Нба

Плеймейкът на Крис Пол накара „Сънс“ да поведе с 2: 0

Какъв Филм Да Се Види?

Феникс Сънс се изправи срещу Денвър Нагетс за мач 2 от полуфиналите на Западната конференция.

'Сънс' се опитаха да добавят още една победа под своя пояс, докато Наггетс се стремяха да изравнят поредицата с победата.

Но Нагетс не успяха да спечелят за пореден път победата над Сънс.

'Сънз' победиха Нагетс 123-98 зад брилянтното представяне на звездния страж Крис Пол в сряда вечерта.

Пол излезе с невероятна статистика, като направи рекорди, за да осигури на Suns още една победа.

Шестима играчи на 'Сънс' вкараха двуцифрено, но никой от играчите не достигна 20 точки. Въпреки това, Сънс излязоха с победа в края.

„Сънс“ доминираха над „Нагетс“ през четирите четвърти, като поеха преднината през първата четвърт и удължиха преднината през останалата част от четвъртината и в крайна сметка спечелиха играта в края.

Никола Йокич, който наскоро получи наградата Kia MVP, ръководеше Nuggets, докато само трима играчи успяха да отбележат двузначно.

'Сънс' поемат преднина през първото полувреме.

Те бяха 12-15, като 'Сънс' поеха три точки преднина в средата на четвърт, когато Деандре Ейтън пусна удар от кука при подаването на Крис Пол.

Никола Йокич намери JaMychal Green под ръба за потапяне и подаде на Уил Бартън за още едно потапяне при следващото притежание.

В резултат те бяха 18-22, а 2:46 останаха през 1-ва четвърт.

къде отиде Майк пъстърва в колеж

Четвъртината завърши 25-21, като 'Сънс' водеше във втората четвърт.

'Сънс' продължиха да доминират над 'Нагетс', като поведоха пет точки преднина за минута във втората четвърт.

Пол предостави на Дарио Сарич топката за шлем с една ръка.

Те бяха 32-25 с 8:41, останали през втората четвърт, когато Тори Крейг блокира Монте Морис отзад.

И Дарио Сарич пусна три точки на другия край при подаването на Пол.

Никола Йокич пусна скачач, намалявайки преднината на Феникс до пет точки с 4:23, останали в четвърт.

Девин Букър излезе с кражба от Йокич и пусна потапяне в прехода, когато 'Сънс' отиде с 44-34 срещу 'Нагетс' с по-малко от три минути.

Докато Пол излезе с алеята на Айтън за полагане и Сънс взе осем точки преднина.

Втората четвърт завърши 52-42, като Сънс поведе с 10 точки.

Nuggets нямаха отговор за играта на Suns ’.

'Сънс' доминираха над 'Нагетс', като отидоха 57-43 и поведоха 14 точки преднина в началото на третата четвърт.

Докато Джей Кроудър събори тройка и Айтън хвърли потапяне на алеята на Пол.

След това „Сънз“ удължиха преднината си до 19 точки, като останаха 7:01 през четвъртината.

Пол отново удължи преднината, докато събори скачач.

Микал Бридж събори потапяне с една ръка при подаването на Пол, излизайки 78-58 с повече от три минути.

Камерън Пейн събори три точки в последните 12 секунди, останали през третата четвърт.

Впоследствие тримесечието завърши 86-68, Сънс взе 18 точки предимство в последната четвърт.

Слънцата никога не поглеждаха назад.

'Нагетс' продължи да липсва, тъй като 'Сънс' се възползва от 21 точки в началото на две минути в четвъртата четвърт.

Пол подаде топката на Крейг за подреждане, а Крейг направи фаул, пускайки кофа на следващото притежание.

Те бяха 99-75 с 8:40, останали през четвърт, когато Пол събори три точки.

След това Сънз спечелиха 123-98 в края на играта.

Нагетсите нямаха отговор за невероятното плеймейкърство на Крис Пол и офанзивните пиеси на Сънс.

В резултат „Сънс“ доминираха над „Нагетс“ и взеха победата.

