Нба Новини

Бакс се затварят във Филаделфия след победа над тях

На 24 април се състоя мач между два топ отбора в Източната конференция, тъй като No3 на Милуоки Бъкс се изправи срещу No2 на Филаделфия 76ers.

Милуоки Бъкс спечели срещу 76ers 132-94 в събота, побеждавайки за втори път от три дни.

След като Бъкс спечели мача, Филаделфия претърпява четвъртата си поредна загуба в резултат на това, те вече са пълен мач зад номер 1 в Бруклин Нетс на Изток.

Междувременно Бъкс догонват 76-ите, като само една игра и половина изостават.

76ers срещу Bucks

76ers срещу Bucks (източник: crowdwisdom.live )

Всъщност, Милуоки помита редовния сезон с 76ers, докато 76ers сега са в поредица от четири загуби.

Тъй като те са къси с най-добрите си играчи, страдащи от контузии и липсващи игри

В играта тази вечер, 76-те играха с къси ръце като MVP преднина Джоел ембиид изнасяне на цялата игра поради възпалено дясно рамо.

Също така, още един топ стартер Бен Симънс също е в тази игра. Пропусна четвъртите си поредни мачове поради неуточнено заболяване.

Не съм загрижен за цялостното ни здраве, каза треньорът на 76ers Док Ривърс. Просто съм загрижен за броя игри, които пропускаме.

Ривърс добави, че трябва да постигнем ритъм с всички наши момчета да играят,

Без тези топ играчи да играят и отборът да не е в добро здраве, 76-те губят с много точки.

Днес отбеляза най-ниския си общ брой точки и претърпя огромно незначително поражение в ръцете на Bucks.

са свързани с gerald green и danny green

Победата на Милуоки Бъкс срещу Филаделфия 76ers.

Bucks имаха пълен контрол над 76ers през цялата четвърт. В крайна сметка те завършиха силно, като донесоха на 76-ата най-многостранното си поражение през сезона.

Милуоки започна силно, като поведе преднината от 1-та четвърт над 76ers с резултат 26-17.

76ers направиха кратка преднина, за да започнат мача, като вкараха пет точки от оборотите на Bucks, но след три точки на DiVincenzo направиха 7-5, Milwaukee при 9:06 от първата четвърт.

Те поведоха в рамките на три минути в играта и оттогава никога не погледнаха назад.

Тъй като те продължиха да водят над 76ers през целия мач и в крайна сметка спечелиха с 132-94. От друга страна, 76ers не можаха да намерят ритъма през цялата игра.

Докато треньорът на 76ers Doc Rivers продължаваше да сменя играчите си, за да получи резултата.

Въпреки че 76-те най-много се опитваха да обърнат резултата и да поведат, това така и не се случи.

Тъй като Bucks незабавно намериха отговор на всеки от тестовете на 76ers.

Както когато Филаделфия намали преднината до 31-28 в началото на втората четвърт, Милуоки отново я удължи до 47-34.

76ers вкараха шест поредни точки за 30 секунди, за да намалят до 47-40.

Но Пат Конотън удари три точки с второ ляво, за да направи 50-40 долара в почивката.

По същия начин, когато филаделфийският Сет вкара седем точки по време на серия от 10: 0, намалявайки водещите пари до 55-54 през третата четвърт.

Бъкс не загубиха време да отговорят с управляващия MVP Antetokoumpo, вкарвайки осем точки и две асистенции по време на собственото си бягане 15-0.

Това изведе Милуоки напред със 75-57. След това парите продължават да се изливат.

Боби Портис и Пат Конотън поеха отговорността от двете звезди, като поведоха 9: 0 след това, което взриви играта и даде преднина на Бъкс от 25 точки.

Като цяло Милуоки затвори третото тримесечие на 31-9 участък, за да влезе в четвъртото тримесечие, водещо 86-63.

В крайна сметка Bucks взеха победата отново, давайки на 76er четвъртата поредна загуба.

Етапът на Bucks Antetokounmpo.

Bucks имаха своя управляващ MVP и един от водещите в MVP състезанието Giannis Antetokounmpo игра с рекорд за счупване.

Антетокумпо отстъпи на Глен Робинсън за втори голмайстор за всички времена в списъка с точки за франчайзинг на Милуоки Бъкс.

Тъй като той влезе в играта днес, той скоро счупи рекорда на Робинсън 12 010 точки на своето потапяне с 10 минути и 58 секунди, останали през третата четвърт.

Той спечели овациите на феновете, когато мина покрай Робинсън.

О, затова те ликуваха днес? Каза Антетокунмпо, когато му казаха, че феновете разпознават важния етап.

Току-що разбрах това. Това е страхотен комплимент.

Antetokounmpo добави: Това е маратон, а не спринт, така че трябва да продължа да работя усилено, да продължавам да вярвам в себе си, да продължа да полирам уменията си, да имам страхотни съотборници, страхотен треньорски персонал.

Това е много упорита работа, която се изплати, но трябва да продължим да вървим напред.

Сега той се класира на второ място по точки (12 023) и рикошети в историята на Бъкс, отстъпвайки само на Карим Абдул-Джабар, който води франчайза с 14 211 точки.

Антетокумпомпо завърши с 24 точки, 14 борби и седем асистенции в своята 24-минутна игра и си почина в четвъртата четвърт заедно с други титуляри.

Jrue Holiday и Donte DiVincenzo бяха останалите титуляри на Bucks с двойни цифри с 12 и 11 точки.

къде е израснала Линдзи фон

Милуоки вкара 76 точки извън пейката и 48 в боя.

Като Боби Портис и Пат Конотън, водещи във втората единица със 17 и 11 точки.

Междувременно Филаделфия беше крачка от Шейк Милтън , който вкара 15 точки извън пейката.

И Дуайт Хауърд 12 точки с 12 борби също от пейката. Сет Къри поведе титулярите на 76ers с 13 точки.

След това 76ers ще приемат Оклахома Сити Тъндър в понеделник, докато Bucks гостуват в Атланта, за да се изправят срещу Hawks в неделя.