Нба

Завръщането на 76ers, за да завърже серията

„Филаделфия 76ърс“ и „Атланта Хоукс“ се изправят един срещу друг във вторник вечерта за мач 2 от полуфиналите на Източната конференция.

С победа в Игра 1, Хоукс търсеха нова победа, продължавайки инерцията си от Игра 1.

От друга страна, 76ers дойдоха с мисия да обвържат поредицата.

И те успяха да завържат поредицата, побеждавайки Атланта Хоукс.

76-те победиха Хоукс със 118: 102 след гореща стрелба от Джоел Ембиид.

Освен Embiid, Сет Къри и Тобиас Харис допринесоха с 20 плюс точки, докато Shake Milton помогна да промени играта с брилянтната си стрелба през второто полувреме.

От друга страна, Трай Йънг и Данило Галинари поведоха Хоукс в офанзивен край и дадоха трудно време на 76-те, въпреки загубата.

76ers започнаха силно, като поеха преднина през първото полувреме и доминираха над Хоукс през по-голямата част от четвърт.

Силна офанзива от двата отбора през първото полувреме.

76ers взеха осем точки преднина в началото на първата четвърт, тъй като Тобиас Харис увеличи преднината до 12 точки с подреждане и обратен джъмпер обратно в следващото притежание.

Алеят на Сет Къри към Бен Симънс за потапяне даде на 76ers 18 точки преднина с 3:39, останали да играят през първата четвърт.

76ers продължиха да доминират над Hawks през цялата четвърт.

Те бяха на 31-20, когато Ониека Оконгву блокира Джордж Хил на ръба.

Но Тобиас Харис излезе с флоатър в продължението, водещ до 13 точки преднина на 76ers с оставащи 2.6 секунди.

Първата четвърт завърши с 33-20, като 76-те поведе.

Хоукс се завръщат през втората четвърт.

Намалявайки с 13 точки, Хоукс влезе във втората четвърт и бързо намали преднината до 11 точки.

И отново в 8 точки, след като Данило Галинари пусна кофа зад линията с три точки.

Хоукс съкрати аванса на две точки, тъй като Клинт Капела пусна потапяне на алеята на Trae Young.

Докато Джоел Ембиид отговори веднага с потапяне на другия край.

захар лъч леонард нетна стойност 2016г

76ers отново увеличи аванса с 44-35 с по-малко от пет минути, за да играе през втората четвърт.

Embiid пусна избледняващ джъмпер и увеличи преднината до 11 точки.

Но Хоукс отново се завърна.

Намалявайки преднината до осем точки с оставащите повече от три минути, преди Сет Къри да изпусне три точки.

И 76-те отново доминираха над Хоукс.

Кевин Юртер пусна три точки с оставащите 34 секунди.

А Данило Галинари излезе с още една тройка, останала само две секунди.

Подобно на това Хоукс се завърна, като от началото на четвърт спадна с 13 точки до само четири точки назад точно преди второто полувреме.

76-те отново доминират над Хоукс през третата четвърт.

Хоукс отново изостана от 76ers в началото на третата четвърт.

Тъй като 76ers взеха 7 точки преднина с 7:15, останали през третата четвърт.

Докато Embiid събори три точки на подаването на Tobias Harris.

Клинт Капела излезе с потапяне на алеята на Trae young’s.

Богдан Богданович събори три точки, намалявайки преднината до точка с оставащите по-малко от четири минути през третата четвърт.

След това Хоукс поведе с точка с 2:22, за да играе през третата четвърт.

Тъй като Шейк Милтън повали тройка, поемайки правото назад.

Милтън повали тройка при зумера, завършвайки четвърт 84-91 в полза на 76ers.

76ers бързо взеха 11 точки преднина в началото на четвъртата четвърт.

Докато Дуайт Хауърд излезе с кофа, след като получи отскок на атаката.

Шейк Милтън продължи горещото си отбелязване, пускайки тройка.

Това даде преднина на 76ers преднина от 19 точки, преминавайки 107-88 с около осем минути в играта.

Джоел Ембиид събори джъмпер, който запечата играта за 76-ата.

76ers взеха победата, побеждавайки Hawks 118-102 и обвързвайки серията с 1-1.

Джоел Ембиид с топло вкарване доведе 76ers.

76-те доминираха над Хоукс зад гореща стрелба от Джоел Ембиид.

Той поведе в резултатите, отпадайки в най-високата кариера с 40 точки.

Заедно с 13 борби и 2 асистенции, преминавайки 13 от 25 от полето и 12 от 16 от линията за свободни хвърляния.

Сега той става първият играч на Sixers, който отпада 40 точки плюс в играта за плейофи след Алън Айвърсън.

И с 10 плюс борби в играта, той става първият играч, който има 40 точки и 10 борби от Били Кънингам през 1970 г.

Освен Embiid, титулярите на 76ers Tobias Harris и Seth Curry отстъпиха невероятно представяне за победата.

Тобиас Харис отпусна 22 точки, 6 борби и 4 асистенции, докато Сет Къри допринесе отзад.

Той изпусна пет от шестте си опита зад дъгата и завърши играта с 21 точки и 2 асистенции.

Междувременно Шейк Митън се запали, излизайки от пейката и отпадайки 14 точки през второто полувреме.

Той също направи 3 борби и асистенция и беше пет от осем от полето и четири от пет от линия с три точки.

Освен това той беше +15 за 14 минути, 2-рият най-висок +/- под 15 минути от Sixer в плейофна игра от 1997 г. насам.

Трей Йънг и Данило Галинари водеха Хоукс.

От друга страна, Hawks Trae Young и Danilo Gallinari поведоха атаката в офанзивен край.

Всеки завърши играта с 21 точки в отбора.

Трей Йънг водеше в титулярите на Хоукс, вкарвайки 21 точки и 11 асистенции дабъл-дабъл, заедно с 3 асистенции.

Следван от Богдан Богданович, който отпусна 14 точки, заедно със 7 борби и 2 асистенции.

Докато Клинт Капела допринесе с 10 точки и борби за титулярите.