Клипърите държат Слънцата за още един кръг

Какъв Филм Да Се Види?

Пол Джордж помага на Клипърс да запази надеждата за финалите си в НБА жива.

LA Clippers и Phoenix Suns се изправиха един срещу друг за игра 5 в понеделник.

'Сънс' само спечелиха далеч от финалите на НБА, докато Клипърс бяха в ситуация 'направи или умри'.

Още една загуба и Клипърс пропускат шанса да играят на финалите на НБА, но те избегнаха тази злощастна ситуация с победа над Сънз.

Clippers победиха Suns 116-103, за да получат така необходимата победа и намалиха преднината на серията до 3-2.

Клипърите обаче все още са в опасната зона, така че трябва да спечелят мач 6, без значение какво все още да имат шанс за финалите в НБА.

В игра 5 Clippers стартираха силно и никога не погледнаха напред в играта и накрая спечелиха в крайна сметка.

Силен старт от Клипърс през първата четвърт.

Реджи Джаксън започна първата четвърт, пускайки кофа иззад дъгата.

Теренс Ман събори обратната подредба и Клипърс направи 7-0.

Пол Джордж шофира до ръба, но Девин Букър отби удара и пусна три точки в преход.

Впоследствие Патрик Бевърли открадна топката от Крис Пол и подаде към Джаксън за потапяне в другия край.

Marcus Morris Sr отклони топката, а 'Сънс' измисли още една кражба и Джордж напусна фаул, поваляйки подреждането на подаването на Ман в преход.

Clippers сега нараснаха с 11 точки под 3 минути игра.

Deandre Ayton най-накрая излезе с потапяне за Suns от другата страна.

Морис отговори в отговор с джъмпери.

Морис срещу Букър

Морис срещу Букър (източник: Twitter )

Крис Пол излезе с скок, а Микал Бриджис излезе с тройка при следващото притежание.

Морис събори дълга двойка, докато Букър пусна тройка от другата страна.

Впоследствие Камерън Пейн събори три точки.

Те бяха 34-26 в последните секунди на първата четвърт, докато Джаксън направи реплика на зумера.

Следователно четвъртината завърши 36-26, като Клипърс поведе с 10 точки.

Клипърс поведе през втората четвърт.

Demarcus Cousins ​​излезе с кражба в началото на тримесечието и пусна подреждане в преход.

Крис Пол отговори с джъмпер, а Братовчедите отговориха с джъмпер на другия край.

Впоследствие Бевърли блокира Камерън Пейн и Джордж се отказа от прехода.

Микал Бриджис пусна флоатър, а Крис Пол добави джъмпер, изваждайки фаул при следващото притежание.

Камерън Джонсън събори ъглова тройка.

Джордж отговори в отговор с ляво разположение на другия край.

Бяха на 48-42 в средата на четвърт, когато Крис Пол събори скачач.

има ли дете Аарон Роджърс

Букър събори три точки и 'Сънс' намали аванса на три точки с четири минути, останали в четвърт.

Джаксън подкара право до джантата и нахвърли скок.

Вървейки напред-назад те бяха на 54-49, когато Морис събори три точки.

След това Девин Букър събори три точки на зумера.

Впоследствие тримесечието завърши 59-52 с Клипърс отново начело.

Клипърс доминираха в Сънс през третата четвърт.

Крис Пол се отказа да започне третата четвърт. Mikal Bridges добави джъмпер при следващото притежание.

Джордж отговори с джъмпер, докато Букър излезе с джъмпер от другата страна.

Крис нокаутира джъмпер и „Сънс“ поведоха точка за първи път в играта.

Впоследствие Джордж направи фаул, като направи кофа едновременно. Той отново повали джъмпер на следващото притежание.

Крис Пол падна, докато опитваше тройка, след като се блъсна с Бевърли.

Джаксън пусна джъмпер и Клипърс отиде 73-67 около половината от четвърт.

Джордж добави още една кофа, поваляйки тройка при следващото притежание.

Той още веднъж събори тройка. Камерън Джонсън отговори с три точки.

Бевърли пусна три точки и Клипърс се увеличи с 10 точки с около три минути в четвърт.

Джордж събори тройка.

В крайна сметка тримесечието завърши 93-81, като Clippers отново поведе.

