете от Висшата лига този уикенд с шанс да завършат в топ 7.

В момента те са осми, на ниво по точки с Тотнъм и на три зад Уест Хям.

Феновете се завръщат, усилва Евертън.

Евертън се бори на земята през този сезон с поражението си от Шефилд Юнайтед. Миналата седмица в Goodison Park без Карло Анчелоти ’ Мениджърът каза, че се чувства засрамен, когато неговият отбор е загубил деветия си рекорд в дома за сезона.

Липсата на фенове несъмнено е изиграла значителна роля. Не е изненадващо, че представянето на Евертън на терена им през този сезон.

Победа с 1: 0 срещу Челси и 2: 1 срещу Арсенал през декември се появиха пред очите на феновете на Евертън.

Завърналите се фенове засилват Евертън (Източник: Футболен клуб Евертън)

Имаше 6500 зрители на Tofi обратно в туристическите станции на Wolves. И завръщането им неизбежно даде на домакините онази допълнителна искра, която липсваше.

Има моменти, когато обичайните лоши навици са преминали. Особено в първата фаза, тъй като често им липсва качество в последната трета.

е свързан с Пейтън и Ели Манинг

Но имаше точна решителност да работят усилено пред феновете им.

След като водеха в продължение на три минути през второто полувреме, отборът на домакините се разрови, за да отстрани битката на 'вълците'.

И предложения за отбрана, които биха могли да бъдат значително постижение в европейската надпревара за футболна защита.

Няма да е лесно, тъй като Евъртън се изправя срещу защитния шампион Манчестър Сити в последния ден тази неделя.

Но ще се насочи към стадион 'Етихад' с по-значителни шансове, отколкото много фенове биха могли да очакват. След разочароващото поражение на Остриетата.

Отговорът е положителен, каза Анчелоти.

Ние сме във война. Не е предсказано, но все още сме във война. Може би ще имаме непреклонна игра на сезона, но да си във война е важно.

Като върна феновете и тяхното положително въздействие, Анчелоти се пошегува: Знаейки това. Не е нужно да подписваме нови играчи, когато феновете са на терена през следващия сезон.

Те направиха разлика в историята на клуба и нашите фенове имат разлика. И през следващия сезон те ще направят разлика. Беше страхотно да ги видя, съвсем различни.

Вълците завършват сезона, за да забравят.

Докато Евертън обикновено е беден у дома, те са на път към мястото, където Вълците са намерили трудностите си през този сезон.

Те спечелиха само един от 13-те си мача във Висшата лига преди пътуване до Евертън. Значителна причина за Нуно Еспирито Санто страна, за да стигнете до първите 10 за първи път. Откакто е повишен до най-висок полет през 2018 година.

Докато Пикфорд направи изключителна сума пари, за да откаже Траоре, Вълците бяха разочаровани от атаката, особено от техните фигури.

Вълците завършват сезона, за да забравят (Източник: Draftgym)

Те имаха 11 корнера през първото полувреме срещу Евертън, но не можаха да ги използват толкова, колкото не успяха да отбележат. В първите 30 мача от Висшата лига за сезона, най-добрият в лигата.

Нараняванията изиграха своята роля в разочароващата кампания на „Вълци“. Но дори и в бъдеще да се насочат към по-усъвършенствано устройство.

Това беше изключително представяне, каза мениджърът на Wolves Нуно. Първото полувреме беше много добро. Голът промени играта.

Първото полувреме беше много добро. Ние управлявахме; имаше контрол и насилие. Това е отлично.

Evil беше фокусиран и фокусиран върху сцената, която промени цялата игра.