Новини

Астън Вила 3-1 Фулъм

Шефът на Фулъм Скот Паркър обвини своите играчи, че не са достатъчно на път, тъй като опасенията им от рязък спад след поражението на Астън Вила.

Cottagers бяха на път за рали в Нюкасъл на 17-то място, когато Александър Митрович направи грешка с грешката на Тайрън Мингс, че уволни най-добрите посетители от Вила Парк.

Въпреки това, заместител Трезеге вкара два гола, тъй като Вила вкара три през последните 12 минути. Те напускаха Фулъм с три точки в безопасност.

От време на време в тази игра трябва да разберете къде се намирате и от какво имате нужда. И ние не се справихме с това, каза Паркър.

Понякога трябва да изпаднете в паника, да играете играта на правилното място.

Ерика Ендърс все още е омъжена за Ричи Стивънс

Бяхме малък екип, но бяхме ирационални и допускахме глупави грешки. След първи гол , ние се отказахме от инерцията си и това ни повлия много. И не можахме да продължим достатъчно по пътя.

Фулъм беше ценен актив в тяхната преднина, преди да поеме юздите.

Мингс, който капитан на Вила в отсъствието на Джак Гриалиш, прекъсна опита да се върне при Емилиано Мартинес, като позволи на Митрович да влезе, около вратаря да отбележи.

Въпреки това, Мингс се поправи, за да даде на Трезеге центриране за изравняване за първи път, преди египетският халф да отбележи втория гол. Три минути по-късно, с помощта на съотборника Кейнан Дейвис.

Отбор Фулъм -90 Мин

Отбор Фулъм (Източник: 90 мин)

Английският нападател Оли Уоткинс добави трети в рамките на шест ярда.

На полувремето играта беше 0-0. Вила смяташе, че са спечелили дузпа, когато Уоткинс падна под предизвикателството на Марио Лемина.

Съдията Анди Мадли обаче се изключи, след като изгледа повторението в епизода на терена.

Трезеге насърчава късната Вила да просперира.

С обнадеждаващите очаквания на гръцкия капитан за седмата поредна игра, Вила изглежда е в позиция, в която те изостават след час.

Дийн Смит се надяваше да посрещне Grealish с кожна контузия. Но връщане към тренировките ден преди играта разби плановете на мениджъра на Вила.

Трезеге - Висша лига

Trezeguet (Източник: Висша лига)

Вила имаше проблем без халфа на Англия. Освен това те спечелиха само един от последните си шест мача.

И те търсеха нов разочароващ резултат, докато Трезеге не беше изгонен точно преди Митрович да изведе Фулъм напред.

Той вкара два гола в рамките на три минути, за да обърне играта в главата си. И преди да изиграе третия гол, като настрои Бертран Траоре, който пропусна Уоткинс да отбележи.

С пътуване до Ливърпул и домакински мач срещу Манчестър Сити, това беше отлично завръщане към печелившите начини.

След напредване до 44 точки след 29 мача, 18 повече, отколкото в същата категория през миналия сезон. Вила има само пет точки от европейското класиране.

Те ще се надяват, че Grealish ще се върне за турнето през следващия уикенд на Anfield. Но поне доказаха срещу Фулъм, че могат да успеят без ценните си активи.

Най-големият хит на Фулъм

Нюкасъл не успя да спечели по-рано тази неделя отново. Играта представляваше най-добрия шанс на Фулъм да се измъкне от трите най-малки, проведени от декември 2020 г.

Изглеждаше, че ще бъде планирано за гостите, когато Митрович вкара.

Екип Фулъм (Източник Facebook)

Екип Фулъм (Източник: Facebook)

Повишен в първия отбор, след като отбеляза пет гола в три квалификации за Мондиала в Сърбия, бившият играч на Нюкасъл се извини за включването си.

Но Фулъм, не за първи път през този сезон, не успя да види играта завършена, като Вила отбеляза три гола за девет минути, за да изчисти играта.

Само Саутхемптън (18) и Брайтън (17) са допуснали повече точки при победата във Висшата лига през този сезон от Паркър.

каква позиция играе andre iguodala

С три точки Фулъм остава в защитната зона със седем останали мача. Включително домакински мач срещу Манчестър Юнайтед. По време на пътуване до Арсенал и Челси Фулъм има големи проблеми.

Последният им мач за сезона, у дома срещу Нюкасъл на 23 май, вече изглежда, че може да е от решаващо значение. Но Паркър трябва да се увери, че Фулъм е в състояние да остане неочакван в този момент.

Заместващите се промениха за нас, каза екипът на Астън Вила

Мениджърът на Астън Вила Дийн Смит: Това е изключително постижение, победа, пълна с характер в крайна сметка. Вярваме, че имаме добър отбор.

И без това беше преди 20 минути. Понякога имате нужда от играчи, които да повлияят на пейката. И тези трима, които дойдоха, несъмнено направиха това и подобриха представянето ни.

Абонатите промениха играта вместо нас. Трезеге дойде и направи това, което го помолих - той направи удар. Понякога нямаше късмет този сезон и съм много щастлив за него.

Мениджърът на Фулъм Скот Паркър: Мислех, че имаме достатъчно влияние в тази игра. Но преди 15 минути не бих казал, че изобщо ми харесва. И това е нещо, което ще трябва да поправим.

Трябва да бъдем честно честни. Последните 15 минути не са нещо, което можем да изчеткаме под килима. Ако го направим отново, няма да печелим футболни мачове.

Игрите сега стават все по-тесни и по-бързи, тъй като вече са останали седем.