Clipper печели победата над Suns.

Дарио Сарич направи подреждане, за да започне четвъртата четвърт. Братовчедите отговориха с реверанс и в процеса направиха фаул.

Букър пусна плувка от другата страна и добави трикрат при следващото притежание.

Крис пусна джъмпер от среден клас и 'Сънс' намали преднината до пет точки.

Джордж се отправи право до джантата и събори подреждането.

Той обаче загуби топката при следващото притежание и Джонсън вдигна топката и направи подреждане в преход, също направи фаул в процеса.

Те бяха 98-94 с 6:34, останали през четвърт, когато Джаксън повали три точки.

Джордж добави поглед върху следващото притежание. - отговори Тори Крейг с подреждане от другата страна.

който играе за Сидни Кросби

Впоследствие Джаксън пусна три точки и пусна потапяне на следващото притежание.

Клипърс поведе с 14 точки, оставайки под минута, за да играе през четвърт.

Букър се отказа и Йоги Ферел отговори с джъмпер.

Следователно тримесечието завърши 116-102, като Клипърс спечели победата над Сънс.

Невероятно изпълнение на Пол Джордж.

Клипърс наистина се нуждаеха от победа в понеделник вечерта. И за това играчите трябваше да измислят A-игра.

къде отиде Tyreek Hill в колеж

Пол Джордж току-що представи това ниво на ниво, запазвайки надеждата на Клипърс жива за финалите в НБА.

Той повеждаше Клипърс, отпадайки 41 точки с високи мачове и грабвайки 13 борби заедно с 6 асистенции и беше 75 процента от полето, 50 процента от линия от 3 точки и 100 процента от свободното хвърляне.

Излизайки 15 от 20 от терена, той също имаше 3 кражби по време на играта.

Пол Джордж отбелязва 41 точки

Пол Джордж отбелязва 41 точки (източник: brightsideofthesun )

Изпълнението му го направи първият играч в историята на НБА с тази статистика.

Освен това сега той е събрал 20 плюс точки във всичките 18 мача, които е изиграл през този сезон.

Следователно, той сега се присъединява към Майкъл Джордан, Кобе Брайънт и Кевин Дюрант като единствените играчи, вкарали поне 20 в първите си 18 мача от един плейоф в НБА.

Пол Джорджстава първият играч в LA Clippersистория на франчайз, за ​​да запише 40 плюс точки, 10 плюс рикошети и 5 плюс асистенции в игра след сезона.

Той показа брилянтно изпълнение, затваряйки всичките си тролери и съмнители.

- каза БугиПол Джордж,Не знам откъде идва този тролинг бик, това е един от най-специалните пичове, които някога са си връзвали обувките.

Клипърите се изравниха, за да помогнат на Джордж и да спечелят победата.

В игра 5, Клипърите бяха агресивни от самото начало, изравниха играта си и се засилиха при нужда.

В резултат на това те доминираха над „Сънс“ през цялата игра.

Реджи Джаксън показа брилянтното си представяне от началото на първата четвърт.

Реджи Джаксън пусна четири тройки. (източник: Twitter )

Той направи първата кофа за нощта за 27 секунди в играта и Клипърс поведе за останалата четвърт, въпреки че беше без Каухи Леонард и Ивица Зубац.

Джаксън завърши мача, вкарвайки 23 точки, 5 борби и 3 асистенции.

Той също така направи 4 три точки в играта.

Следователно той сеганаправи 3 тройки в 15 мача през този сезон, като се присъедини към Стивън Къри и Клей Томпсън като единствените играчи с повече такива игри в един постсезон.

След него Маркус Морис-старши допринесе с 22 точки, 3 борби и 2 асистенции.

Междувременно DeMarcus Cousins ​​водеше пейката на Clippers, вкарвайки 15 точки, 3 асистенции и 2 борби, всички излизащи от пейката и играли 11 минути.

От друга страна, Девин Букър поведе Сънс, вкарвайки 31 точки, 4 борби и 3 асистенции.

Докато Крис Пол пусна 22 точки и грабна 3 борби и направи 8 асистенции.

Деандре Айтън направи 10 точки и 11 борби дабъл-дабъл.

Междувременно Камерън Джонсън поведе пейката на „Сънс“, вкарвайки 14 точки и 4 борби.