Нба

Anfernee Simons завързва рекорда на НБА, за да сложи край на загубената серия на Trail Blazers

Какъв Филм Да Се Види?

Портланд Трейл Блейзърс се изправи срещу Индиана Пейсърс във вторник вечерта в Bankers Life Fieldhouse.

„Блейзърс“ имаха серия от пет загуби, докато Пейсърс бяха със серия от три загуби.

Така че „Блейзърс“ отчаяно искаха да сложат край на загубената си серия и го направиха с брилянтната стрелба от стража си Анферни Саймънс.

Саймънс постави рекорд във франчайзинг и също така завърза рекорда на НБА, като стреля с три точки, давайки 133-112 победа над Пейсърс.

Неговата брилянтна стрелба заедно със стрелбата от Дамян Лилард и Си Джей Макколъм беше ключова за победата.

Това сложи край на поредицата им от пет загуби.

И двата отбора започват силно

И двата отбора стартираха добре през първата четвърт през 35-34.

Индиана Пейсърс поведе само точка преднина над Блейзърс през първата четвърт.

CJ Mcollum стартира играта, удряйки джъмпер за Blazers and Pacers ’ Карис Леверт отговори в отговор с джъмпер.

Портланд изостава от Pacers до 2:12, за да завърши първата четвърт, след което Anfernee Simons даде преднина на trail Blazers след загряване отзад на линията.

Но The Pacers ’T.J. McConnell отговаря на десния бек с джъмпер, който поема назад.

И двамата се върнаха напред и назад, за да поведат обратно с McDermott, който удари последния изстрел за четвърт, за да даде точка преднина на Pacer.

колко струва odell beckham jr

'Блейзърс' поведе до края на играта с кратките Пейсърс

Пейсърс без нападателя на звездите Домантас Сабонис и центъра Майлс Търнър, които пропуснаха мачове поради контузия, не успяха да се противопоставят на офанзивния отбор, воден от Дамян и Макколъм.

В резултат Блейзърс поведе 73-62 на полувремето.

Пейсърс увеличи преднината от една точка през 1-ва четвърт до 3 точки в началото на втората четвърт.

Всъщност Блейзърс отново проследява Пейсърс в началото на четвърт.

След това Макколъм загрява три точки, за да изравни играта с 8:16 останали в четвърт.

И Lillard удря скачач в следващото притежание, за да даде преднина на Blazers.

Пейсър отвърна на удара и мачът беше равен за около минута, но скоро Блейзър направи 21-5, за да поведе.

Впоследствие Блейзърс поведе с 11 точки преднина през третата четвърт.

Anfernee Simons направи 12 точки, излизайки от пейката при 4-of-4 стрелба от обхват от три точки, за да даде преднина от 11 точки.

'Блейзърс' продължи да доминира и през третата четвърт с Кармело Антъни и Саймънс, които удряха три точки назад.

Те горяха през третата четвърт, вкарвайки 40 точки през третата четвърт. Заедно с джъмпера на Антъни в зумера, за да направи резултата 113-78.

'Блейзърс' изпревари с 33 точки през четвъртата четвърт, авансът се увеличи до 36 точки в началото на четвъртината.

Саймънс удари своята 8-ма и 9-та тройка без пропуск, поставяйки рекорд по франчайз в началото на четвъртата четвърт.

колко прави andre iguodala

И също така завърза рекорда на НБА с Клей Томпсън от GSW преди Стивън Къри.

Хари Джайлс III от Blazers направи кофи, за да завърши четвърт, като даде преднина 133-128 пред Пейсърс.

Anfernee Simons поведе Blazers тази вечер, поставяйки рекорда на франчайз.

Трейл Блейзърс се нуждаеше от голяма победа срещу Индиана Пейсърс, тъй като първите бяха в поредица от пет загуби.

Дамян Лилард, Си Джей Макколъм и Юсуф Нуркич дадоха най-доброто си представяне, отбелязвайки високо, за да дадат точка.

Но тази вечер играчът, който блестеше най-много, беше Анферни Саймънс, която направи повечето тройки.

Anfernee Simons блести за Blazers

Anfernee Simons блести за Blazers (източник: fansided.com )

Той също така постави рекорда по франчайзинг, като стреля с 9-10 на три точки без пропуск.

Пейсърс се фокусира повече върху Дамян Лилард и Си Джей Макколъм по време на играта, което даде шанс на други играчи да стрелят.

Anfernee Simons се възползва най-много от отворени погледи от три от дадения шанс.

Той също така повали тройки отвсякъде, независимо кой го защитаваше.

Старши треньор на Trail Blazers Тери Стотс каза, Той имаше специална вечер. Наистина меко докосване, при тези, които не бяха всички в мрежата, изглеждаше, че те просто са се навили.

Саймънс изпусна 27 точки за сезона при стрелба 9 от 13, включително 9-три насоки без пропуск.

Едва 21-годишният играч завърши рекорд на франчайз, докато удари своя седма поредна тройка.

Той счупи рекорда от Тери Портър, който направи 7-за7 в една игра.