Нба

Битка на върховете: Бъкс срещу мрежи

Какъв Филм Да Се Види?

Тази вечер два мача бяха между отборите на първо място.

No.2 в Източната конференция, Brooklyn Nets се изправи срещу No3 Milwaukee Bucks. И двамата отборни претенденти за първенството. Вероятно мачът ще бъде тежък.

Точно както се предсказва, двата отбора си дадоха тежка конкуренция и в крайна сметка Бъкс смая мрежата, побеждавайки 114-112.

Показвайки, че баскетболът е непредсказуем и пълен с изненади до края.

Бруклин Нетс започна силно да поведе през първата четвърт с 9 точки, но скоро Милуоки отскочи през втората четвърт.

В крайна сметка Бъкс спечели в края на регламента с две точки над No2.

Силен старт на Бруклин Нетс

Кевин Дюрант се завърна в състава на Нетите, след като пропусна мач, за да си почине.

По същия начин, Giannis също се завърна за Bucks след контузията в последния мач срещу Houston Rockets.

Мачът също показа епичен двубой между тези двама играчи, като и двамата завършиха с 40 плюс точки.

https://twitter.com/NBA/status/1388979020889526280?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1388979020889526280%7Ctwgr%5E%7Ctw&tw2Fports%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1388979020889526280%7Ctwgr%5E%7Ctw & Conf2Fports% 2Fnews% 2Fbucks-vs-nets-score-takeaways-giannis-antetokounmpo-drops-49-points-kevin-durant-has-42-in-lose-усилия% 2F

Джанис направи повод над Кевин Дюрант на алеята Крис Мидълтън да започне нощта.

Нетите бързо отговориха вдясно, като Джо Харис повали тройка.

И Милуоки изравни всичко на 4-4.

След това играта вървеше напред и назад с Nets и Bucks отново равенство със 7:35, останали през 1-ва четвърт.

Кевин Дюрант изстреля джъмпер, а Де Андре Джордан блокира изстрела на Мидълтън, за да започне серия от 8: 0, поемайки най-голямата преднина за четвърт с 8 точки.

Giannis намали преднината до 4 точки с 4:59 останали.

Бъкс проследяваха Бруклин Нетс през цялата четвърт след това. При 2:03, останали в четвъртината, „Нетите“ водят с 11 точки.

След това след всеки изстрел от страна на Bucks, Nets отговориха вдясно.

„Нетс“ поведе с 9 точки, след като Бъкс Мидълтън стреля с последната тройка за четвърт, за да завърши четвърт 37-28.

Бъкс поведе през втората четвърт.

Навлизайки във втората четвърт, Бъкс стартира с гореща стрелба, намалявайки преднината до три точки с 6-0 серия, преди Дюрант да започне с 5-0 тичане отзад до гърба.

Дюрант и Джанис се състезаваха напред и назад, като вървяха 44-36, като оставаха 6:45 през втората четвърт.

След това Джанис изстреля кошове, за да намали аванса на три точки при 47-44 след две минути.

Джанис падна с 49 точки

Джанис спадна с 49 точки (източник: brewhoop.com )

Джо Харис обаче отговори с три точки, като поведе обратно до 6 точки.

Но след това Nets ускориха намаляването на преднината до 1 точка, като направиха 5-0, където Connaughton открадна топката от Durant и PJ Tucker, отбелязвайки три точки отзад дъгата.

Jrue Holiday изравни резултата при 52-52 с 3:20 останали.

Forbes поведе за първи път в Bucks, след като отбеляза дълга тройка.

Впоследствие Форбс отново изстреля дълга тройка с 26,7 секунди, останали през втората четвърт.

Бъкс поведе, влизайки в полувремето с 59-62.

Гореща стрелба на Giannis през третата четвърт.

През третото тримесечие Джанис експлодира, отговаряйки на всички кофи на Мрежите.

Нетите вкараха първия удар от третата четвърт с кофата на Джеф Грийн. Но Джанис отговори веднага с три точки.

При следващото притежание на парите Джанис отново вкара с джъмпер.

Дюрант удари три точки, за да отговори на кофата на Giannis, но Giannis отговори с три собствени тройки.

Звездата на Бъкс отново бе неудържима при пропуска на Донте Ди Винченцо.

Ървинг и Дюран се обединиха, вкарвайки гол по гръб, но Джанис просто не се сдържа и вкара отново.

Форбс вкара три точки на пас на Джанис, за да задържи мрежата.

Но с минута и половина, останали през третата четвърт, Кевин Дюран вкара три точки, като поведе за първи път през третата четвърт, след като изоставаше със 7 точки.

Нетите Ландри Шамет удря тройка, за да задържи преднината при 90-88, преди Джанис джъмпер да изравни играта 90-90 с оставащите 35,3 секунди.

Бъкс Брук Лопес блокира Кевин Дюрант да влезе в четвъртата четвърт с равенство.

Силен завършек на Милуоки Бъкс

Нетс Блейк Грифин започна четвъртата четвърт с три точки, за да поведе минута в играта.

Шамет вкара още една тройка в следващото притежание, за да увеличи преднината до 6 точки, преди Мидълтън да отговори с първата кофа за Бъкс.

Мидълтън направи фаул и вкара кофа отзад на дъгата, за да изравни играта 96-96.

Джанис и Холидей вкараха отзад назад кофи, за да поведат със 7:20, останали в играта.

Бъкс направи 10-3 серия, като направи резултата 106-99.

По същия начин Нетите проследяваха парите през цялата четвърт с пълна суматоха в последната минута.

Кайри Ървинг вкара кофа, за да намали преднината и да направи игра с четири точки с оставащите 57.0 секунди.

