Нба

Bucks най-накрая вземат победата над Nets

Какъв Филм Да Се Види?

Milwaukee Bucks и Brooklyn Nets се изправиха един срещу друг за мач 3 в четвъртък вечерта.

След като загубиха и Игра 1, и Игра 2, парите на Милуоки най-накрая победиха Нетс 86-83 в Игра 3, като намалиха преднината на Nets от 2-1.

Крис Мидълтън и Giannis Antetokounmpo комбинираха за 60 плюс точка, за да дадат на Bucks така необходимата им победа.

Докато Нетите играха без Джеймс Хардън и Кевин Дюрант и Кайри Ървинг, комбинирани за петдесет плюс точки в загубените усилия.

Бъкс започнаха силно, като поеха двуцифрено преднина над мрежата през първата четвърт. Но нетите бързо се завърнаха през втората четвърт.

Отивайки главата до главата през второто полувреме, в крайна сметка Бъкс излязоха с победа.

Баките контролираха първото тримесечие.

Кевин Дюрант блокира Крис Мидълтън в началото на първото тримесечие. Мидълтън излезе с първата кофа в играта, пускайки джъмпер от среден клас.

Впоследствие Джанис Антетокумпомпо кара до ръба и пуска потапяне.

Той излезе с още едно потапяне, което доведе до 9: 0 с 8:25, останали през първата четвърт.

Брус Браун-младши най-накрая излезе с кофа за Нетс при подаването на Кевин Дюрант.

Те бяха 9-22, а 2:44 останаха в четвъртината, както установи Antetokounmpo Крис Мидълтън за три точки, удължавайки преднината до 16 точки.

Мидълтън излезе с още една тройка и Антетокумпо пусна подреждане, след което Нетите пуснаха кофа.

И първата четвърт завърши 30-11, като Bucks поведе.

Нетите намалиха аванса през втората четвърт.

Намалявайки с 19 точки през първата четвърт, мрежите трябваше да намерят своя ритъм, за да удържат шанса за победа в играта.

Нетите започнаха втората четвърт бързо с Кайри Ървинг, който пусна кофа с гръб до гръб няколко секунди в четвърт.

Бавно Nets започнаха да набират скорост от там, тъй като направиха 15-2 серия със 7:43, останали в четвъртта след брилянтната стрелба от Bruce, KD и Kyrie.

мани пакиао нетна стойност в песо

Те бяха с 31-35, като само четири точки изоставаха от Бъкс, а в играта оставаха по-малко от четири минути.

Правене на завръщане в играта след падане с двуцифрено число по-рано.

Нетите продължиха да намаляват преднината. Ървинг събори изтеглящ джъмпер и оловото намали до две точки.

Четвъртината завърши 42-45, като Бъкс взе само три точки преднина в третата четвърт.

И двата отбора ще се изправят директно през третата четвърт.

Мрежите все още отстъпват на Бъкс, докато Мидълтън влиза вътре за подреждане и Дюрант отговаря в отговор с джъмпер.

Те вървяха напред-назад, вкарвайки кофи и Bucks с преднина от пет точки.

Ървинг пусна тройка, а Джанис излезе с подреждане на другия край.

Дюрант повали тройка и отряза воденето на Бъкс до точка около половината от четвърт.

Брук Лопес блокира Джо Харис, спирайки го да вземе кофа и да поведе в мрежата.

Giannis пусна скачач, като отново увеличи аванса.

Впоследствие Дюрант събори три точки, изравнявайки играта при 57-57, оставайки 4:49 през третата четвърт.

Но Лопес отговори веднага с три точки.

Продължавайки главата до главата, те бяха 63-64 с малко повече от минута в четвърт.

Лопес и Танасис Антетокумпомпо блокираха всички аванси на Мрежите в последните секунди на тримесечието.

Това завърши третата четвърт 65-67, като Бъкс пое две точки преднина след последните секунди.

Bucks най-накрая вземат победата.

Ървинг излезе с три точки, намалявайки преднината до точка, в началото на четвъртата четвърт.

Бяха 70-71, когато Джанис събори три точки, като поведе с 4 точки преднина с по-малко от 10 минути.

Дюран отговори вдясно с обратен джъмпер.

Мидълтън загуби топката и Брус Браун пусна потапяне в преход, за да изравни играта отново при 74-74.