Загубата беше най-голямата за Денвър през сезона и сега те намаляват с 2: 0 в поредицата.

Невероятното представяне на Крис Пол доведе Suns.

„Сънс“ спечелиха още една победа над „Нагетс“ зад невероятното изпълнение на Крис Пол.

Тази вечер Пол беше навсякъде в корта, отпадаше, играеше, грабваше рикошети.

Чувствам се добре, чувствам се наистина добре, каза Пол. По-рано пропуснах някои лесни, но по начина, по който играем, топката ще ви намери.

Той завърши нощта със 17 точки и 15 асистенции дабъл-дубъл, заедно с пет борби без никакъв оборот, излизайки 6 от 10 от полето и 2 от 2 от линията с три точки и 3 от 3 от свободни хвърляния.

В резултат на това той сега става първият играч с 15 точки и 15 асистенции с 0 оборота в плейофна игра от 2014 г. насам.

Всъщност той беше този, който направи дамата през 2014 г., а също и преди това през 2008 г.

Това е неговият 3-ти път, в който има игра в плейоф с 15+ асистенции и 0 оборота, счупвайки равенството с Меджик Джонсън за най-много от 1980 г.

Плеймейкът на Пол помогна на играчите на Сънз да спечелят победата.

В допълнение, Пол сега подаде Меджик Джонсън, за да се превърне в играч с повечето игри в плейофи с 15+ асистенции и 0 оборота.

Да бъдеш избран с човек като Magic, това е легендарно, каза Букър, когато Пол мина покрай Magic Johnson. Това е завинаги.

Той добави, че това е по-голямо от баскетболната игра. Това е икона.

Благодарение на плеймейка на Пол, петима от играчите на останалите 'Сънс' вкараха двуцифрено.

Девин Букър изведе голмайсторите на 'Сънс', като отпусна 18 точки и 10 борби дабъл-дабъл заедно с 2 асистенции.

Трудно е да се изразят с думи, каза Букър за реакциите на феновете през цялата игра. Дори Деандре (Айтън) идва при мен и е като: „човече, видяхме го, когато беше“ и аз му казвам всеки път: „Виждал съм го и преди да си бил тук.

Докато Mikal Bridges пусна 16 точки с 2 борби.

Следван от Деандре Айтън, който вкара 15 точки и 10 борби дабъл-дабъл.

Jae Crowder падна с 11 точки при 5 борби.

В резултат на това всички титуляри вкараха двуцифрено.

Резултати от книги в съня му. Jae никога не е фазиран от нищо. Микал е като нашия непроявен герой. DA охранява, той бяга, отскача, прави всичко, каза Пол за съотборниците си.

Междувременно Тори Крейг водеше пейката на „Сънс“, вкарвайки 10 точки, 4 борби и 3 асистенции.

Просто се опитваме да играем по правилния начин един за друг, каза треньорът на 'Сънс' Монти Уилямс. Опитваме се да играем усилено всяка една вечер. Това сме ние. Това е нашето ДНК. Нашите момчета споделят топката. Мисля, че това, което е наистина страхотно да се гледа, е момчета, които правят пиеси един за друг. Това е баскетбол за плейофи и така трябва да играем, за да бъдем успешни.

Никола Йокич ръководеше Нагетсите.

От една страна, 'Сънс' имаха най-много членове, отбелязващи двойни цифри, докато 'Нагетс' имаше само четирима играчи с резултат от двуцифрени.

Никола Йокич водеше Нагетс и вкара 24 точки и 13 борби с 6 асистенции.

Докато останалите титуляри на Нагетс комбинираха по 26 точки, 11 борби и 4 асистенции.

Майкъл Портър-младши допринесе с 11 точки с 6 борби и беше единственият друг стартер, който вкара двуцифрено.

Междувременно Пол Милсап водеше скамейката на Нагетс с 11 точки, 6 борби и 2 асистенции.

Докато Уил Бартън пусна 10 точки с рикошет и 3 асистенции.

Сега Nuggets са домакини на Suns за мач 3 в петък в Денвър, като целят да намалят преднината с 2-1.