Дюрант не успя да уцели тройка за 2.6 секунди, останали, като Мидълтън взе топката и завърши играта със 117-114.

Шоуто на Джанис и Дюрант

Феновете на НБА се радваха на епичен двубой между двама от великите в лигата в момента, когато управляващият MVP Giannis се изправи срещу бившия MVP Kevin Durant, за да изкара невероятна нощ.

И двамата имаха невероятна вечер с Джанис, завършил нощта с високи за сезона 49 точки, заедно с осем борби, четири асистенции, три блокади и кражба.

Междувременно Кевин Дюрант завърши нощта, вкарвайки 42 точки и 10 борби дабъл-дабъл заедно с 2 асистенции.

Той също така стана първият играч, който спечели 40 плюс точки оттогава Винс Картър през 2005 г. мач назад, след като отбеляза 42 точки срещу Индиана Пейсърс в четвъртък вечерта.

Не вървях напред-назад с KD, каза Антетокумпомпо. На този свят няма никой, който да може да върви напред-назад с него. Той е един от най-великите играчи, играли някога тази игра.

Трябва да можете да го направите като единица, да го охранявате и да го правите твърд. Просто се опитвах да си свърша работата, да стигна до мястото си и да изпълня и да помогна на моя отбор да спечели.

Удивителното при двамата беше, че и двамата не само стреляха, но и правеха тези заснети по ефективен начин.

Бъкс Джанис и нетите Кевин ефективно стрелба

Giannis Antetokounmpo направи 21 от 36 от пода, докато Дюрант направи 16 от своите 33 удара.

Цял живот работя върху скок, каза Антетокумпомпо. Знам, че в крайна сметка един ден всичко ще щракне.

Тази вечер тази картина, която създадох, е тази, която искам да вървя напред. Няма значение дали ще вкарам 49 точки. Не ме интересува това. Това, което ме интересува, е как забавих темпото, как успях да намеря съотборниците си. Как ако пропуснах един, пропуснах втори, пропуснах трети и пак да мога да сляза и да застрелям друг. Това е, което вярвам, че мога да бъда.

И двамата играчи бяха на поне 50 процента от далечната дистанция, като Джанис направи 4 от 8-те си опита от далечна дистанция, а Дюрант удари 7 от 13-те си опита.

Всеки ден, когато се събуждате, е за вашия занаят, каза Дюрант. Просто трябва да останем заключени психически за това, което се опитваме да направим като група.

Имате човек, който е почти същия размер като Джанис, с неограничен обхват, каза Мидълтън. KD е човек, който просто ще се изправи пред лицето ти, сякаш те няма.

Въпреки че беше предимно шоуто на Джанис и Дюрант, но и други играчи от двата отбора също блестяха и помагаха по всякакъв начин на Джанис и Дюрант.

Други играчи на Bucks блестяха при победата.

Крис Мидълтън блесна за усилията му специално да подпомогне Джанис заедно с невероятната му стрелба както от полето, така и зад дъгата.

Той също така направи невероятна работа, за да получи рисковете. В крайна сметка завършва с 26 точки и 11 борби дабъл-дабъл, заедно с шест асистенции за победата на Бъкс.

По същия начин Jrue Holiday също показа страхотно представяне, за да задържи мрежите и добави 18 точки, пет борби и четири асистенции.

къде отиде в колеж Tyreek Hill

Още един играч на Бъкс също блесна. Brynn Forbes хвърли тройки толкова ефективно, че помогна на Bucks да удържи Nets.

Той вкара 12 точки, излизайки от пейката и изигравайки само девет точки.

Всъщност всички от Bucks си свършиха добре работата, за да се върнат, след като спаднаха с 9 точки през 1-ва четвърт.

Кайри Ървинг и Шамет блеснаха за Мрежите

От друга страна, Кайри Ървинг беше вторият голмайстор на Бруклин. Той завърши нощта с 20 точки, седем борби и шест асистенции.

Ландри Шамет също свърши невероятна работа, задържайки парите на крака. Той завърши с 17 точки, излизайки от пейката, заедно с 3 борби и 2 асистенции.

Блейк Грифин блесна през четвъртата четвърт, вкарвайки три точки, за да намали преднината и в крайна сметка завърши с 11 точки, 7 борби и асистенции.

ДеАндре Джордан завърши с 10 точки и 11 борби дабъл-дабъл, изигравайки 24 точки и пазейки Джанис.

Той единствено не беше достатъчен в защита на Джанис, тъй като Джанис беше неудържим през играта.

Тъй като от 49 точки, които Джанис вкара, 35 от тях дойдоха с Йордания, която пазеше Джанис предимно.

И когато той беше защитен добре, други играчи на Bucks се намесиха, за да отбележат.

Нетите влизат в корта без звездата Джеймс Хардън, който пропусна 14-ия си мач поред с контузия на подбедрицата.

Докато стражът Брус Браун върна играта, след като пропусна три мача с възпалено дясно коляно.

Въпреки загубата, треньорът на Nets каза, че двете серии от мачове служат като репетиция за плейофите.

Все още растеме, каза Неш. Все още учим.

Той също така добави: Опитваме се да стигнем там, камо ли да започнем да крием нещата.

Състезанието за първо семе става по-интересно.

Докато се приближаваме към старта на плейофите, борбата да бъдем на първо място за влизане в плейофите става все по-тясна.

С победата Бъкс се подобри до 40-24, спечелвайки за трети път в четири мача, за да издърпа в рамките на две и половина мача от нетите, които паднаха с 43-22.

Междувременно Филаделфия 76ърс са на върха с 43-21, които утре ще се изправят срещу Чикаго Булс, след като побеждават Сан Антонио Спърс със 113-111.

Докато Nets отново се изправят срещу Milwaukee Bucks в сряда на 5 май.