Джанис повали джъмпер и Лопес блокира Ървинг на ръба.

Те отново имат равенство при 76-76 с 5:16, останали в играта.

Без да отбележат нито един отбор, и двата отбора се изравниха до 2:45, останали в играта.

Тогава Мидълтън вкара скок от среден клас, като поведе с две точки.

Дюран отговори вдясно с джъмпер.

Всички изравнени отново, двубоят започна с Мидълтън, който пусна джъмпер, а Дюран отговори с джъмпер и след това с три точки.

С тройката нетите най-накрая поведоха.

Те бяха 83-82, останаха 24.7 секунди, докато Jrue Holiday влезе вътре, отпадайки и отвеждайки преднината на Nets с останалите 11.4 секунди.

След това имаше доста шум, Браун караше право до джантата, но не успя да събори подреждането и Бъкс направи фаул и взе победата линия за свободни хвърляния.

Bucks най-накрая получиха така необходимата победа, побеждавайки Nets 83-86.

Сега те имат шанс да изравнят поредицата в игра 4 в неделя.

Giannis и Middleton поведоха Bucks.

Всичко беше Джанис и Мидълтън в офанзивен край, тъй като всеки от тях изпусна по 30 плюс точки за победата на Бъкс.

Крис Мидълтън поведе Бъкс, вкарвайки 35 точки и най-високите 15 борби дабъл-дабъл заедно с асистенция.

Докато Giannis Antetokounmpo излезе с 33 точки и 14 борби дабъл-дабъл заедно с 2 асистенции.

В края на деня победата е победа, каза Антетокумпомпо. Няма значение дали ще спечелите с 30. Няма значение дали ще спечелите с един. Можете да се върнете у дома и да отпразнувате „W.“

Те комбинираха 79% от точките на Бъкс тази вечер, най-високата от всички дуети в историята на плейофите в НБА.

колко прави boomer esiason годишно

Jrue Holiday падна с 9 точки, 4 борби и 5 асистенции, включително подреждане в последните няколко секунди от играта, което доведе Bucks в преднината.

Чувствах, че може би са си помислили, че ще извикам таймаут, каза Холидей. Мисля, че в главата си мислех, че може би трябва да пусна часовник. Но видях Брус Браун един-на-един, затова направих ход. Беше добър и в крайна сметка получих полагане.

Защитата на Милуоки помогна много в играта.

Брук Лопес, който вкара само три точки, оказа огромно влияние върху защитния край с 11 борби и шест огромни блока в момента на нужда.

В последните секунди на играта, тяхната защита помогна да се запечата играта.

Мисля, че част от това е да играем отчаяно, да познаваме ситуацията, да знаем какво означава тази игра за нас и какво означава да сме у дома, каза Холидей. И тогава другата част от него е представянето, което имахме първите две игри, показвайки, че това не е типът защита, който играем. Това наистина беше извън характера.

Кевин Дюрант, Кайри Ървинг и Брус Браун младши за „Нетс“.

„Нетите“ играха със звездния си играч Джеймс Хардън и Джеф Грийн заради контузии.

Джеймс получи контузия в началната минута на мач 1, докато Джеф отхвърли, тъй като мач 2 от първия кръг на плейофите срещу Бостън Селтикс.

В резултат всичко излъга в ръцете на Кевин и Кайри.

И двамата се представиха добре след първата четвърт, комбинирани за 55 точки за нетите.

Нетите паднаха само с 19 точки през първата четвърт, но с помощта на Брус Браун, Кевин и Кайри успяха да намалят преднината, влизаща в половината и дори направиха завръщане, поведейки в последната минута на играта.

Но не беше достатъчно да задържим Бъкс в крайна сметка.

Кевин поведе мрежата, вкарвайки 30 точки и 11 борби дабъл-дабъл заедно с 5 асистенции.

Не направихме изстрели по участъка, каза Дюрант. Мисля, че ние използвахме няколко възможности там.

Докато Кайри отпусна 22 точки, 5 борби и асистенция.

‘Това е добра старомодна игра в плейофите точно там, каза Ървинг.

Междувременно Брус Браун допринесе с 16 точки и 11 борби дабъл-дабъл, заедно с 3 асистенции в загубените усилия.