Нба

Ембиид изведе 76ers до 2-1 серия пред Хоукс

Philadelphia 76ers влезе в домашния корт с мисия да не разочарова феновете си и да спечели над Атланта Хоукс.

Докато Хоукс имаше за цел да отблъсне натиска от гостуването и да спечели.

След като загубиха игра 1, 76ers се завърнаха в полуфиналната серия с победа в игра 2.

76ers най-накрая поведоха с победа в мач 3, побеждавайки Хоукс със 127-111 в петък вечерта.

Тази година кандидатът за MVP Джоел Ембийд показа поредното невероятно представяне в Играта и накара 76ers да спечелят.

Той получи много помощ от други титуляри на 76ers Тобиас Харис, Бен Симънс и Сет Къри заедно с Фуркан Коркманц, който излезе от пейката.

От друга страна, Trae Young поведе Хоукс, докато Джон Колинс, Богдан Богданович и Данило Галинари отбелязаха двуцифрено.

76ers започнаха силно да поведат през първата четвърт и бяха доминиращи над Хоукс след първото полувреме.

Те оправдаха своя номер 1, доминирайки Хоукс и в крайна сметка взеха победата в края, за да поведат с 2-1 в поредицата.

76ers повеждат през първата четвърт.

Богдан Богданович започна четвъртината с подреждане за Хоукс, което доведе до серия от 4: 0.

След това Джоел Ембийд пусна едно забиване и 76-те изравниха играта 4-4 с оставащо 9:27 в четвъртината.

Сет Къри удари джъмпер от среден клас за преднината на 76ers.

Богданович обаче излезе с тройка от корнер при подаването на Трей Йънг, като изведе точка за Хоукс.

След това Джоел Ембийд подаде топката към Бен Симънс над Клинт Капела за забиване с една ръка, като поведе вдясно назад.

Те бяха 21-16 с 2:11, останали през първата четвърт, тъй като Фуркан Коркманц изпусна три точки, за да увеличи аванса на 76ers до девет точки.

Лу Уилямс пусна джъмпер, за да намали преднината до четири точки. Тобиас Харис отговори с джъмпер.

Дуайт Хауърд отбеляза пропуснатите тройки на Шейк Милтън, давайки 28-20 преднина над Хоукс, за да сложи край на тримесечието.

Хоукс се завръщат през второто тримесечие.

Дуайт Хауърд започна второто тримесечие със забиване, давайки преднина от 10 точки само за няколко секунди след четвъртината.

'Хоукс' намали преднината, като направи 4-0 след това.

Те бяха 32-26 с 9:44, останали в четвърт, когато Тобиас Харис грабна офанзивен отскок и намери Хауърд за забиването.

Шейк Милтън събори три точки и даде 11 точки преднина на 76ers.

каква позиция играе Сидни Кросби

Трей Йънг пусна плаващ над Харис и излезе с пас за Джон Колинс за забиване.

Те бяха 43-36, тъй като Къри събори три тройки по средата на втората четвърт.

Тогава Богданович излезе с тройка при следващото притежание.

Харис пусна джъмпер отдясно.

'Хоукс' все още изоставаха 76ers със 7 точки с по -малко от четири минути, останали през четвъртината.

Ембийд събори тройка и поведе с 10 точки пред Хоукс.

Лобът на Йънг към Колинс даде на Хоукс две точки от другия край.

Впоследствие Симънс дойде с десница за 76ers.

Трей Йънг пусна плаващ знак в зумера, когато Хоукс се завръща, намалявайки преднината от 10 точки до пет точки в края на втората четвърт.

76ers доминираха над Хоукс през третата четвърт.

Ембиид започна тримесечието с отслабващ джъмпер на прохода на Къри

След това Колинс потегли към ръба, като пусна лайв на другия край.

Симънс пусна лайп на Ембийдс и също така излезе с пас към Сет за тройка при следващото притежание.

Къри пусна удар с кука и 76ers взе 14 точки преднина с 7:43, останали в играта.

Симънс шофира направо до кошницата, пускайки силно забиване, а също така излезе с пропуск за Ембиид за забиване.

С това 76ers направиха серия 15-2 с по-малко от шест минути, останали да играят в четвърт.

Кевин Хуертер свали тройка и Галинари излезе с джъмпер

Те бяха на 85-67, когато Капела пусна удар с кука над Ембийд.

Матис Тибул събори тройка и Йънг излезе с плаващ на другия край.

Сарая-Джейд Бевис Нет Уърт

76ers надминаха Хоукс с 15 точки през третата четвърт.

В резултат 76ers поведе с 95-75 с 20 точки предимство, влизайки в четвъртата четвърт.

В крайна сметка 76ers печелят мач 3.

Хоукс започнаха четвъртото тримесечие бързо с кофа няколко секунди след тримесечието.

Харис шофира право към ръба, изпускайки поплавък и Колинс събаря забиване с две ръце.

Хауърд изстрелва тройка, но не успява, след което Джордж Хил събаря тройка, биейки часовника.

Харис излезе с лайп, а Галинари пусна отслабващ джъмпер от другия край.

Те бяха 106-89 с 7:10, останали в четвърт, тъй като Харис нокаутира три точки.

Йънг събори дълга тройка и Капела блокира Ембийд на ръба.

Korkmaz пусна тройка, като увеличи преднината до 16 точки с по-малко от четири минути до края на играта.

какво е пълното име на jj watt

Ембиид излезе с блок на Галинари, докато Харис подаде топката към Ембийд за кофа на другия край.

Те бяха 122-106 към края на четвъртото тримесечие.

След това 76ers победиха 127-111 над Хоукс.

Джоел Ембиид изведе 76ers до 2-1 серия пред Хоукс.

Кандидатът за MVP за този сезон Джоел Ембийд показа невероятно представяне през плейофите.

Той продължи този ритъм в мач 3 срещу Хоукс и в петък вечерта, като отбеляза 27 точки.

Освен това изигра мача въпреки разкъсването на хрущяла в дясното коляно и добави девет борби, осем асистенции и три блокирани удара.

Той получи много помощ от други титуляри Бен Симънс, Тобиас Харис, Сет Къри и Фуркан Коркмаз от пейката.

Тобиас Харис имаше 22 точки, 8 борби и 5 асистенции, докато Бен Симънс отбеляза 18 точки, с 4 борби и 7 асистенции.

Сет Къри допринесе с 12 точки, 4 борби и 2 асистенции.

Междувременно Фуркан Коркмаз отпадна с 14 точки и асистенция, идваща от пейката.

Дуайт Хауърд спадна с 12 точки заедно с 6 борби.

От друга страна, Trae Young поведе Хоукс, отбелязвайки 28 точки и 8 асистенции.

Следва Джон Колинс, който изпусна 23 точки и грабна 7 борби.

Богдан Богданович донесе 19 точки, 4 борби и асистенция.

Клинт Капела отбеляза само осем точки, но грабна 16 точки заедно с 2 асистенции.

Междувременно Данило Галинари оглави пейката, отбелязвайки 17 точки и 3 асистенции.

С победата 76ers прекратяват серията от 13 победи на Атланта Хоукс, докато 76ers вземат втората поредна победа на полуфинала.

Сега те ще се изправят един срещу друг в мач 4 в понеделник вечерта в Атланта.