Евро Купа

Дания установи последните си 16 връзки с Уелс в Еврокупата

Дания установи последните си 16 връзки с Уелс в европейското първенство след силна и емоционална победа над Русия в критична нощ в Копенхаген.

Датчаните са напълно ангажирани, девет дни след отбора си Кристиан Ериксен паднаха на същия терен в първия си мач срещу Финландия.

След инфаркт Ериксен е изписан от болницата. Но броят на жертвите през миналата седмица беше ясен за датските играчи с последния сигнал.

в каква гимназия е отишъл Майкъл Охър

През цялата игра имаше рев, забавни тържества и любов от страна на привържениците в Копенхаген.

Знаейки, че трябва да победят и се надявайки Белгия да победи Финландия. Домакините не се сдържаха. И Микел Дамсгаард запалете сцената с изискан далекобой за отваряне на мача.

Челси Андреас Кристенсен също стачкува, когато новината за преднината на белгиеца във Финландия влезе на стадиона.

Юсуф Поулсен изведе Дания с 2: 0, удряйки лош гръб от Роман Зобнин преди Артем дзюба върна един за Русия от дузпа.

Но Дания потвърди хода си като подгласници като Кристенсен и Йоаким Маеле направи 4-1 за три минути на бясна.Резултатът остави Русия, която започна нощта на второ място, под масата и извън турнира.

Емоции, любов и страст

Стадион „Паркен“ получи токов удар преди началото на мача, тъй като феновете пееха националния химн с любов. Но това не беше нищо в сравнение със сцените на пълен работен ден.

Играчите и служителите бяха претъпкани в центъра на терена в очакване на потвърждението на Белгия за победата на Финландия. И имаше огромен рев, когато резултатите бяха обявени на терена.

Дания се нуждаеше от победа и доведе фенове. Дамсгаард риташе неща с магия, ставайки най-младият голмайстор (20 години, 335 дни) в голям турнир.

Датските играчи отпразнуваха победата си над Русия (Източник: Bangkok Post)

Поулсен беше мокър от бира, хвърлена във въздуха от поддръжници, когато за втори път в мрежата в Дания. И въпреки че ритането на топката на Dyuba предизвика момент на загриженост, това не продължи дълго.

Дания детонира руския вратар Матвей Сафонов направи невероятно спасяване, преди отново да избухне удар на Кристенсен.

Дания се насочва към последните 16, пълни с доверие.

Финалът на Maehle приключи и Дания се насочва към последните 16, пълни с увереност, а Уелс чака следващата събота, 26 юни, в Амстердам.

Докато датските футболисти празнуваха победата си над Русия, която ги изпрати в последните 16 на европейското първенство, това изливаше емоции като останалите.

След като видя съотборника си, Кристиан Ериксен получи инфаркт на същия стадион преди девет дни. Датски играчи и привърженици се събраха за една незабравима вечер в Копенхаген.

С две поражения в първите два мача, спечелването на квалификация в нокаут изглеждаше невъзможно, тъй като датските легенди са известни с приказките.

Победата на Дания е за Кристиан, че можете да видите и чуете какво означава това в Копенхаген.

какво е пълното име на eli manning

Това е поредната ужасна история, написана в света на Ханс Кристиан Андерсен. От трагедия и отчаяние до пълна радост. Но, за съжаление, те не винаги го пишат по този начин.

‘Всички се надявахме да е вълшебна нощ.’

След като сгушиха телефона, за да потвърдят победата на Белгия над Финландия, която изпрати датчаните като подгласници, играчите хукнаха към привържениците да се развеселят.

Кръгът беше създаден, че според мен е лудост да бягаш и да се забавляваш без резултат във финландска игра, каза мениджърът Каспер Хюлманд.

Надявахме се, че ще е вълшебна нощ. Искам да благодаря на всички хора, които ни подкрепиха и им показаха толкова много, любов. Чувствах, че това повлия толкова много на играчите, така че благодаря много за подкрепата, която светът ни оказа.

Всички се надяваха да е вълшебна нощ (Източник: ABC)

Ентусиазмът, отборният дух, приятелството между играчите бяха невероятни. Ако някой заслужава това, това са нашите играчи. Не мисля, че са успели да се върнат към това, през което са преминали.

По-късно в мача имаше шум, тъй като изтичаха новините за преднината на Белгия, като головете на Андреас Кристенсен и Йоаким Маеле се завърнаха с буен край на мача.

Юсуф Поулсен се оказа облян в бира, след като вкара втория гол на Дания. И имаше сблъсък, когато младежът Микел Дамсгаард вкара през първото полувреме.

Това е екипът, който участва там. Те са преминали през емоционалните влакчета и е страхотно да ги видим да преминат, каза бившият защитник на Англия Рио Фердинанд.

Бившата лъвица Алекс Скот добави: Това е специално. Емоциите, които трябва да изпитват около този стадион. Играе по начина, по който са играли пред тези фенове и просто са в магическа форма.

колко шампионати спечели Джеф Гордън

Как се развиват събитията?

Дания започна вечерта в група Б, знаейки, че трябва да спечели, за да получи някакъв шанс да се класира. Дамсгаард обаче направи 1: 0 преди почивката, а на Поулсен бе присъден втори гол след 59 минути.

След като Дания излезе с 2: 0, Белгия имаше офсайд гол, което доведе до кратки тържества от феновете в Копенхаген. И минути по-късно Русия получи дузпа за фаул от Янник Вестергаард.

Капитанът на Русия Артем Дзюба вкара в мрежата 2-1. Но Белгия излезе на върха в друг мач четири минути по-късно благодарение на гол на финландския вратар Лукас Храдеки.

Датските фенове приветстваха отбора си (Източник: Фиджи Новини)

Датските фенове приветстваха отбора си и това се отплати, когато Кристенсен удари третия гол, преди Mahlehle да направи 4-1.

Междувременно Ромелу Лукаку удвои преднината на Белгия, а Дания очакваше последния сигнал на Санкт Петербург.

Освен това те силно удариха юмруците си. По лицата им имаше радост, от лицата им течаха сълзи. И мениджърът докосна сърцето му. Просто е хубаво да се види. Трябва да погледнете радостта, каза бившият нападател на Англия Дион Дъблин.

Освен това трябва да погледнете щастието и усмивките на лицата им, каза бившият нападател на Англия Алън Шиърър. Можете да кажете през какво са преминали и колко трудно е трябвало да бъдат в играта. Те трябва да му се насладят.

Бившият треньор на Германия Юрген Клинсман добави: Удивително е да видиш Дания да празнува. Те минаха през влак през последните няколко дни с това, което се случи с Кристиан Ериксен, и да ги видиш да минават е прекрасно нещо.